100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Hatay’da Sosyal Tesislerde Düğün

Hatay’daki sosyal tesisler, uygun fiyatlı olmaları ve ferah alanlara sahip olmaları sayesinde çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Hatay’da daha çok öğretmenevleri ve kültür merkezleri düğün alanında hizmet veriyor. Bu mekanların kapalı ve açık alanları bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime ve bütçenize göre dilediğiniz alanı seçebiliyorsunuz.

Hatay sosyal tesislerinde 200 kişiden 500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Bu da standart bir düğün için yeterli kapasite anlamına geliyor. Mekanla anlaşmadan önce davetli sayınızı netleştirirseniz, bu sayıya uygun kapasitede bir yerle anlaşırsınız. Yani çok kişi davet edeceğiniz bir düğün için küçük mekanla anlaşmanız problem yaratabilir.

Mekanların çoğu kapalı olsa da boydan boya camları ve bazılarında bulunan açılır kapanır tavan sistemi sayesinde ferah bir ortam yakalanabiliyor.

Sosyal tesislerin standart süslemeleri oluyor. Bu süslemeler için çiftlere renk alternatifleri sunuyorlar. Konseptinize en yakın rengi seçebiliyorsunuz. Bazı Hatay sosyal tesisleri, gelin takı ve gelin yolu gibi detaylarda da çok başarılılar.

Sosyal tesislerin 50-75 araç kapasitelik otoparkları da bulunuyor. Bu otoparkı, davetlileriniz ve siz ücretsiz şekilde kullanabiliyorsunuz. Kendine ait otoparkı bulunmayan mekanlardan da alternatif sunmalarını isteyebilirsiniz.

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Hataylı çiftlerin sosyal tesisleri tercih etmeleri beraberinde birçok avantajı da getiriyor. Öncelikle sosyal tesislerde yemekli ve yemeksiz organizasyonlar yapabiliyorsunuz. Yani her bütçeye hitap ediyor. Yemekli menülerinde size birden fazla seçenek sunuyorlar. Kokteyl, kırmızı etli ve beyaz etli menü seçenekleri bulunuyor.

Hatay’daki sosyal tesisler, menü tadım imkanı da sunuyor. Seçtiğiniz menüdeki lezzetleri, düğünden önce mekana gidip deneyebiliyorsunuz. Böylece davetlilerinize ne sunacağınızı da öğrenmiş oluyorsunuz.

Sosyal tesislerde, organizasyon için ekipler bulunuyor. Bu ekipler, düğünü başından sonuna kadar planlıyor. Düğün günü mekana girdiğiniz andan itibaren sizin yanınızda oluyorlar. Düğün akışını sizinle paylaşıyor ve ne zaman ne yapacağınızı söylüyorlar.

Sosyal tesislerin anlaşmalı olduğu fotoğraf ekibi sayesinde, dışarıdan bir firma ile anlaşmanıza gerek kalmıyor. Düğün boyunca bu ekip tarafından fotoğraflarınız çekiliyor ve her anınız video kaydına alınıyor. Düğün sonrasında da size fotoğrafları teslim ediyorlar.

Bu mekanlarda düğünün yanı sıra nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebiliyorsunuz. Hatta kına gecesi ve düğününüzü aynı sosyal tesiste yaparsanız, indirimli fiyatlarla karşılaşma imkanınız da bulunuyor.

Hatay Sosyal Tesislerinde Düğün Fiyatları

Hatay’da sosyal tesislerle anlaşmadan önce bir bütçe belirlemenizi öneriyoruz. Bu bütçeyi belirlerken, davetli sayınızı ve kişi başı ne kadar ödeyebileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü mekanlardan da kişi başı fiyat alacaksınız.

Hatay sosyal tesisleri, kişi başı fiyat verirken öncelikle seçeceğiniz menünün içeriğine bakıyor. Kokteyl ve yemekli menüler arasında fiyat farkları bulunuyor. Yemekli menülerde ise fiyatı belirleyen faktör kesinlikle ana yemek. Kırmızı etli menüler beyaz etlilere göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Düğün tarihinizi de şimdiden belirlemenizde fayda var. Eğer düşük bir bütçeniz varsa hafta içi düğün yapmayı tercih edebilirsiniz. Hafta içi çok talep olmadığından, mekanlar bu tarihler için kampanyalar düzenleyebiliyor.

Sosyal tesislerden istediğiniz ekstra talepler olursa, bunların ücretlendirmesi ayrıca yapılıyor. Mesela kalabalık bir orkestranın düğününüzde çalmasını isterseniz, bunu önceden mekana bildiriyorsunuz. Size iş ortaklarından öneriler sunuyor ve orkestra için ayrı bir ödeme talep ediyorlar.

Hatay sosyal tesislerinde seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Fiyata da bu maket pasta dahil ediliyor. Gerçek pasta kesmek isterseniz bunun için ayrı bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Mekanlardan net bir fiyat almak isterseniz firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerini ve fotoğraflarını beğendiğiniz sosyal tesislerden çok kısa bir form doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

 • Hatay Sosyal Tesisler Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Dörtyol 200 400 TL 80.000 TL
  Merkez 250 400 TL 100.000 TL
  Yayladağı 250 150 TL 37.500 TL
  Antakya 300 400 TL 120.000 TL