Denizi Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

New In Style Moda Evi
235 3 2

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Songül Sarpbaş Haute Couture
47 4

Kadıköy

Songül Sarpbaş Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Nurcan Ege Wedding Dress
746 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Denizi Gelinlik ismiyle 1991 yılından bu yana gelin adaylarımız için başarıyla hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda kurucumuz Deniz Hanım başta olmak üzere uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Sadece gelinlik değil aynı zamanda kuaför hizmeti de sunarak gelin adaylarımıza her konuda yardımcı olmayı kendimize görev biliyoruz. Açık ve kapalı gelinlik modellerimiz, geniş ürün koleksiyonumuz ile özel siparişleriniz konusunda da size destek olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gelinlik dışında kına ve nişan abiyelerimizi de beğenilerinize sunuyoruz. Kuaför hizmetimizde ise bulunduğumuz bölgenin en iyi tesettür saç modeli yapan salonlarından biri olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Denizi Gelinlik Modaevi ailesi olarak hizmet verdiğimiz alanda her zaman rakiplerimizden öne çıkmayı hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir firmayız. İsteklerinizi dinliyor, iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Sağladığımız hizmetlerin sadece gelinlik dikimi ve kuaför olduğunu düşünmeyin. İçerisinde düğün eğlencesi olan her alanda varlığımızı sürdürüyoruz. Araba süsleme hizmeti de yaparak gelinliğiniz ile görsel anlamda bir bütünlük oluşturuyoruz.

Mağazamızı ziyaret ettiğinizde önce sizinle tanışıyor ardından nasıl istekleriniz olduğu konusunda konuşuyoruz. Modellerimizi size göstererek bazı yönlendirmelerde bulunuyoruz. Düğün mekanınız, tarzınız, zevkleriniz ve vücut ölçüleriniz bu konuda bize yol gösterici detaylar oluyor. Disiplinli bir şekilde yürüttüğümüz provaların sonucunda kısa sürede gelinliğinizi hayal ettiğiniz görüntüde size teslim ediyoruz.

Rüyalarınızı süsleyen gelinliği Denizi Gelinlik Sultanbeyli’de rahatlıkla bulacağınıza emin olabilirsiniz. Daima iyi hizmet sunmak, beklentilerinizi karşılamak ve sizi mutlu etmek için uğraşıyoruz. Eğer siz de bizimle tanışmak ve modellerimizi görmek isterseniz bize çok kolay bir yöntemle ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz randevu al” butonuna bastığınızda bizimle kolayca irtibata geçmiş olacaksınız.

İletişim

Deniz&İsa Efil

  • Adres: Abdurrahmangazi, Fatih Blv. 93/B, 34920 Sultanbeyli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.