Saç Renginize Göre Gelin Saçı Modelleri

Esmer, sarışın, kumral ya da kızıl... Sizin renklerinize uygun gelin başı modelleri, aksesuarları ve makyaj renkleri neler öğrenin!

Esmer Gelinler

Yaygın görüş, esmerlere uzun saçın yakıştığı yönündedir. Bu yüzden esmer gelinlere önerimiz uzun saçlarını gözler önüne seren sade gelin başı modelleri yana seçim yapmaları. Canlı bir orkide ya da tüllü bir aksesuarla gelin başınızı süsleyebilir; kısa kesilmiş kahküllerle ifadenize masumiyet katabilirsiniz.

kara - Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Esmer Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Sarışın Gelinler

Sarışın gelinler için bu senenin en uygun trendi, doğal ve örgülü gelin başı modelleri. Doğal dalgalarla buklelendirilmiş saçlarınızı bir tokayla yandan tutturabilir, duvağınızın altından omuzlarınıza dökülmüş şekilde kullanabilir ya da doğal bir topuzla tepeden toplayabilirsiniz. Yapmamanız gereken şey ise, fazlasıyla sabit ve kalıplı bir model kullanmak.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

sari - Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Sarışın Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Kumral Gelinler

Kumral gelinler, özellikle de saç renkleri hafifçe gölgelendirilmişse, saçlarının dokusunu gözler önüne serecek maşalı gelin başı modelleri kullanmalılar. Hafif buklelerle, feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı yandan ayırmayla ya da ensede yapılan bir topuzla da bu etkiyi sağlamanız mümkün. Kumral saç rengine açık renk gözlerin çok yakıştığı bilinen bir gerçektir. Eğer açık renk gözleriniz yoksa, renkli lens kullanmak da sizin için cazip bir seçenek olabilir. Ama biz her zaman doğal olanın en güzeli olduğu kanaatindeyiz.

kumralimsi - Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Kumral Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Kızıl Gelinler

Eğer kızıl saçlı bir gelinseniz, yeterince renklisiniz demektir. Beyaz kumaş bir çiçek, incilerden yapılmış bir toka, ya da gelin topuz modelleri içinden sade bir seçenek sizi ilgi çekici kılmaya yetecektir. Kızıl saçlarınızın çerçevelediği yüzünüzü doğal tonlarda bir makyajla renklendirin. Dudaklar gül ve şeftali tonlarında bir rujla parlatılırken gözlerde buğulu bir etki yaratan toprak tonlarını kullanmanız yerinde olur.

kizilcana - Sac Rengine Göre Gelin Saçı Modelleri

Kızıl Gelin Saçı Modelleri için tıklayın!

Gelin saç ve makyajı hakkında daha çok bilgi edinmek, uzmanına danışmak ve randevu almak için araştırmaya başlasanız iyi olur!

Şehrindeki 534 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

BD Begüm Dalgıç

sarışın ve gölgeli saçlarda örgü gerçekten egzotik bir hava yaratıyor ;)

SA Sibel Akboğa

esmerlere sade ve sıkı topuzlar çok yakışıyor benceeee :)