Gelin saçı ve makyajınızın ilk provası nişan saçı ve makyajınız olacak. Üstelik nişan saçınızda çok daha fazla alternatifiniz olacak ve nişan saçı modeliniz için abartıdan uzak, sade ve romantik modeller seçmeniz, yeni ailenizle tanışacağınız bu gün için çok daha uygun olacak.

Dağınık ve Doğal Bir Topuz

Düğünde sıkı topuz tercih edilmesinin sebebi duvağın rahat tutturulmasıdır. Ancak nişan saçınız için sıkı topuzlar ve abartılı modeller seçmenize gerek yok. Tercihiniz ille topuzdan yana olacaksa da dağınık topuz modelleri seçmenizi öneriyoruz çünkü o gün yeni ailenizle tanışacaksınız ve küçük bir kız doğallığındaki bir görüntü duruma çok daha uygun olur. Eğer kendiniz evde iyi bir saç yapabilecekseniz kendi saçınızı kendiniz de yapabilirsiniz ama eğer çok iyi değilseniz kendinizi sizi baştan yaratacak sihirli ellere bırakmanız daha doğru.

1daginik-topuz

Düz veya Dalgalı Bir Fön

Nişan saçının en büyük kolaylığı bir fönle bile geçiştirilebilmesi. Elbette görünüşünüze özen göstermeli ve günlük hayattaki halinize bir farklılık katmalısınız. Fakat düğün günü kadar uğraşmanıza gerek yok. Yüz şeklinize uygun saç modellerini seçerek, düz veya dalgalı bir fönle kolayca bu işten sıyrılabilirsiniz.

2duz-dalgali-fon

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Örgü Çeşitlemeleri

Herhalde küçük bir kızken annemizin saçlarımızı örüşlerini hepimiz tatlı bir tebessümle hatırlarız. İki anneye sahip olduğunuz nişan gününde de örgü saç modelleri, günün anlamına çok uygun düşer. İster gevşek ve doğal bir balık sırtı tercih edin, ister kulaklarınızın yanından gelen iki örgüyü yarım toplu bir saç modeliyle birleştirin annelerinizi çok duygulandıracağınız kesin.

3orgu-cesitlemeleri

Kısa Saçlara Ne Yapılabilir

Kısa saçın güzel yüzlü kadınlara gittiğini söylerler. Kısa saçlara sahipseniz muhtemelen güzel bir yüzünüz ve belirgin hatlarınız var. Bu güzelliği nişanınızda da sergilemekten çekinmeyin. Alnınızın üstündeki perçemlerden burgular yapıp firketeyle tutturabilir ve yüzünüzün tüm güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca minik, kibar saç aksesuarları da kısa model saçların vazgeçilmezlerinden olmalı.

4kisa-saclara

Vintage Modeller

Vintage saç modelleri asaleti ve kibarlığı en iyi vurgulayan saç modelleri arasında. Özellikle giyeceğiniz pudra tonlarında kibar bir elbise ve inci takılarla mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ama tercihinizi vamp modellerden yana değil de daha doğal ve yumuşak modellerden yana kullanın. Sizi bu kadar narin ve şık gören babanız, size damada vermekten vazgeçebilir haberiniz olsun.

5vintage-modeller

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

YG Yüksel Gürbüz

BENCE COK GÜZELLER YANLIZ KISA SAC MODELİ AZ OLANLARDA BEN BEYEN BEDİM TAC TAKBak istiyorum nişanda düyünde varkloı olsun

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.