Ombreli Gelin Saçı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:31 dakika

07.02.2024

Yumuşak geçişler, pastel ve ara tonlarıyla, modası uzun süredir geçmeyen ombrenin hareketlendirdiği gelin saçı modellerini araştırıyorsan doğru yerdesin! Alanında uzman kuaförlerin ellerinden çıkan ombreli gelin saçı modellerini senin için derledik!

Ombreli Gelin Topuzu

Dağınık topuz seven gelin adayları bu saç modelini çok beğenecek. Ombrenin başladığı hizadan, dağınık şekilde toplanan gelin saçı, hem tasarımı hem de ombrenin kattığı renkle şık ve zarif görünüyor. Sen de ombreli gelin saçı modellerini araştırıyorsan, bu saç tasarımına imza atan Özer Tayfun Wedding ekibiyle görüşebilirsin.

ombreli gelin saçı

Ombreli Yarım Toplu Gelin Saçı

Romantik saç modelleri ilgini çekiyorsa Sinem Tekin Hair & Make Up Artist ekibinin hazırladığı bu saç modelini de listene ekleyebilirsin. Yarım toplu, duvakla ve taçla tamamlayabileceğin bu dalgalı saç modelini yakası açık gelinliklerle kullanarak fresh bir görünüme sahip olabilirsin.

ombreli gelin saçı

Su Dalgası Ombreli Gelin Saçı

Gelin saçı modelinin romantik ve sade olması sana zarif bir gelin görünümü sunabilir. Böyle bir görünüm için ombreli saçlara su dalgası modelinin uygulandığı bu gelin saçı, seçeneklerinin arasına girebilir. Sen de böyle bir gelin saçı yaptırmak istersen Duygu Savaş Hair Makeup ile iletişime geçebilirsin.

ombreli gelin saçı

Ombreli Ense Topuzu Gelin Saçı

Saçın ombreli kısımları, özellikle saçtaki dalgaları vurgulamak için avantaj sağlıyor. Tara Academy ekibinin hazırladığı bu modelde olduğu gibi ombrenin yoğunlukta olduğu alt kısımları enseden toplatabilir, topuzun üstüne taktırdığın taçla saç modelini öne çıkarabilirsin.

ombreli gelin saçı

Tara Academy

Tara Academy

Firmayı İncele

Kıvırcık Ombreli Gelin Saçı

Bukleleri belirginleştiren ombrenin hareket kattığı, Esra Karakaya ekibinin hazırladığı, yarım toplu bu gelin saçını özellikle yakası açık gelinlikler ile öneriyoruz. Dilersen gelinliğinin tarzına uygun bir aksesuarı da görünümünü tamamlamak için kullanabilirsin.

ombreli gelin saçı

Esra Karakaya

Esra Karakaya

Firmayı İncele

Ombreli Tepeden Topuz Gelin Saçı

Ombrenin yoğunlaştığı uç kısımların dalgalı şekilde tepeden toplandığı bu model, özellikle bohem tarzda gelin adaylarına hitap ediyor. Çiğdem Yangın Hair Design ekibinin ellerinden çıkan bu modeli, yüzünü olduğundan uzun göstermek isteyen gelin adayları tercih edebilir.

ombreli gelin saçı

Açık Ombre Gelin Saçı

Özellikle sırt dekolteli gelinlik giyecek gelin adaylarının ilgisini çekecek bir model var sırada! Hatice Efkan Make Up ekibinin portfolyosu içinde yer alan bu gelin saçı, ombrenin yoğunlaştığı uç kısımlarındaki iri dalgalarla, sırt dekolteni süslemek için en şık seçeneklerden...

ombreli gelin saçı

Ombreli Dalgalı Gelin Saçı Modeli

İhtişamlı bir görünüm için, Deluxe Hair Studio'nun bu modelinde olduğu gibi iri dalgaları ve büyük ışıltılı taçları bir arada kullanabilirsin. Eğer bu hareketli saç modelini beğendiysen ve yaptıracaksan, karmaşık bir görüntü yaratmaması için aksesuar kullanımını minimumda tutmanda da var.

ombreli gelin saçı

Taçlı Açık Ombreli Gelin Saçı

Aksesuar ve ombre gelin saçına yeterince hareket kattığı için birçok gelin duvak kullanmayı tercih etmiyor. Sen de duvak kullanmayacaksan Melis Dönmez Beauty Center'da hazırlanan bu model gibi ince bir taçla hareketlendirdiğin, dalgalı saçlarını açık bırakarak hem zarif hem de iddialı bir görünüm yakalayabilirsin.

ombreli gelin saçı

Kısa Ombreli Gelin Saçı

Ombre, kısa saçlara da çok yakışıyor! Yüzünü dalgalı ve açık tonlardaki saçların çerçevelesin istiyorsan Salon Ömer ekibinin bu modelini düşünebilirsin. Modelin, tepeden tacı ve ışıltılı duvağı da sana ilham verebilir.

ombreli gelin saçı

Salon Ömer

Salon Ömer

Firmayı İncele

Deneyimli firmaların en şık ombreli gelin saçı modellerini inceledik. Sırada sana uygun firmayı bulmak var. Bahsettiğimiz firmalar arasından çalışmasını beğendiğin ekiple iletişime geçebilir, daha fazla seçenek için şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarının çalışmalarına da göz atabilirsin!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

4 Yorum

Seher

Düğün Tarihi: 13.05.2019


Röfleden dolayı saçım yanı yıpranmştı. Bende bakım için bir çok kür denedim ama fayda etmedi. Kür dışında keratin yüklemesi yapmak için doğal keratin bakım setlerini denedim ve patentli doğal keratin siparişi verdim. Saçlarımı kısa bir süre içerisinde onardı. Sonuçtan memnunum.


Zerrin

Düğün Tarihi: 14.11.2018


Her zaman tamamını boyattığım saçlarımı değişiklik olması için ombre yaptırdım ama uçları yandı ve görüntüsü çok kötü oldu koyun yünü gibi ve kazık gibi sert oldu arkadaşım da aynı durumu yaşamıştı hemen ona sordum doğal keratin kullandığını söyledi fotoğrafını ismini falan gönderdi patentli falanmış hemen aldım ve benim saçlarım da düzelmeye başladı yumuşadı yanıklar ve o kötü görüntüsü de düzelmeye başladı.


Sevgi

Düğün Tarihi: 20.10.2018


Saçlarımı hep düz boyatıyorum normalde ama bu defa ombre yaptırmak istedim ama şehir dışındayken buna karar verdim ve bu benim için kötü oldu bilmediğim bir kuaföre gittim ve saçlarım yandı bir anlık kararla gitti saçlar yarıdan biraz fazlası yandı ama saçlar zaten çok uzun değil bide yavaş uzar kestirmek istemedim o yüzden en son kendi kuaförümü aradım hemen doğa keratin al kulan kestirme dedi bana bir site gönderdi burası patentli satıyor bende kullanıyorum ürünlerini diye aldım kullandım hemen saçlarım ilk toparlamıyor gibi geliyordu ama aldıklarım bitmeye yakın saçlarım toparladı sonunda sağlıklı saçlarıma kavuştum bu doğal keratin sayesinde.


Pelin

Düğün Tarihi: 17.08.2018


Ben uzun süredir ombre yaptırıyorum saçlarıma ama en sonuncusu bir facia oldu saçlarım yandı bu sebeple çok kötü bir duruma düştüm çünkü psikolojim alt üst oldu bir anda nerdeyse saç kalmadı kafamda kopma yüzünden ve kalanlarda tiftik tiftik oldu bu yüzden saçlarımı yani kalanları düzeltmek için baya uğraştım ama sonunda düzelttim şükür ki liquid keratin diye ürünler buldum benimle aynı sorun yaşayanlar yorum yapmış bu şekilde buldum bu ürünleri de saçlarımı düzeltti şimdi de hızlı uzaması için kullanıyorum baya uzama oldu hala da uzuyor kısa sürede eski saçlarıma kısa bir süre içerisinde kavuşacağım sanırım liquid keratin sayesinde.