Başak Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

Başak Gelinlik Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Başak Gelinlik Sarayı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Başak Gelinlik Sarayı Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Başak Gelinlik Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Başak Gelinlik Sarayı Hakkında

Uzun yıllardır var olan ve kendisini ispatlamış bir marka, Başak Gelinlik Sarayı Ankara çapında hizmet vermeye devam ediyor. Hiç durmayan bir tempoda yaz kış fark etmeksizin çok sayıda misafirimizi ağırlıyoruz. Bu tempoya dayanabilecek ve her koşulda en iyi şekilde hizmet verebilecek genç ve dinamik bir kadro ile çalışıyoruz. Şehrin hemen her bölgesinden gelen gelinlerimiz için hayallerimiz için hayallerini gerçekleştiriyoruz. Her tarzda ve modelde gelinliği bizde bulabilirsiniz. Zira seçkin markaların hazır modellerini barındırdığımız gibi kendi özel tasarımlarımızı da yapabiliyoruz. Kişiye özel gelinliklerimizi en ince ayrıntısına kadar kendimiz dizayn ediyor ve özenle dikiyoruz. Üstelik gelinlerimize profesyonel makyaj ve gelin başı konularında da yardımcı oluyoruz.

Başak Gelinlik Sarayı olarak gelinlikler haricinde diğer özel günlere de hizmet ediyoruz tabii ki. Düğünler gibi nişan merasimleri, nikâh törenleri ve kına geceleri de bir o kadar özel ve değerli. Biz de ekip olarak gelinlerimize yakışır nişan elbiseleri, bindallı ve katan gibi kınalıklar dikiyoruz. Gelinlikler için bahsettiğimiz her şey bu elbiseler için de geçerli ve biz hiçbir gelini veya işi diğerinden ayırmadan dürüst bir şekilde özveri ile çalışıyoruz. Her renk ve modelde ucu bucağı olmayan bir yelpazede size harika kıyafetler hazırlayabiliriz.

Bir de hem gelinliğini hem de nişanlık veya kınalığını bizden temin eden gelinlerimiz için özel indirimler ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Bu sayede evlilik hazırlığı yapan çiftlere kendi çapımızda destek ve yardımcı oluyoruz.

Başak Gelinlik Sarayı Etimesgut’taki atölyesine sizi bekliyor. Atölyemiz oldukça merkezi bir konumdadır ve kişisel araçlar haricinde toplu taşıma ile de kolaylıkla gelinebilir. Eğer bizi ziyaret etmek ve yüz yüze görüşüp fikirleşmek isterseniz kapımız çiftlerimize her zaman açık. Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Bu sayede bizden randevu alabilir, fiyatlarımız hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ahimesgut Bulv. Süvari Mah. No:38 Etimesgut / Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Başak Gelinlik Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.