50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-875 Kişi
200 - 350 TL
50-450 Kişi
350 - 500 TL
100-875 Kişi
100 - 200 TL
100-450 Kişi
100 - 200 TL
100-625 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün İçin Otel Seçimi Neye Göre Yapılmalı?

Düğününüzü otelde yapmaya karar verdiyseniz, mekan seçiminizde davetli sayınız ve konseptinizi göz önünde bulundurmanızda yarar var. Mesela az davetli sayısına sahip düğünler için butik otelleri tercih edebilirsiniz. Butik oteller size samimi ve sıcak bir ortam sağlayabilirler. Eğer düğün yaz aylarında gerçekleşecekse, otelin terasını ya da kır bahçesini davet alanı olarak kullanabilirsiniz. Mekan süslemesinde de otantik düğün konsepti oldukça hoş bir görüntü oluşturacaktır. Örneğin, masa süslemelerinde kuru dallar ve yapraklar kullanabilirsiniz.

Davetli sayınız kalabalıksa büyük otelleri tercih edebilir, davet içeriğinizin yemekli veya kokteyl tarzı olmasını konuk sayınızın durumuna göre belirleyebilirsiniz. Bu aslında tamamen sizin bütçe durumunuza bağlıdır da diyebiliriz. Eğer, fazla sayıda konuğunuz varsa kokteyl düğün yapmanızı tavsiye edebiliriz. Böylece hem daha uygun bir bütçe ayırmış hem de servis hızında aksaklıklar yaşanma ihtimalini engellemiş olacaksınız. Havuz başı düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız, oteller bu konuda iyi hizmet alacağınız yerler arasındadır.

Kış düğünü organizasyonu için anlaşacağınız otelin balo salonu özellikleri isteklerinize ve davetli sayınıza cevap verebilir nitelikte olmalıdır. Eğer gösterişli bir düğün yapmak istiyorsanız lüks otelleri tercih edebiliriniz. Otel seçimi yaparken şehir dışından gelecek olan konuklarınızın oteli konaklamak için tercih edebileceğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Konum itibariyle otelin kolay ulaşılabilir bir yerde olması da hem siz hem de konuklarınız için iyi bir seçim olacaktır.

Diyarbakır’da düğün otelleri ararken tüm şartlarınızı ve kriterlerinizi göz önünde bulundurarak arama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz otellerden ücretsiz fiyat teklifleri almayı da unutmayın!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Diyarbakır Oteller - Sıkça Sorulan Sorular