Gelinlik Ankara

Betül Moda

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Betül Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Betül Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
3 hafta

Betül Moda Sıkça Sorulan Sorular

Betül Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Betül Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Betül Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Betül Moda gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Betül Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Betül Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Betül Moda aksesuar sağlıyor mu?

Betül Moda, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Betül Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Betül Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Betül Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Betül Moda pazar günü hizmet vermiyor.

Betül Moda Hakkında

Tarzınıza hitap eden gelinlik modellerimizle karşınızdayız! Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerindeyiz. Hatta Doğu'dan Batı’ya, Asya’dan Avrupa’ya uzanan hizmet ağımız bulunuyor. Uzun yıllardır gelin adaylarının güzelliklerine dokunan başarılı bir firmayız. Faaliyete başladığımız ilk günün heyecanınla, isteklerinizi dikkate alarak düşlerinizdeki gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Üstelik gelinlik dışında nişanlık ve bindallı ihtiyaçlarınızı da yaratıcı çözümler bulacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Betül Modaevi olarak binlerce modelden hayallerinize hitap edeni bulmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu şekilde güzel bir zaman yönetimi yapabiliyor, isteklerinizi rahat rahat dinleyip uygulayabiliyoruz. Mağazamıza geldiğinizde birçok modelle karşılaşacaksınız. Aralarından size en uygununu bulmak için bazı kriterleri göz önünde tutuyoruz. Mesela; düğün mekanınız, vücut yapınız hatta hayal ettiğiniz saç modeli... Tüm bu detayları değerlendirdikten sonra en şık tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Bu aşamada sevdiğiniz gelinlik modellerini hijyenik prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Bir bütün halinde değerlendirme yapmanız için aksesuarlarımızı da denemenizi öneriyoruz. İçinize sinen gelinliği bulursanız birkaç küçük dokunuştan sonra hemen teslim alabiliyorsunuz.

Hayal ettiğiniz gelinliği sıfırdan tasarlamak harika olmaz mıydı? Hazır model gelinlik satışımızın dışında bir de özel dikim imkanı sunuyoruz size. Vücudunuzun kalıbını çıkarıp hemen hazırlıklara başlıyoruz bu olanağımızdan yararlanmak isterseniz. En güzel kumaşlardan, son trendlerin modasına uyan harika bir gelinlik tasarlıyoruz birlikte. Dikim aşamasında her sürece dahil olmanız için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişiklik yapabiliyoruz. Ankara gelinlik fiyatları seçtiğiniz model ve kumaş türüne göre değişiyor. Bu önemli bilgiyi de paylaşalım.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Şenlik, Kızlarpınarı Cd. 157/E, 06310 Keçiören/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.