Betül Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Keçiören, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Mehtap Moda Evi
146 18

Çankaya

Mehtap Moda Evi

Yasemin Gelinlik & Modaevi
335 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

Öyküm Fashion Design
50 12

Çankaya

Öyküm Fashion Design

Hakkında

Tarzınıza hitap eden gelinlik modellerimizle karşınızdayız! Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerindeyiz. Hatta Doğu'dan Batı’ya, Asya’dan Avrupa’ya uzanan hizmet ağımız bulunuyor. Uzun yıllardır gelin adaylarının güzelliklerine dokunan başarılı bir firmayız. Faaliyete başladığımız ilk günün heyecanınla, isteklerinizi dikkate alarak düşlerinizdeki gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Üstelik gelinlik dışında nişanlık ve bindallı ihtiyaçlarınızı da yaratıcı çözümler bulacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Betül Modaevi olarak binlerce modelden hayallerinize hitap edeni bulmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu şekilde güzel bir zaman yönetimi yapabiliyor, isteklerinizi rahat rahat dinleyip uygulayabiliyoruz. Mağazamıza geldiğinizde birçok modelle karşılaşacaksınız. Aralarından size en uygununu bulmak için bazı kriterleri göz önünde tutuyoruz. Mesela; düğün mekanınız, vücut yapınız hatta hayal ettiğiniz saç modeli... Tüm bu detayları değerlendirdikten sonra en şık tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Bu aşamada sevdiğiniz gelinlik modellerini hijyenik prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Bir bütün halinde değerlendirme yapmanız için aksesuarlarımızı da denemenizi öneriyoruz. İçinize sinen gelinliği bulursanız birkaç küçük dokunuştan sonra hemen teslim alabiliyorsunuz.

Hayal ettiğiniz gelinliği sıfırdan tasarlamak harika olmaz mıydı? Hazır model gelinlik satışımızın dışında bir de özel dikim imkanı sunuyoruz size. Vücudunuzun kalıbını çıkarıp hemen hazırlıklara başlıyoruz bu olanağımızdan yararlanmak isterseniz. En güzel kumaşlardan, son trendlerin modasına uyan harika bir gelinlik tasarlıyoruz birlikte. Dikim aşamasında her sürece dahil olmanız için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişiklik yapabiliyoruz. Ankara gelinlik fiyatları seçtiğiniz model ve kumaş türüne göre değişiyor. Bu önemli bilgiyi de paylaşalım.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hacı Mehmet Aydoğdu

  • Adres: Şenlik, Kızlarpınarı Cd. 157/E, 06310 Keçiören/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!