Zehra Modaevi

E-posta Gönder

 • Sultanbeyli, İstanbul.

Zehra Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Zehra Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Zehra Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Zehra Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Zehra Modaevi Hakkında

İstanbul Sultanbeyli’de 25 yılı aşkın süredir moda sektöründe başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla Zehra Modaevi çatısı altında siz de hayalinizi süsleyen gelinlik modeline kolayca kavuşacaksınız.

Düğün, kına gecesi, nişanlık ve abiye elbise kategorilerinde uzun yıllardır kalite standartlarının üzerinde hizmet veriyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve gösterdiğimiz yakın ilgiyle isteklerinizi yerine getiriyoruz. Gelinliğin içerisinde nasıl görünmek istediğiniz, düğününüzün konsepti, tavrınız, kişiliğiniz ve vücut ölçüleriniz doğrultusunda gelinliğinizin seçimine karar veriyoruz. Kaliteli kumaşlarımız, parlak taşlar ve incilerle size özel süslemeler yapıyoruz. Özel dikim modellerimizle rüyalarınızı süsleyen tasarımı ustalıkla hazırlıyoruz. Düğününüzde hem kendinizi rahat hissedeceğiniz hem de ihtişamlı görüneceğiniz modellerin bulunduğu Zehra Modaevi Sultanbeyli adresimizde sizi de bekliyoruz.

Düğün öncesi atölyemizi ziyaret ettiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Birbirinden güzel modellerimizi size göstererek fikrinizi alıyoruz. Ardından hayalinizde olan gelinliğin nasıl detaylara sahip olduğunu öğreniyoruz. Doğru gelinliği bulmak için ilk gördüğünüzde kalbinizde bir sıcaklık hissettiğinizi biliyoruz. İşte biz Zehra Modaevi olarak o sıcaklığı yakalamanızı istiyoruz! Gelinliğinizin modeline karar verdikten sonra vücut ölçülerinizi alarak dikim işlemine başlıyoruz. Kumaş seçimi ve aksesuar seçimlerini de yaparak her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Yapılan provalar esnasında hızlı bir şekilde tasarımınızı tamamlayarak gelinliğinizi düğüne hazır hale getiriyoruz. Sadece İstanbul’da yaşaya gelin adaylarımıza hizmet verdiğimizi düşünmeyin. Şehir dışına ve yurt dışına tasarımlarımızı gönderebiliyoruz. Provasız özel dikimlerimizle nerede yaşıyor olursanız olun Zehra Modaevi gelinlerinden biri olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Bize ulaşmak elbette çok kolay. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna basarak hızlı bir şekilde bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Abdurrahmangazi Mahallesi, Fatih Bulvarı, No:104, Kat:2, Sultanbeyli, (Deniz Bank Yanı, Plato AVM Karşısı), 34920 Sultanbeyli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.