İnemare Hotel
2. yıl
Demirköy

Deniz kenarındaHavuz başındaFarklı konseptlerRustik süslemelerCam salonKumsalda nikahMenü tadımıAlkol servisi yok

50 - 450 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Lüleburgaz Burgaz İzer Hotel

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Demirköy İğneada Resort Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Royal Bilgiç Hotel

100 - 250 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Lüleburgaz Kaya Palas Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Lozengrad Hotel

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Lüleburgaz Hotel Burgaz Resort Aquapark

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Lüleburgaz Vanilya Butik Otel

50 - 250 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kırklareli Otel Düğünleri

Kırklareli’nde eşiniz izle sonsuza kadar evet demek için çok çeşitli oteller bulunmaktadır. Otel düğünleri Kırklareli’nde her türlü kapasitedeki misafir grupları ile yapılabilir. Davet alanlarının kapasiteleri 50-500 kişi arasında değişebilmektedir. Pek çok bütçe dostu otel Kırklareli Merkez’de bulunabildiği gibi, Lüleburgaz ve çevresinde bulunan ilçelerde de çiftlere çeşitli hizmetler sunmaya hazırlardır.

Otel düğünleri Kırklareli’nde yapılırken çiftlerin karşısına çok çeşitli özelliklere sahip mekanlar çıkacaktır. Bunların arasında havuz başı oteller, açılır kapanır tavan özelliği gösteren alternatifler ve panoramik Kırklareli manzaralı mekanlar vardır. Kırklareli otel düğünleri yapılabilecek mekanlarda teras, balkon ve bahçe de bulunabilir. Siz nasıl bir otel düğünü hayal ediyorsanız, buna göre araştırma yapmaya başlayabilirsiniz!

Kırklareli Otel Düğünleri Fiyatları

Kırklareli otel düğünleri işletmecileri çiftlere geniş hizmet seçenekleri ile uygun maliyetli düğünler sunmaktadırlar. Düğün paketlerinin fiyatları düğün tarihine, davetli sayısına ve rezervasyon dönemine göre değişebilmektedir. Otel düğünleri Kırklareli’nde bahar ve kış sezonunda daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Ayrıca hatırlatalım ki erkenden iletişime geçerseniz, erken rezervasyon indirimlerinden ve özel paketlerden faydalanabilirsiniz!

Düğün paketi fiyatlarını kişi sayısı da belirlemektedir. Sizin otellere bildireceğiniz kişi sayısına göre genellikle yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler ile mekan içi düzenlemeler yapılarak servis planlanacaktır. Hatırlatalım ki düğün ile ilgili her detayı Kırklareli otel düğünleri mekanlarının organizasyon sorumluları ile görüşebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki düğünün maliyetini tüm talepleriniz doğrultusunda öğrenebileceksiniz.

Sizin planladığınız bütçe ne ise, ona uygun bir otel düğünü mekanını Kırklareli’nde bulabileceksiniz. Lüleburgaz, Demirköy ve Babaeski ilçelerinde oldukça bütçe dostu paketler sunan mekanlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Demirköy ve Pehlivanköy’de de otel düğünleri uygun fiyatlı seçenekleri çiftlere düğünlerde sunulabilmektedir.

Kırklareli Otel Düğünleri Hizmetleri

Kırklareli otel düğünlerinde pakete dahil olan çok çeşitli hizmetler vardır. Bunların başında süslemeler gelmektedir. Otel düğünleri Kırklareli’nde dekorasyon alanında uzman ekipler tarafından süslenerek yapılmaktadır. Kırklareli otel düğünleri mekanlarında gelin yolu, masalar, giriş, dans alanı ve sahne dahil olabilmek üzere düğün mekanının her köşesi sizin seçtiğiniz renkler ve çiçekler ile süslenebilecektir.

Müzik konusunda da oteller Kırklareli’nde çok çeşitli hizmetler sunabilmektedir. Kaliteli ses sistemleri ile gece boyu müziğe doyabilir, sevdiklerinizle eğlenebilirsiniz. İlk dans gibi özel anlarınızda duymak istediğiniz anlamlı şarkılar var ise bunu Kırklareli otel düğünlerinin organizasyon sorumlusuna önceden söyleyebilirsiniz. Ekstra olarak canlı müzik imkanı da pek çok otelde var.

Özel seremoni alanları Kırklareli otel düğünleri mekanlarında bulunmaktadır. Düğün öncesi nikah töreni de isterseniz, bunun için nikah memuru ve şahitler için de özel masalar ayarlanabilir. Ayrıca kına seremonisi yapmak isterseniz buna uygun alan ve eklentileri hazırlanabilir. Kırklareli’de düğünden önce bekarlığa veda partisi de yapabilirsiniz. Düğün ardından after party düzenleyebilirsiniz.

Kırklareli Otel Düğünlerinde Yemekli Organizasyonlar

Otel düğünleri Kırklareli’nde yapılırken hem yemekli hem yemeksiz pek çok seçenek çiftlere sunulmaktadır. Yemekli düğün yapacaksınız, menü için ön tadım yapabilme imkanı birçok otelde hizmet olarak karşınıza çıkabilir. Menüler Kırklareli’nde uzman şefler tarafından hazırlanmıştır. Sizin de seçim yapabilme şansınız olacaktır. Konukların hassasiyetlerine göre seçebileceğiniz menülere ise gelin beraber bakalım:

 1. Kırmızı et menü
 2. Beyaz menü
 3. Balık menü
 4. Vegan menü
 5. Vejetaryen menü
 6. Gluten hassasiyetine uygun menü
 7. Kolesterole uygun menü
 8. Çocuk menü
 9. Diyet menü

Kırklareli otel düğünleri mekanlarında yemekli bir davet dışında, kokteyl düğünler de yapabilirsiniz. Kırklareli’nde alkollu ya da alkolsüz meşrubat imkanı mevcuttur. Düğün paketlerine atıştırmalıklar da dahil olabilir. Bu atıştırmalıklar bazı mekanlarda başlangıç tabağı içinde de sunulabilir. Mekandan mekana değişebilen bu detayları organizasyon sorumluları ile görüşerek net olarak öğrenebilirsiniz.

Kırklareli Otel Düğünleri ile Dünyaevine Girmek

Otel düğünleri Kırklareli’nde yapılırken çiftlerin karşılaştığı avantajlardan biri ulaşım kolaylığıdır. Şehir merkezine yakın bütçe dostu ve popüler otel düğünleri mekanlarına Kırklareli’nde ulaşabilirsiniz. Hem toplu taşıma hem de özel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabilecek Kırklareli düğün mekanlarını semtlere göre filtreleyerek seçebilirsiniz. Özel araçlar ile gelecek misafirleriniz için otellerde vale hizmeti de bulunabilmektedir.

Her bütçeye uygun seçenekler Kırklareli otel düğünlerinde çiftlere sunulmaktadır. Bölgesinin en bütçe dostu şehirleri arasında olan Kırklareli, uygun fiyatlar sunarak unutulmaz düğün organizasyonları hazırlamaktadırlar. Bu sayede düşük maliyetler ile hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz. Yılın her mevsimi bütçenize uygun düğün davetlerini Kırklareli’nde organize edebileceksiniz. Bütçe dostu otel düğünleri Kırklareli’nin en popüler mekanlarında yapılabilecektir!

Uygun fiyatları, geniş hizmetleri, çeşitli mekan özellikleri ve merkezi konumları ile otel düğün mekanları Kırklareli’nde çiftlere sunulmaktadır. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurup karar alabilirsiniz. Daha sonra buna uygun olarak sitedeki filtreleri kullanarak arama yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan düğün mekanları ile iletişime geçerek Kırklareli’nde otellerde dünyaevine girmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

 • Kırklareli Oteller Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Lüleburgaz 250 250 TL 62.500 TL
  Demirköy 250 1450 TL 362.500 TL
  Merkez 150 950 TL 142.500 TL