Kına Makyajı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:31 dakika

07.02.2024

Kına gecesi için görünümünü tamamlayacak makyaj modeline henüz karar vermediysen bu yazımız sana yardımcı olacak! Gelin makyajında uzman, profesyonel ekiplerin ellerinden çıkan, birbirinden güzel kına makyajı modellerini bir araya getirdik! İncele, sana en uygun kına makyajını öğren!

kına makyajı

1- Dumanlı Kına Gecesi Makyajı

Renkli gözlerini öne çıkarmak için buğulu bir makyaj yaptırabilirsin. Göz alıcı farınla bütün bir görüntü yaratması için aksesuarlarını da ışıltılı modellerden seçmeni öneriyoruz. bu romantik makyaj uygulamasının Tara Academy ekibinin deneyimli ellerinden çıktığını da ekleyelim.

Make Up Rukiye Çiftçi

Tara Academy

Tara Academy

Firmayı İncele

2- Buğulu Kına Makyajı

Kına gecen için nasıl bir makyaj yaptırman gerektiğine karar verirken elbiseni ve aksesuarlarını dikkate alabilirsin. Seçimini ihtişamlı modellerden yaptıysan, elbisenin tonlarında far kullanılan buğulu bir makyaj uygulaması yaptırabilirsin. Modelin görünümünü beğendiysen Ali Gür Astoria Avm ile iletişime geçebilirsin.

fatih sarıkaya

3- Lila Tonlarda Sade Kına Makyajı

Makyajının naturel bir görünüm yaratmasını istiyorsan Mehmet Tatlı Mecidiyeköy ekibiyle çalışabilirsin. Firmanın deneyimli makyaj uzmanlarından, modeldeki gibi lila ve nude tonlarda sade bir makyaj uygulaması yapmalarını isteyebilirsin.

Mehmet Tatlı Mecidiyeköy

4- Nude Tonlarda Gelin Kına Makyajı

Kına elbisen ve saç modelinde hareketli seçimler yaptıysan makyajını sade tutmanı öneriyoruz. Örneğin; Eren Yılmaz Kuaför ve Güzellik Merkezi'nin nude tonlardaki bu makyaj modeli senin için uygun bir seçim olabilir!

Eren Yılmaz Kuaför

5- İhtişamlı Kına İçin Makyaj Modeli

Işıl ışıl bir görünüm için simli farların kullanıldığı bir kına makyajı yaptırabilirsin. Emre Hergül Kuaför ekibinin hazırladığı bu gelin adayında olduğu gibi, göz makyajında ışıltılar kullanıp, dudaklarında da iddialı bir renk tercih edebilir, tarzını ortaya koyabilirsin.

Emre Hergül Kuaför

6- Pembe Tonlarda Kına Makyaj Modeli

Kına gecesi için en çok tercih edilen makyaj modellerinde kırmızı ve pembe tonlarının öne çıktığını söylemek mümkün. Eğer kına gecesi konseptin bu renklerle uyumluysa, görünümünü tamamlayacak makyaj modeli için pembe tonlarını tercih edebilirsin. Bu hoş görünüm için Elser Yılmaz ile çalışabilirsin.

Elser Yılmaz

7- Koyu Tonlarda Kına Gecesi Makyaj Örneği

Kına gecesi için bakışlarını ön plana çıkaracak bir makyaj modeli istiyorsan, Buse Baysoy Profesyonel Makeup Artist'in çalışmalarına mutlaka göz atmalısın. Firma tarafından modele uygulanan, koyu tonların kullanıldığı bu makyaj tarzı ile bohem ve iddialı bir görünüm yakalayabilirsin.

Makeup Artist Suna Karatay

8- Işıltılı Kına Gecesi Makyajı

Işıltılı bir kına gecesi konsepti seçtiysen makyajında da temana uyumlu bir seçim yapabilirsin. Ali Gür Nautilus göz alıcı kına makyaj uygulamalarında oldukça iddialı. Bu hoş görünüm için firmayla çalışabilirsin!

Ali Gür Nautilus

9- Işıltılı Kına Gecesi Gelin Makyajı

Dikkat çekici bir kına makyajı için çalışabileceğin firmalar arasında San Coiffure Acıbadem de var! Işıltılı beyaz farla aydınlatılan, ıslak görünümlü bu makyaj ile canlı bir görünüm yakalayabilirsin.

San Coiffure Acıbadem

10- Toprak Tonlarında Kına Makyajı

Kına gecende zarif ve minimalist tarzını yansıtmak için Salon Özer tarafından uygulanan, toprak tonlarındaki bu makyaj modelini tercih edebilirsin. Bu tonların her ten ve göz rengiyle uyum sağladığını da belirtmeden geçmeyelim.

salon özer

Gelin makyajında uzman ekipler tarafından uygulanan kına makyajı modellerine yer verdik. Ancak seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olmadığını da bilmelisin! Dilersen şehrindeki gelin makyajı firmalarının çalışmalarına göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

En Güzel 5 Kına Gecesi Fikri

Gelin Makyajının Püf Noktaları

Kına Gecelerinin Sultanı Kaftan Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap