Kına Makyajı Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:30 dakika

23.03.2021

Kına gecesi için görünümünü tamamlayacak makyaj modeline henüz karar vermediysen bu yazımız sana yardımcı olacak! Gelin makyajında uzman, profesyonel ekiplerin ellerinden çıkan, birbirinden güzel kına makyajı modellerini bir araya getirdik! İncele, sana en uygun kına makyajını öğren!

kına makyajı

1- Buğulu Kına Makyajı

Kına gecen için nasıl bir makyaj yaptırman gerektiğine karar verirken elbiseni ve aksesuarlarını dikkate alabilirsin. Seçimini ihtişamlı modellerden yaptıysan, elbisenin tonlarında far kullanılan buğulu bir makyaj uygulaması yaptırabilirsin. Modelin görünümünü beğendiysen Kerim Babacan Hair & Make Up Design ile iletişime geçebilirsin.

kerim babacan

2- Sade Kına Makyajı

Makyajının naturel bir görünüm yaratmasını istiyorsan Kuaför Gönül Elbir ekibiyle çalışabilirsin. Firmanın deneyimli makyaj uzmanlarından, modeldeki gibi sade bir makyaj uygulaması yapmalarını isteyebilirsin.

Kuaför Gönül Elbir

3- Nude Tonlarda Gelin Kına Makyajı

Kına elbisen ve saç modelinde hareketli seçimler yaptıysan makyajını sade tutmanı öneriyoruz. Örneğin; Eren Yılmaz Kuaför ve Güzellik Merkezi'nin nude tonlardaki bu makyaj modeli senin için uygun bir seçim olabilir!

Eren Yılmaz Kuaför

4- İhtişamlı Kına İçin Makyaj Modeli

Işıl ışıl bir görünüm için simli farların kullanıldığı bir kına makyajı yaptırabilirsin. Makas Cihangir ekibinin hazırladığı bu gelin adayında olduğu gibi, göz makyajında ışıltılar kullanıp, dudaklarında mat ruj tercih edebilir, böylece gözlerini öne çıkarabilirsin.

Makas Cihangir

5- Pembe Tonlarda Kına Makyaj Modeli

Kına gecesi için en çok tercih edilen makyaj modellerinde kırmızı ve pembe tonlarının öne çıktığını söylemek mümkün. Eğer kına gecesi konseptin bu renklerle uyumluysa, görünümünü tamamlayacak makyaj modeli için pembe tonlarını tercih edebilirsin. Bu hoş görünüm için Elser Yılmaz ile çalışabilirsin.

Elser Yılmaz

Elser Yılmaz

Elser Yılmaz

Firmayı İncele

6- Koyu Tonlarda Kına Gecesi Makyaj Örneği

Kına gecesi için bakışlarını ön plana çıkaracak bir makyaj modeli istiyorsan, Make Up By Buse'nun çalışmalarına mutlaka göz atmalısın. Firma tarafından modele uygulanan, koyu tonların kullanıldığı bu makyaj tarzı ile bohem ve iddialı bir görünüm yakalayabilirsin.

Make Up By Buse

7- Işıltılı Kına Gecesi Makyajı

Rengarenk bir kına gecesi konsepti seçtiysen makyajında da temana uyumlu bir seçim yapabilirsin. M.R.S London Kartal ışıltılı bir ten görünümü yaratan makyaj uygulamalarında oldukça iddialı. Bu hoş görünüm için firmayla çalışabilirsin!

Ala Make Up Studio

8- Işıltılı Kına Gecesi Gelin Makyajı

Dikkat çekici bir kına makyajı için çalışabileceğin firmalar arasında San Coiffure Acıbadem de var! Işıltılı beyaz farla aydınlatılan, ıslak görünümlü bu makyaj ile canlı bir görünüm yakalayabilirsin.

San Coiffure Acıbadem

9- Toprak Tonlarında Kına Makyajı

Kına gecende zarif ve minimalist tarzını yansıtmak için MakeupNesee tarafından uygulanan, toprak tonlarındaki bu makyaj modelini tercih edebilirsin. Bu tonların her ten ve göz rengiyle uyum sağladığını da belirtmeden geçmeyelim.

MakeupNesee

MakeupNesee

MakeupNesee

Firmayı İncele

10- Dumanlı Kına Gecesi Makyajı

Renkli gözlerini öne çıkarmak için buğulu bir makyaj yaptırabilirsin. Göz alıcı farınla bütün bir görüntü yaratması için aksesuarlarını da ışıltılı modellerden seçmeni öneriyoruz. bu romantik makyaj uygulamasının Seyfi Sağlam Çekmeköy ekibinin deneyimli ellerinden çıktığını da ekleyelim.

Seyfi Sağlam Çekmeköy

Gelin makyajında uzman ekipler tarafından uygulanan kına makyajı modellerine yer verdik. Ancak seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olmadığını da bilmelisin! Dilersen şehrindeki gelin makyajı firmalarının çalışmalarına göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

En Güzel 5 Kına Gecesi Fikri

Gelin Makyajının Püf Noktaları

Kına Gecelerinin Sultanı Kaftan Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum