Saç Renginize Göre Gelin Saçı Modelleri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:37 DK

08.01.2015

Esmer, sarışın, kumral ya da kızıl... Sizin renklerinize uygun gelin başı modelleri, aksesuarları ve makyaj renkleri neler öğrenin!

Esmer Gelinler

Yaygın görüş, esmerlere uzun saçın yakıştığı yönündedir. Bu yüzden esmer gelinlere önerimiz uzun saçlarını gözler önüne seren sade gelin başı modelleri yana seçim yapmaları. Canlı bir orkide ya da tüllü bir aksesuarla gelin başınızı süsleyebilir; kısa kesilmiş kahküllerle ifadenize masumiyet katabilirsiniz.

Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Esmer Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Sarışın Gelinler

Sarışın gelinler için bu senenin en uygun trendi, doğal ve örgülü gelin başı modelleri. Doğal dalgalarla buklelendirilmiş saçlarınızı bir tokayla yandan tutturabilir, duvağınızın altından omuzlarınıza dökülmüş şekilde kullanabilir ya da doğal bir topuzla tepeden toplayabilirsiniz. Yapmamanız gereken şey ise, fazlasıyla sabit ve kalıplı bir model kullanmak.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Make-up Byjeylo
%50 İNDİRİM
157 1 14
Make-up Byjeylo

Düğün + Dış Çekim Saç Ve Makyaj %50 İndirimle 1.000 TL! + Makyaj Provası He...

Make Up By Zeynep Cinislioğlu
%10 İNDİRİM
82 54
Make Up By Zeynep Cinislioğlu

Ağustos Sonuna Kadar Yapılacak Bütün Anlaşmalarda %10 İndirim!...

Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Sarışın Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Kumral Gelinler

Kumral gelinler, özellikle de saç renkleri hafifçe gölgelendirilmişse, saçlarının dokusunu gözler önüne serecek maşalı gelin başı modelleri kullanmalılar. Hafif buklelerle, feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı yandan ayırmayla ya da ensede yapılan bir topuzla da bu etkiyi sağlamanız mümkün. Kumral saç rengine açık renk gözlerin çok yakıştığı bilinen bir gerçektir. Eğer açık renk gözleriniz yoksa, renkli lens kullanmak da sizin için cazip bir seçenek olabilir. Ama biz her zaman doğal olanın en güzeli olduğu kanaatindeyiz.

Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Kumral Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Kızıl Gelinler

Eğer kızıl saçlı bir gelinseniz, yeterince renklisiniz demektir. Beyaz kumaş bir çiçek, incilerden yapılmış bir toka, ya da gelin topuz modelleri içinden sade bir seçenek sizi ilgi çekici kılmaya yetecektir. Kızıl saçlarınızın çerçevelediği yüzünüzü doğal tonlarda bir makyajla renklendirin. Dudaklar gül ve şeftali tonlarında bir rujla parlatılırken gözlerde buğulu bir etki yaratan toprak tonlarını kullanmanız yerinde olur.

Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Kızıl Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Gelin saç ve makyajı hakkında daha çok bilgi edinmek, uzmanına danışmak ve randevu almak için araştırmaya başlasanız iyi olur!

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BD

Begüm Dalgıç

21/10/2014

sarışın ve gölgeli saçlarda örgü gerçekten egzotik bir hava yaratıyor ;)


SA

Sibel Akboğa

21/10/2014

esmerlere sade ve sıkı topuzlar çok yakışıyor benceeee :)