Ahwen Modaevi

1 Yorum

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ahwen Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ahwen Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Ahwen Modaevi Sık Sorulan Sorular

Ahwen Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Ahwen Modaevi gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Ahwen Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Ahwen Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Ahwen Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Ahwen Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Ahwen Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Ahwen Modaevi, kuşak, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Ahwen Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Ahwen Modaevi pazar günü hizmet veriyor.


Ahwen Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Ahwen Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Ahwen Modaevi Hakkında

Hayatınızın en özel gününe hazırlandığınız şu günlerde hâlâ gelinliğinize karar veremedi iseniz sizi Ahwen Moda Evi Ankara’ya davet ediyoruz. Gelinlik seçiminizde size profesyonel bakış açımız ile danışmanlık hizmeti verirken birbirinden şık ve gösterişli modellerimiz ile de bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.

Belki yıllarca gelinliğinizin hayalini kurdunuz belki de bugüne kadar hiç düşünmediniz ve hiçbir fikriniz yok. Sizin için her türlü alternatifi bir arada sunduğumuz modaevimizde eminiz ki sonunda istediğiniz gelinliği bulabilecek ya da hayal ettiğiniz gelinliğin sahibi olabileceksiniz.

Eğer düşündüğünüz bir model yok ise tarzınıza ve düğün mekânınızın konseptine en uygun seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz ve doğru seçimi yapabilmeniz için yorumlarımızı ve deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Seçtiğiniz model üzerinde tadilat işlemleri gerçekleştirerek vücudunuza kusursuz oturacak duruma getiriyoruz. Üzerinde herhangi bir değişiklik isterseniz de en kısa süre üzerinde hazırlayarak size olabildiğince hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Hazır modellerimizin yanı sıra özel dikim hizmeti de sağladığımız modaevimizde hayallerinizdeki gelinliğin sahibi olabilirsiniz. Her türlü model üzerinde çalışabildiğimiz gibi türban tasarımı ile de gelin adaylarımıza hizmet verebiliyoruz.

Gelinlik modellerimizin yanı sıra nişanlık, kaftan ve abiye seçeneklerine de yer verdiğimiz modaevimizde özel günlerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü kıyafete kolayca ulaşabileceksiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyor ve bütçenizi düşünüyoruz. Makul tutmaya çalıştığımız fiyatlarımız ile sizi hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz.

Bu önemli günde zarafetiniz ve asaletiniz ile parlamak ve tüm bakışları üzerinize toplamak isterseniz tercihinizi modaevimizden yana kullanabilirsiniz. Ankara Etimesgut gelinlik mağazaları arasında seçkin yeri olan Ahwen Modaevi’nden hizmet içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurarak randevu talep ettiğiniz takdirde sizi en kısa süre içerisinde mağazamıza davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Ahwen Modaevi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

3,3

Kalite

Personel

İletişim

Gamze & Alparslan

Düğün Tarihi: 06.07.2021Ben Balgat mağazasından hizmet aldım gerçekten birbirinden güzel tasarımları var çok şık sade asil ve zarif mekan dekorasyonu da aynı şekilde o kadar şık ki sanki plato gibi. Fakat böyle şık gösterişli lüks hizmetin sunulduğu bir mekanda profesyonel hizmet almayı bekliyorsunuz. Çalışanların... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.