Nuray Gelinlik & Kuaför

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Mesemias
121 8 46

Kadıköy

Mesemias

1 hafta
Özel Dikim
Şafak Moda
106 2 11

Üsküdar

Şafak Moda

4 hafta
Özel Dikim
Madame Amour
176 7

Kadıköy

Madame Amour

6 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kusursuz bir gelinde en çok dikkat çeken şey kuşkusuz gelinliğidir! Bu yüzden gelinlik seçimi son derece önemlidir. Hayatınız boyunca yalnızca bir kere giyecek olmanıza rağmen en iyisini ve en eşsizini tercih etmek istersiniz. Biz Nuray Gelinlik & Kuaför olarak birbirinden farklı gelinlikler sunuyor, beklentinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Modaevimizde her tarza, her bütçeye ve her vücut yapısına göre gelinlikler bulunuyor. En uygun modeli seçmeniz için tecrübelerimizi de sizinle paylaşabiliyoruz. Kadife, keten ve krep gibi farklı kumaş seçeneklerinin yanı sıra dikimi, işçiliği ve aksesuarları son derece özel tasarımlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Geleneksel ya da modern, sade ya da gösterişli gelinliklerin yanı sıra en yeni trendleri ve konseptleri de takip ederek son yılların en çok tercih edilenlerini de bünyemizde bulunduruyoruz.

Seçtiğiniz gelinlik için vücudunuzun ölçülerini alıyor, maksimum 3 prova ile sizi düğününüze hazır bir hale getiriyoruz. Son rötuşları tamamladığımız ve detayları istediğiniz gibi hallettiğimiz bu provalar için ise tamamen uygunluk durumunuza göre hareket ediyoruz. Düğününüz yaklaştıkça yoğunluğunuzun da arttığını biliyor, prova günlerini istediğiniz tarihte gerçekleştiriyoruz.

Yalnızca gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kaftan gibi özel kıyafetleri de modaevimizde bulabiliyorsunuz. Farklı renk ve tarz seçenekleri ile konseptiniz ne olursa olsun seveceğiniz bir model önereceğimizden eminiz. Bu yüzden düğününüz dışında söz ve nişan, kına gecesi ya da mezuniyet gibi özel günlerde de bizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Sultanbeyli gelinlik firmalarından farklı kılan en önemli özelliğimiz ise aynı zamanda kuaför hizmeti de verebiliyor olmamız! Yani, düğünü için gelin adaylarımızın ihtiyacı olan en önemli hizmetleri tek bir adreste uzmanlıkla sağlıyoruz. Bu da Nuray Gelinlik & Kuaför farkı!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Gazi Mah. Fatih Bulvari No:113 Sultanbeyli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!