Beyaz Sayfa Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
140 8 11

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

1 hafta
Özel Dikim
Hüma Gelinlik
94

Ümraniye

Hüma Gelinlik

1 haftadan az
Kiralama
Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 94

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzü hangi gün yapacağınız belli. Mekanı seçtiniz, anlaştınız ve geri kalan hazırlıkları da tamamladınız. Sıra geldi gelinliğinizi seçmeye. Bu aşamada telaşa kapıldığınızı biliyoruz ve üzerinizdeki stresi biraz olsun hafifletmek için Beyaz Sayfa Modaevi olarak Sultanbeyli’de hizmet veriyoruz.

Yıllar süren gelinlik maceramız bize pek çok insan tanıma fırsatı sağladı. Bu sayede gelinlerimizin ne istediğini kısa sürede anlayabiliyor ve onlara en uygun gelinliği seçmek için yardımcı oluyoruz. Uzun kollu veya dekolteliden tutun A kesim ve prenses modele kadar birçok size birçok seçenek sunuyoruz. Gelinliğinizi dilerseniz özel dikim, dilerseniz de hazır model olarak tercih edebiliyorsunuz. Özel dikimde tam olarak istediğiniz modeli yaratmak için elimizden geleni yapıyor ve dikim aşamasından sonra sizi görüşmeye çağırıyoruz. Gelinliğiniz hakkında herhangi bir memnuniyetsizliğiz olduğu takdirde hemen çözmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir kere giyeceğiniz elbisenin muazzam olmasını istiyorsunuz.

Hazır modellerden birini tercih ettiğiniz takdirde bunu dilediğiniz gibi süsleyebilme imkanı sunuyoruz. Gelinliğin üzerine Fransız danteli, inciler ve taşlar gibi detaylar ekleyebiliyoruz. Bunun yanında, fiyat açısından daha uygun olan kiralama seçeneğimiz de mevcut.

Gelinliğin yanı sıra özel günleriniz içim özel dikim veya hazır model abiye modellerimi de siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz. Renk renk ve çeşit çeşit modellerimiz arasından seçim yapmanız oldukça zor olacak. Fakat istediğiniz modeli bulacağınızdan eminiz.

İstanbul gelinlik firmaları arasındaki yerimizi çok sayıda ve çeşitli gelinliklerimiz ile birlikte koruyoruz. Sizin memnuniyetiniz ve olumlu geri dönüşleriniz ise yerimizi kuvvetlendirmeye yardımcı oluyor. Bütün bu motivasyon araçları ile beraber Beyaz Sayfa Modaevi olarak, adımızdan da anlaşılacağı üzere size tertemiz hizmetler vermeye devam edeceğiz. Bizimle tanışmak, hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve iletişim kurmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mehmet Akif, Şen Cd. No:1 D:6, 34920 Sultanbeyli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!