İnemare Hotel’e hoş geldiniz! Kırklareli İğneada’da kapılarını açan otelimizde size doğayla iç içe bir düğün yapma şansı sunuyoruz. Mekanımız hem kapalı hem de açık davet alanlarına sahip...
50 - 450 Kişi
1000 – 1500 TL

Diğer Firmalar

50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
Lüleburgaz
Kaya Palas Hotel
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
50 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kırklareli’nde Düğün Otelleri ve Sundukları İmkanlar

Düğününüz için otel arıyorsanız öncelikle davetli sayınızı belirleyerek otel arayışına girmenizi önerebiliriz. Çok kalabalık bir organizasyon olmayacaksa butik otellerin balo salonu doğru tercih olabilir. Üstelik butik oteller size çok daha samimi ve sıcak bir ortam sağlayabilirler. Gösterişli, dikkat çekici ve kalabalık bir organizasyon için düğün mekanları

arasından büyük otellerin düğün salonları ideal olacaktır. Peki, oteller size nasıl imkanlar sunar? İlk olarak otelde düğün yapacaksanız gelin ve damat için özel hazırlanan odalarda rahatça hazırlanabilme imkanı elde edersiniz. Böylece stressiz sakin bir hazırlanma süreci yaşarsınız. Oteller genel olarak kolay ulaşılabilir oldukları için misafirleriniz davet alanına sorunsuz şekilde gelebilirler. Bunun yanı sıra şehir dışından düğününüze katılacak olan yakınlarınız da otelde konaklayarak düğün sonrasında daha fazla yorulmadan istirahate çekilebilme şansı elde ederler. Eğer denize yakın bir otelde düğün yapıyorsanız ve balayınızı da Kırklareli’nde yapmak istiyorsanız düğün yaptığınız oteli balayı oteli olarak da tercih edebilirsiniz.

Otelde Düğün Maliyeti Neye Göre Değişir?

Otelde düğün yapmak isteyen çiftlerin en çok merak ettiği soru “otelde düğün maliyeti nedir?”dir. Bu tamamen sizin davetli sayınıza, alacağınız hizmetin içeriğine ve otelinizin kaç yıldızlı olduğuna göre çeşitlilik gösterecektir. Eğer uygun bütçeli bir otel düğünü yapmak istiyorsanız yemekli düğün yerine kokteyl daveti vererek masrafınızı biraz daha aşağı çekebilirsiniz. Ayrıca otellerin size sunacağı paket fiyatları da değerlendirmenizde yarar var. Alacağınız hizmete toplu bir ücret ödemek sizin için çok daha avantajlı olabilir.

Kırklareli’nde otel arayışına girdiğinizde bütçenizi, konuk sayınızı, alacağınız hizmetin içeriğini ve lokasyonunuzu göz önünde bulundurarak seçim yapmaya özen gösterin. Beğendiğiniz otellerden ücretsiz fiyat teklifinde bulunabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Kırklareli Oteller - Sıkça Sorulan Sorular