Ankara Gelinlik

E-posta Gönder

 • Manavgat, Antalya.

Ankara Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ankara Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ankara Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Ankara Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Ankara Gelinlik Hakkında

Özel günleriniz için tasarladığımız gelinlik ve abiye modellerimizle hayallerinizdeki görünüme kavuşabileceksiniz. Ankara Gelinlik olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve geniş model yelpazemizle tüm gelin adaylarının hayallerini süslüyor ve isteklerine en iyi cevabı verebiliyoruz. Uzun yıllar boyunca Ankara Manavgat'ta model sektöründe faaliyet gösteriyor ve farklı tasarımlarımızla adımızdan söz ettiriyoruz.

Mutluluğa adım atacağınız düğününüzde içinde harika hissedeceğiniz gelinlik modellerimizi bayılacaksınız! Zarif çizgilerine hayran kalacağınız sade ve işlemeli model seçeneklerimiz bulunuyor ve trende uygun olarak her sene modellerimizi yeniliyoruz.

Gelinlik seçimi için profesyonel ekibimizle birlikte size danışmanlık yapıyoruz. Öncelikle hayal ettiğiniz gelinlik modelini sizden dinliyor ardından vücut tipinize uyan seçenekleri gösteriyoruz. Bunun dışında da uyum içerisinde görünebilmeniz için birçok detaya da dikkat ediyoruz. Bizce gelinliğin düğün konsepti ve mekân özellikleriyle de uyumlu olması gerekiyor. Örneğin kır konseptinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz rahat kullanımlı şifon, balo salondan organizasyon gerçekleştirecekseniz de sert kumaşla tasarlanan gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Duvak seçimi de gelinlik kadar önem taşıyor! Konseptinizi tamamlayan gelinliğinizle bütünlüğünüzü oluşturan duvak modelleri için de size seçenek sunuyoruz. Farklı kumaş ve renk tonlarında tasarladığımız işlemeli ve sade modellerimizden uyumlu bir model bulabileceksiniz.

Modaevimizde kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecesi ve nişan organizasyonlarınız için de kaftan ve abiye modellerimiz mevcut. Farklı desen ve renk seçeneklerimizle de bu tarz etkinliklerinizde hayal ettiğiniz modele ulaşabileceksiniz.

Manavgat gelinlikçileri olarak hizmete başladığımız günden bugüne gelin adaylarının beğenisini kazandık ve her geçen gün hizmet kalitemizi, ürün çeşitliliğimizi artırıyoruz. Siz de her bütçeye uygun modellerimizi merak ediyorsanız mağazamıza davetlisiniz. Ön bilgi ve randevu için de sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.