Oteller Hatay

De-liban Otel

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

De-liban Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

De-liban Otel Hakkında

Her çift düğünü unutulmaz olsun ister! Hatay’da özel günlerinizi gerçekleştirmek isterseniz size bugünü sağlayacak bir otel önerimiz var. Deliban Hotel Hatay ekibi olarak düğün törenlerini düzenliyoruz. 1984 yılından beri konforlu ve huzurlu konaklamanın adresiyiz.

Düğünlerde sunduğumuz avantajlar neler?

Geniş ve ferah salonumuzda sizi ağırlıyoruz: 800 kişilik restoranımızda davetlere ev sahipliği yapıyor, ergonomik masa ve sandalyelerle de rahat etmenizi sağlıyoruz. Davetli sayınıza göre oturma düzenini belirliyor, farklı süsleme seçenekleri sunuyoruz. Tüller ve masa örtüleriyle dilediğiniz konseptte düğünler tasarlıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilir, dekorasyon konusunda da destek alabilirsiniz.

Yemekli düğünlerde unutulmaz Hatay lezzetlerini sunuyoruz: Yemekler Deliban Hotel Restaurant bölümünde hazırlanıyor. Zengin menümüzde yöremize ait birçok lezzet bulunuyor. Yemek listesini beraber hazırlıyoruz. Arzu ederseniz organizasyon öncesinde buluşuyor, menü tadım etkinliği gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel müzisyenlerimiz gecenin eğlenceli geçmesini sağlıyor: Deneyimli ekip arkadaşlarımız geniş bir şarkı repertuara sahipler. Dilediğiniz şarkıyla mekâna giriş yaptıktan sonra dans müziği başlıyor, pistimizde sevdiğinizle birlikte özel bir dans şovu sergileyebiliyorsunuz. Oyun havalarına geçiş yaptıktan sonra dilerseniz pop ya da farklı türde müziklerde de hizmet verebiliyorlar.

Konaklama hizmeti de sağlıyoruz: 50 odamızdan size en uygun olanı seçebilir, davetlilerle birlikte düğün öncesi ya da sonrasında konaklama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video hizmetiyle anı ölümsüzleştiriyoruz: Davetlilerin giriş anından başlayarak hizmetinizde olan fotoğraf ekibimiz tüm süreci kayıt altına alıyor. Böylece yıllar geçse bile günün her dakikasını hatırlamanıza yardımcı olan video ve fotoğraf kareleri ortaya çıkıyor. Dilerseniz farklı bir fotoğraf firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz düğün töreni için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nişan, kurumsal etkinlik, söz ve daha birçok özel günde de Deliban Hotel Antakya’yı tercih edebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu oldurarak ekibimize bilgileri iletebilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Hürriyet Mh. Atatürk Cad. No : 34 Harbiye

  • Haritadaki Konumu

    De-liban Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.