Yeşilyurt Divalin Hotel

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Merkez Otel Avşar

100 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Ramada Plaza Malatya Altınkayısı

10 - 1000 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Double Tree by Hilton

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Yeşilyurt Pırlanta Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Kale Kalegöl Otel

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Mövenpick Hotel Malatya

100 - 1200 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya Otel Düğünleri

Malatya otel düğünü mekanları, çiftlere çok çeşitli hizmetleri bütçe dostu paketler ile sunmaktadırlar. Malatya’nın hem şehir merkezinde hem de birçok ilçesinde popüler otel düğünleri mekanları mevcuttur. Bilinen ve kolay konumlar sayesinde otel düğünleri Malatya’da yapılırken, ulaşım hiç zor olmayacaktır. Ayrıca Yeşilyurt ve Kale ilçesinde pek çok otel, Malatya’da dünyaevine girmek isteyen çiftlere hizmet vermektedir.

Malatya otel düğünleri kapasite olarak da her çifte hitap edebilmektedir. 50 kişi içeren samimi kutlamalarınızı da 2000 kişiye varan büyük davetlerinizi de Malatya otel düğünleri mekanlarında planlayabilirsiniz. Önemli olan sizin davetli sayınıza uygun oteli seçmektir. Arzu ettiğiniz hizmetleri sunan, yeterli kapasiteyi kaldırabilen ve bütçe dostu seçenekler oluşturan mekanları inceleyebilirsiniz.

Malatya Otel Düğünleri Fiyatları Nasıldır?

Her bütçeye uyabilecek mekanlar Malatya’da bulunmaktadır. Bu sayede otel düğünleri Malatya’da yapılırken çiftler geniş ücret yelpazesi ile karşılacaklardır. Fiyatlar genellikle kişi başı ücret verilerek hesaplanmaktadır. Yani sizin davetli sayınız ne ise toplam fiyat da ona göre şekillenecektir. Ayrıca düğün tarihi de fiyatları etkiler. Bahar ve kış dönemlerinde daha uygun fiyatlı paketler bulabilirsiniz.

Davetli sayısı ve düğün tarihi ile beraber, mekanın fiziksel özellikleri de fiyatları etkileyebilir. Havuz başı otel düğünleri mekanlarının fiyatları, kapalı alanlara göre daha farklı olabilir. Nasıl bir alanda dünyaevine girmek istediğiniz kararlaştırdıktan sonra, buna uygun mekanlar arasında fiyat karşılaştırması yapabileceğinizi hatırlatalım. Bu faktörleri göz önüne alarak bulduğunuz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Malatya otel düğünleri fiyatlarını en çok etkileyen faktörlerden biri ikramlardır. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düğünleri seçiminize göre fiyatlar da değişecektir. Atıştırmalık ve meşrubat içeren kokteyl düğünleri, Malatya’da en çok tercih edilen bütçe dostu organizasyonlar arasındadır. Yemekli bir davet istiyorsanız da beyaz etli menüler, uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunmaktadır.

Malatya Otel Düğünleri Hizmetleri

Malatya otel düğünleri hizmetleri çok çeşitlidir. Öncelikle, düğün pastası ve seremonisi düğün paketine dahildir. İsterseniz seremoni sırasında maket pasta kesimi yaparken, konfeti şovu talep edebilirsiniz. Ayrıca otel düğünleri Malatya’da yapılırken, nikah töreni için de özel alanlar hazırlanıyor. Nikah seremonisinde şahitler ve nikah memuru için de sandalye ve masa düzeni yapılacaktır.

Bu çok çeşitli hizmetlerin arasında aynı zamanda gelin-damat odası da bulunabilmektedir. Malatya otel düğünleri mekanlarındaki bu odalarda kıyafetlerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bu gelin-damat odasında saç ve makyajınızı da yaptırabilirsiniz. Siz törene hazırlanırken konukları karşılamak için karşılama hostesleri de düğün paketine dahil olabilir. Davetlilerin girişi ve yerleşmeleri için de hostesler destek olacaklardır.

Karşılama hosteslerinin yanı sıra, servis personelleri de Malatya otel düğünleri mekanlarında hizmet vermektedirler. Dinamik ve güleryüzlü personeller size yardımcı olacaklardır. Her türlü davette, konukların tüm taleplerini karşılamaya hazır servis personelleri ve uzman ekiplerin hizmetleri pek çok mekanda düğün paketinin içine dahildir.

Tüm bu hizmetlerin kalite kontrolünü sağlayacak, ilk andan itibaren sizinle hep iletişimde kalacak ve düğün alanındaki sorunların çözümünü sağlayacak profesyonel organizasyon sorumlularının hizmeti de pek çok Malatya otel düğünleri mekanında pakete dahildir. Kafanıza takılacak her soruyu organizasyon sorumlusuna sorabilirsiniz. Çözüm odaklı ve pratik çözümler ile size en güzel gününüzde yardımcı olacaklardır!

Malatya Otel Düğünleri Manzaraları

Malatya otel düğünleri ile dünyaevine girerken, pek çok mekanın çok çeşitli manzaraları sizi karşılıyor. Örneğin Malatya Kale’de gölet manzaralı oteller bulunmaktadır. Yeşilyurt otel düğünleri Malatya’nın doğa manzaralarına nazırdır. Panoramik şehir manzaralı mekanlar da Malatya’da sıklıkla bulunmaktadır. Siz düğün gününüzde nasıl bir manzara istiyorsanız, ona uygun mekanı filtreler yardımı ile bulabilirsiniz.

Manzaralı oteller sayesinde, düğün gününüzde dış çekim de yapabilirsiniz. Malatya’nın doğa güzelliklerine nazır otellerin çevresinde, dış çekim yapabileceğiniz pek çok açık alan bulunabilmektedir. Teras ve balkonu olan otel düğünleri mekanlarında da çekim yapabileceğinizi hatırlatalım. Malatya’nın çeşitli mesire alanları ve gölet manzaralı platolar da dış çekime uygun manzaralar içermektedir.

Malatya Otel Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Malatya otel düğünleri mekanları incelerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri süslemelerdir. Trendlere uygun olarak uzman dekorasyon sorumluları tarafından yapılacak olan süslemeleri önceden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede süslemelerin sizin zevkinize hitap ediyor olduğundan emin olabilirsiniz. Otel düğünleri Malatya’da dekore edilirken, siz de renkler ve kullanılacak çiçekler konusunda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kapalı bir alanda dünyaevine girmeye karar verdiyseniz, mekanın havadarlığına dikkat etmek de fayda olabilir. Hem sizin hem de konuklarızın rahatlığı adına yeterli sayıda klimanın ve havalandırmanın olduğuna emin olmak, her mevsim gerekebilir. Mekanın havardarlığının yanı sıra düzenlenmesinin uygunluğuna da odaklanabilirsiniz. Görüşü engelleyen kolonların olmadığına emin olabilirsiniz. Masa ve sandalyelerin, dans pistini görebildiğine dikkat edebilirsiniz.

Otel düğünleri Malatya’da yapılırken, yemekli davetlerde uzman şeflerden yardım alınmaktadır. Ancak siz özel durumları olan konuklarınız için menüye ayrıca dikkat edebilirsiniz. Vegan, vejetaryen ya da diyabet menülere ihtiyaç duyacak konuklar için alternatifler talep edebilirsiniz. Her bir misafirin memnuniyeti düğün günü çok önemli olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, mekanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

  • Malatya Oteller Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Yeşilyurt 550 550 TL 302.500 TL
    Merkez 800 150 TL 120.000 TL
    Kale 350 150 TL 52.500 TL