Ahwen Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Etimesgut, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Kuşak

Önerilen Firmalar

Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en özel gününe hazırlandığınız şu günlerde hâlâ gelinliğinize karar veremedi iseniz sizi Ahwen Moda Evi Ankara’ya davet ediyoruz. Gelinlik seçiminizde size profesyonel bakış açımız ile danışmanlık hizmeti verirken birbirinden şık ve gösterişli modellerimiz ile de bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.

Belki yıllarca gelinliğinizin hayalini kurdunuz belki de bugüne kadar hiç düşünmediniz ve hiçbir fikriniz yok. Sizin için her türlü alternatifi bir arada sunduğumuz modaevimizde eminiz ki sonunda istediğiniz gelinliği bulabilecek ya da hayal ettiğiniz gelinliğin sahibi olabileceksiniz.

Eğer düşündüğünüz bir model yok ise tarzınıza ve düğün mekânınızın konseptine en uygun seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz ve doğru seçimi yapabilmeniz için yorumlarımızı ve deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Seçtiğiniz model üzerinde tadilat işlemleri gerçekleştirerek vücudunuza kusursuz oturacak duruma getiriyoruz. Üzerinde herhangi bir değişiklik isterseniz de en kısa süre üzerinde hazırlayarak size olabildiğince hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Hazır modellerimizin yanı sıra özel dikim hizmeti de sağladığımız modaevimizde hayallerinizdeki gelinliğin sahibi olabilirsiniz. Her türlü model üzerinde çalışabildiğimiz gibi türban tasarımı ile de gelin adaylarımıza hizmet verebiliyoruz.

Gelinlik modellerimizin yanı sıra nişanlık, kaftan ve abiye seçeneklerine de yer verdiğimiz modaevimizde özel günlerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü kıyafete kolayca ulaşabileceksiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyor ve bütçenizi düşünüyoruz. Makul tutmaya çalıştığımız fiyatlarımız ile sizi hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz.

Bu önemli günde zarafetiniz ve asaletiniz ile parlamak ve tüm bakışları üzerinize toplamak isterseniz tercihinizi modaevimizden yana kullanabilirsiniz. Ankara Etimesgut gelinlik mağazaları arasında seçkin yeri olan Ahwen Modaevi’nden hizmet içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurarak randevu talep ettiğiniz takdirde sizi en kısa süre içerisinde mağazamıza davet ediyoruz.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Ahimesut Blv. No:71/C Etimesgut/ANKARAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!