Anemon İskenderun Hotel

E-posta Gönder

Anemon İskenderun Hotel Genel Özellikler

 • Otel Türü

  5* Otel

Anemon İskenderun Hotel Hakkında

İskenderun Körfezi ile Amanos Dağları arasında bulunan Anemon İskenderun Hotel, davetlerini İskenderun’un ilk ve tek 5 yıldızlı otelinde gerçekleştirmek isteyen herkesi bekliyor. Eşsiz İskenderun manzarası, özel günlerinizde size eşlik etsin! 12.723 metrekarelik alana kurulmuş işletmemizde profesyonel personelimiz, organizasyonlarınızı son derece samimi ve eğlenceli kılmak için var gücüyle çalışıyor. Çiftlerini önemseyen, kutlamalar için nezih bir ortam sağlayan İskenderun düğün salonlarından biriyiz!

Davet Alanları

Otelimizde bulunan davet alanları şu şekilde özetlenebilir:

●Issos Toplantı Salonu: 480 metrekarelik alanımızda konferans düzeninde 450 kişiye hizmet verebiliyoruz. U düzende 80 kişilik, sınıf düzeninde de 150 kişilik hizmet kapasitesine sahibiz.
●Baias Toplantı Salonu: 128 metrekare genişliğindeki toplantı salonumuz, konferans düzeninde 110 kişiye hizmet verebiliyor. Bu sayı U düzeninde 50, sınıf düzeninde 60 oluyor.
●Rhosus Toplantı Salonu: 48 metrekare alana sahip salonumuz, 30 kişiye hizmet verebilmekte. U düzende 20 kişilik, sınıf düzeninde de 24 kişilik hizmet kapasitesine sahip.

Açık alan tercih ederseniz otelimizin bahçesinde yer alan çimenlik alan, 300 kişilik davetleriniz için son derece uygun.

Dekorasyon

Davet alanlarımızın dekorasyonunda 10 kişilik yuvarlak masalardan yararlanıyoruz. Masalarımızı kırmızı ve altın rengi detaylarla bezeli sandalyelerimizle çevreliyoruz. Dekorasyonumuzda çoğunlukla kırmızı, altın ve beyaz gibi geleneksel bir renk paletinden faydalanıyoruz. Taş detaylı mumluklar ve renk paletine uygun çiçekler ile dekorasyonumuzu tamamlıyoruz. Davetinizde rüya gibi bir ortam yaratmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Hizmetler

Kusursuz bir hizmet sunan İskenderun düğün mekanlarından birisiyiz. Üstelik düğün dışında konferans, toplantı, sunum ve kına gibi etkinliklerde de yanınızdayız. Kokteyl ve yemek servisimiz mevcut. 120 araç kapasiteli geniş otoparkımızda özel araçlarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Davetlerinizde yemekli düzen tercih etmezseniz kokteyl ve coffee break gibi seçenekler de sunuyoruz. Hiçbir detayı atlamıyor, planlamanın her noktasında sizinle oluyoruz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli düzenlerde kırmızı ve beyaz et, Ege ve Akdeniz mutfağından taze mezeler, zeytinyağlılar ve tatlılardan oluşan menü seçenekleri sunuyoruz. Kokteyl düzenlerde sosisler, köfteler, mini pizzalar, peynir topları, mezeler ve tartoletler bulunmakta. Üstelik düğünlerin olmazsa olmazı düğün pastası da menülerimize dahil ediliyor. Kına menülerimiz ise kurabiye çeşitleri, sebze buketleri, cipsler ve pastalar içermekte.

İskenderun’un ilk ve tek 5 yıldızlı otelinde çiftlerimizi ağırlamak ve davetlerinizi güzelleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi, lüks otelimizin konforunda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Davetinizi nezih mekanımızda gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken Hatay İskenderun Anemon Otel iletişim adreslerimizi kullanarak personel ekibimize ulaşmak. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen yan tarafta bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

  .....

İletişim

 • Adres:

  Nardüzü Mah. 216 sk. No:17 Nardüzü İskenderun

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anemon İskenderun Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.