Hatay Kulüpler ve Davet Alanları

Düğününü şık bir davet alanında yapmak isteyen çiftler için Hatay'daki mekanları listeledik! Hemen incele!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hatay Yemekli Davet Alanları

Standart düğün salonları yerine daha çok kulüpleri anımsatan mekanlarda düğün yapmak isteyen Hataylı çiftler için birçok davet alanı bulunuyor! Hatay kulüp ve davet alanlarının çoğu açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor.

Hatay’daki davet alanlarına baktığımızda, genelde havuz başında düğün yapabileceğiniz yerler olduğunu görüyoruz. Modern bir yapı ve hemen bahçesinde yer alan havuz başı düğün alanı!

Hatay’daki yemekli davet alanlarının kapasiteleri değişiklik gösteriyor. 100 kişiden başlayan kapasite, 1.000 kişiye kadar yükseliyor. Yani davetli sayınızı kaldırabilecek bir mekan bulma konusunda tedirgin olmanıza gerek yok.

Bu mekanlarda yemekli ve kokteylli düğünler yapabiliyorsunuz. Mekanlar, size birçok menü seçeneği sunuyor. Ana yemekler; başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek ve tatlı şeklinde oluyor. Kokteyl menüde ise daha çok kanepe ve kuruyemiş gibi atıştırmalıklar oluyor.

Hatay’da deniz manzaralı davet alanları da bulunuyor. Hem havuz başında hem de deniz manzarası eşliğinde düğün yapma keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Birçok mekan, kötü hava koşullarında organizasyonu taşıyabilmek için kapalı alanını yedekte tutuyor. Özellikle bahar döneminde yapılan organizasyonlarda yağmur yağma ihtimali yüksek oluyor. Böyle bir durumda düğününüzü sonlandırmak zorunda kalmıyor ve kapalı alanda eğlenmeye devam edebiliyorsunuz.

Hatay Kulüp ve Davet Alanlarının Hizmetleri

Hatay’daki kulüpler ve davet alanları, düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan ve kına gibi etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyorlar. Bu organizasyonlarınız için ekstra mekan arayışına girmenize gerek kalmıyor.

Düğün mekanlarının bünyesinde bir organizasyon ekibi bulunuyor. Bu ekip, düğününüzü başından sonuna kadar planlıyor ve her detayla ilgileniyorlar. Zaten mekanla anlaşma esnasında taleplerinizi söylüyorsunuz ve ona göre sözleşme imzalıyorsunuz. Bu taleplerin gerçekleştirilmesi, iş ortaklarının çalışmalarının takip edilmesi gibi detaylarla da ilgilenen organizasyon ekibiyle düğün gününe kadar ara ara toplantılar yapabiliyorsunuz.

Hatay davet alanlarının anlaşmalı olduğu DJ’ler bulunuyor. Genelde düğün paketi dahilinde bu hizmeti de veriyorlar. DJ’e giriş ve ilk dans esnasında çalmasını istediğiniz şarkıları söylüyorsunuz. Hangi tarz müzikten hoşlandığınızı ve düğün esnasında ne tarz çalmasını istediğinizi belirtiyorsunuz.

Düğününüz esnasında dilerseniz canlı müzik orkestrası da size eşlik edebiliyor. Bunun için mekan yetkilileriyle önceden konuşmanız gerekiyor.

Hatay düğün davet mekanlarının bünyesinde ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Böylece dışarıdan getirmenize gerek kalmıyor. Dans pistinin ışıklandırmalarına kadar her şey önceden planlanıyor.

Hatay’daki mekanlar, çiftlere hazırlık odası imkanı da sunuyor. Mekana gittiğiniz andan itibaren bu odayı kullanabiliyor, düğün saatine kadar dinlenebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz kuaför ve makyözünüzü getirip, bu odada hazırlanabiliyorsunuz.

Hatay Kulüp ve Davet Alanlarının Fiyatları

Hatay kulüp ve davet alanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında seçilen alan ve kapasitesi geliyor. Kapalı ve küçük bir salonun fiyatı; geniş ve havuz başındaki bir alanın fiyatından daha düşük oluyor. O nedenle mekanlardaki birbirinden farklı alanların fiyatlarını öğrenip, ona göre seçim yapmanızı öneriyoruz.

Seçtiğiniz menünün içerisinde yer alan lezzetlere göre de fiyatlar belirleniyor. Ana yemek olarak kırmızı et seçerseniz, beyaz etli menüye göre daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Menü yanında seçeceğiniz içeceğin alkollü ve alkolsüz olması da fiyatları değiştiriyor. Alkollü içeceklerde kişi başı rakam yükseliyor.

Düğün tarihinizin de ödeyeceğiniz ücreti etkilediğini biliyor muydunuz? Kış döneminde yapılan düğünler, yaz dönemine göre çok daha indirimli oluyor. Aynı şekilde hafta içi düğünlerinde de kampanyalı fiyatlar sunuluyor.

Size en uygun Hatay davet alanını seçmek için firma sayfalarını incelemenizi ve öyle karar vermenizi öneriyoruz. Mekanların fotoğraflarından, daha önce yaptıkları organizasyonlar konusunda fikir edinebilirsiniz. Beğendiğiniz davet alanlarından da fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Hatay Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular