Gelinlik

Manavgat Gelinlik Firmaları

Manavgat A.Dilara Gelinlik Sarayı

10.000-20.000 TL

Manavgat Ankara Gelinlik

10.000-20.000 TL

Manavgat Canan Bilginer Moda Evi

10.000-20.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Muratpaşa Nişantaşı Haute Couture

25.000
20.000 TL

Kumluca SA&RA Premium Gelinlik

22.990
16.990 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manavgat'taki Gelinlik Firmaları

Antalya’nın en büyük ilçeleri arasında yer alan Manavgat, farklı gelinlik modellerinin yanında kıyafetinizi tamamlayacak aksesuar seçeneklerinin bulunduğu pek çok mağazaya sahip. Mağazalarda dantel, tül ya da taş işlemeli sayısız duvak seçeneği bulabiliyorsunuz. Buna ek olarak bolero, ayakkabı, eldiven, kese ve gelin buketi gibi aksesuarlar için de diğer mağazalara göz atabilirsiniz.

Manavgat’taki gelinlik firmalarında her türlü özel güne uygun farklı modeller bulabilirsiniz. Kına geceleri için bindallı ve kaftan; nişan ve mezuniyet gibi davetler için ise pek çok abiye seçeneğiyle karşılaşabilirsiniz. Her tarza uygun renk ve desende kıyafeti hazır giyim kısmında bulabileceğiniz gibi düşlediğiniz gelinliği/abiyeyi özel olarak diktirme imkanınız da bulunuyor.

Manavgat gelinlikçilerini incelediğimizde farklı semtlerde pek çok mağaza seçeneği bulunduğunu görüyoruz. Gelinlik firmalarının merkezi konumda olması sayesinde gün içinde birden fazla mağazaya uğrayarak dilediğiniz modelleri üstünüzde görebilirsiniz. Aşağıpazarcı ve Aşağıhisar mahalleleri en çok gelinlik mağazasıyla karşılaşabileceğiniz semtler arasında. Özellikle Demokrasi Bulvarı’na giderek tek bir konumda pek çok gelinlikçi bulabilirsiniz.

Gelinlik firmaları seçtiğiniz modelin üstünüze tam oturması konusunda oldukça titiz. Profesyonel terziler siz gelinliği denerken ölçülerinizi alıyor ve size uyacak şekilde dikiyorlar. Hazır modellerden birini tercih ederseniz 2-3 provanın ardından kıyafetinizi teslim alabiliyorsunuz. Eğer özel dikim bir gelinlik istiyorsanız bu süre 4-5 provaya kadar çıkabiliyor. Maksimum 4 hafta içinde gelinliğiniz hazır oluyor.

Her Bütçeye Uygun Manavgat Gelinlik Fiyatları

Manavgat’ta her bütçeye hitap eden gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Seçtiğiniz model ve gelinlikte kullanılan kumaşa göre fiyatlar değişiyor. Sade ve düz bir model tercih edecekseniz daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer gösterişli ve kabarık prenses model bir gelinlik istiyorsanız diğer modellere kıyasla daha yüksek bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bütçenize göre gelinlik modelinizi belirleyebilirsiniz.

Manavgat’taki mağazaların fiyatları, gelinliğin hazır giyim ya da kiralık olmasına göre değişiyor. Eğer uygun fiyatlı bir model arıyorsanız, Manavgat kiralık gelinlik fiyatları hazır giyime kıyasla çok daha makul olabiliyor. Gelinliği kiralayacağınız süreye göre de mağazaların sunduğu fiyat değişiyor; düğünün dışında fotoğraf çekimi için de kullanacaksanız ödeyeceğiniz fiyat artabiliyor.

Gelinlik fiyatları Manavgat’ın semtlerinde ve caddelerinde farklılık gösteriyor. Aşağıpazarcı ve Aşağıhisar semtlerini incelediğinizde oldukça uygun fiyatlı gelinlik modelleriyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Demokrasi Bulvarı’ndaki gelinlikçiler diğer mağazalara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ayrıca mağazalarda bulunan yeni sezon gelinlikleri incelediğinizde bir önceki sezona kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelinliğinize bakarken bu detayı göz önünde bulundurmalısınız.

Gelinliğinizi özel dikim istiyorsanız, fiyat normal olarak diğer hazır modellere kıyasla daha yüksek oluyor. Özel dikim gelinliklerin ölçü alım ve dikim süreci oldukça emek istediğinden fiyatlar da değişiyor. Gelinlikte istediğiniz süslemeler ve yapılan işçilik de fiyatı etkiliyor. İşçilik arttıkça ödeyeceğiniz fiyat da artıyor. Ayrıca gelinlikte kullanılan Fransız dantel ve ithal tüller maliyeti arttırıyor.

Manavgat Gelinlikçilerinin Sunduğu Çeşitli Hizmetler

Hayalinizdeki gelinliğe ulaşabilmeniz için mağazalar farklı hazır modeller sunuyorlar. Eğer gelinliği uzun süreli saklamak ve satın almak istemiyorsanız Manavgat gelinlik kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Mağazalar sadece düğünler için değil; nikah ve fotoğraf çekimlerine özel gelinlik kiralama hizmetine de sahipler. Gelinlik üzerinde herhangi bir değişiklik yapamayacağınız için modelin size tam oturduğuna emin olmalısınız.

Manavgat’taki gelinlikçiler, mağazaya ilk girdiğiniz andan itibaren sizi en iyi şekilde karşılıyorlar. Meşrubatınızı yudumlarken gelinlik seçeneklerini inceleyebiliyorsunuz. Ayrıca düğün konseptiniz ve istediğiniz model hakkında bilgi verirseniz firmalarda çalışan modacılar size en uygun gelinlikleri sunuyorlar. Bunun yanında bazı firmaların tasarım modellerinin yer aldığı kataloglara da göz atarak gelinliğinizi seçebilirsiniz.

Aradığınız gelinliği mağazaların hazır modellerinde bulamadıysanız ve aklınızda bir tasarım var ise özel dikim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel terziler vücut ölçülerinizi aldıktan sonra gelinliğin kalıplarını çıkarıyorlar. Gelinliğin üstünüze tam oturması birkaç prova sürüyor ve son düzeltmeler yapılıyor. Daha sonrasında ise istediğiniz detaylar eklenerek gelinliğiniz 4-5 hafta içinde hazır hale getiriliyor.

Manavgat’taki gelinlik mağazaları size en iyi şekilde hizmet verebilmek için hafta sonu dahil olmak üzere her gün çalışıyorlar. Hemen hemen bütün gelinlik firmalarını hafta sonlarında açık bulabilirsiniz. Bunun yanında mağazalar hem randevulu hem de randevusuz olarak hizmet veriyor. Randevulu gittiğinizde mağaza çalışanları size yaklaşık bir saat boyunca özel hizmet verebiliyor.

Manavgat’ta Bulabileceğiniz Gelinlik Modelleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları