Ceren Modaevi

E-posta Gönder

  • Sultanbeyli, İstanbul.

Ceren Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Ceren Modaevi Genel Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta

Ceren Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet

Ceren Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Ceren Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Ceren Modaevi gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ceren Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Ceren Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Ceren Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Ceren Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Ceren Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Ceren Modaevi, duvak, gelin kesesi, kuşak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Ceren Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Ceren Modaevi pazar günü hizmet veriyor.


Ceren Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Ceren Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Ceren Modaevi Hakkında

Hayatınızın en önemli günü diyebileceğimiz düğün gününüzde kendinizi kusursuz hissetmek istiyorsunuz. Hayatınızı birleştireceğiniz insanın ve misafirlerinizin beğenisini kazanmak sizin için çok önemli, bunu çok iyi biliyoruz. Biz de Ceren Modaevi Sultanbeyli olarak, muhteşem gelinliğinizle göz kamaştırmanız için özenle ve büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelinlik seçmek, özellikle günümüz gelinleri için oldukça zor ve karmaşık. Çok fazla model ile birlikte seçin yapmanız gittikçe daha da zorlaşıyor. Bu karmaşayı bir nebze olsun gidermek için siz değerli gelinlerimize yardımcı olmak boynumuzun borcu. Zira son derece stresli bir dönemdesiniz ve gelinliğinizi seçmek de sizin için ek bir stres sebebi olsun istemiyoruz. Bunun için deneyimli ve her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte omuzlarınızdaki yükü azaltmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinlik seçiminiz için sizinle bir ile üç arasında değişen görüşme günleri düzenliyoruz. Hazır modellerimizden tercih etmeniz durumunda en geç ikinci görüşmenizde gelinliğinizi teslim ediyoruz. Özel dikimde ise vücut tipinizi, boyunuza ve ten renginize göre bir kumaş seçerek size en uygun tarzda gelinliği hazırlıyoruz. Takdir edersiniz ki özel dikim bizim için çok daha meşakkatli bir işlem oluyor. Dolayısıyla biraz daha uzun bir süre gerekiyor fakat onu da en geç üçüncü görüşmenizin sonunda teslim alabiliyorsunuz.

Gelinliğin yanında size duvak, gelin tacı veya saç aksesuarı gibi imkanlar da sunuyoruz. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bu aksesuarlar sayesinde gelinliğinize farklı bir hava katabiliyorsunuz. Aynı zamanda trendi de takip etmiş oluyorsunuz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında, tesettürlü gelinlerimiz de için de ayrıca gelinlik modelleri bulunan bir firma olarak fark yaratmaya devam ediyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim forumunu doldurmanızı rica edeceğiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.