Oteller Hatay

Lion King Apart Otel

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lion King Apart Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lion King Apart Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Lion King Apart Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Lion King Apart Otel Sıkça Sorulan Sorular

Lion King Apart Otel düğün fiyatları ne kadar?

Lion King Apart Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lion King Apart Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Lion King Apart Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lion King Apart Otel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Lion King Apart Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lion King Apart Otel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Lion King Apart Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lion King Apart Otel düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, doğum günü, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Lion King Apart Otel Hakkında

Uzun yıllardır sektörde hem sunduğumuz hizmetler hem de profesyonel ekibimizle birlikte fark yaratıyoruz. Yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlarla da dilden dile dolaşıyor, Lion King Apart Hotel İskenderun bünyesinde yer alıyoruz. Bizi Hatay düğün mekânlarından ayıran birçok nokta var. Eğer merak ediyorsanız hemen anlatalım.

Lion King Apart Hotel bünyesinde kimi gelin adayları için düğün salonumuzun kapılarını açarken kimi gelin adayları için havuz başında bulunan alanımızı düzenliyoruz. Her mevsim hizmet verebiliyoruz, aşkınıza şahitlik ederken yemekli, yemeksiz ve kokteyl hizmeti sunuyoruz. Davetlilere sunmak isteyeceğiniz menüleri beraber belirliyor, yöremize ait tatlarla mükemmel bir akşam geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğünlerinizi tamamen size özel olarak tasarlıyor, hayallerinize önem veriyoruz. Organizasyon akışında istediğiniz ritüeller doğrultusunda yönlendirme yapıyoruz. Geniş mekânımızda yer alan pistimizde dilediğiniz etkinlikleri düzenleyebiliyorsunuz. Belki sevdiğinizle birlikte bir dans gösterisi düzenleyeceksiniz belki de davetlileri eğlendirecek gelin damat oyunlarından birini oynayacaksınız. Merak etmeyin, mekânımız oldukça uygun. Ekibimizle birlikte tüm süreci yönetiyor, davetlilerinizi de memnun ediyoruz. Tüm gece boyunca servis ve hizmet elemanlarımızla beraber birebir ilgileniyoruz.

Standart giydirme seçenekleri sunsak da dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak mekânımızın tasarımında destek alabiliyorsunuz. Böylece nikâh ya da davetli masanızda özel aksesuarlar kullanabiliyor, gelin yolunuzu da renklendirebilirsiniz.

Sadece düğün törenleri için hizmet vermiyoruz. Nişan, söz, kurumsal etkinlik ve daha birçok özel günde davetlileri ağırlıyoruz. Yakın bir zamanda gerçekleşecek bir kutlamanız varsa önceden bizimle iletişime geçerek hakkımızda bilgi sahibi olabilir, avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Lion King Apart Otel iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak! Böylece organizasyon ve iletişim bilgilerini bizimle paylaşabilecek, her bütçeye hitap eden düğün paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Heyecanla iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gözcüler Mah. Cumhuriyet Cad. No:87

 • Haritadaki Konumu

  Lion King Apart Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.