Zahmetsiz Şıklık: Düğün İçin Düz Saç Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

1:55 dakika

26.08.2022

İster ihtişamlı bir düğün ister sade bir nikah... Düz gelin saçı modelleri her organizasyona uyum sağlıyor! Gelin saçı ve makyajında uzman firmaların en güzel düz düğün saçı modellerini senin için derledik!

düz saç modelleri düğün için

Yarım Toplu Düz Gelin Saçı Modeli

Düz gelin saçı modellerini özelikle gelinliği hareketli gelin adaylarına öneriyoruz. Yarım toplu modeller de bu seçenekler arasında yer alıyor. Tokka ekibinin profesyonel ekibi tarafından hazırlanan bu gelinde olduğu gibi kare yüzleri olduğundan daha uzun göstermek için yarım toplu düz düğün saçı modellerinden yararlanılabilir.

tokka

Tokka

Tokka

Firmayı İncele

Kısa Düz Düğün Saçı Modeli

Kısa saçlı bir gelin adayıysan, gelin saçı modelleri arasında fazla seçeneğin olmadığını düşünebilirsin. Ancak zaten çok seçeneğe de ihtiyacın yok. Merve Çınar Makeup’ın çalışmaları arasında aksesuarla süslenmiş, küt gelin saçı modelleri de yer alıyor. Firmanın profilini incelemeden geçme!

Merve Çınar Makeup

Düz Gelin Topuzu

Düz taranmış gelin saçı modelleri özellikle oval yüze sahip gelin adaylarının orantılı yüz hatlarını öne çıkarması için oldukça ideal. Kübra Bayrak Cila ekibi de düz topuz düğün saçı modellerinin oldukça zarif örneklerine imza atıyor. Firmayla çalışmak istersen vakit kaybetmeden iletişime geçmeyi unutma.

Kübra Bayrak Cila

Düğün İçin Açık Düz Saç Modeli

Yuvarlak ve kare yüzlü gelin adaylarının, yüz hatlarını ovale yaklaştırabilmek için tercih ettiği bir model var sırada. Tepesi, ön kısmından daha hacimli olacak şekilde düzleştirilmiş bu açık düz gelin saçını özellikle alın kısmı geniş gelin adaylarına öneriyoruz. Bu zarif saç modeli için hangi firmayla çalışabileceğini merak ediyorsan adresi de verelim: Çiğdem Yangın Hair Design.

Çiğdem Yangın Hair Design

Duvaklı Düz Gelin Saçı Modeli

Düz gelin saçı modelleri, ihtişamlı görünüme engel değil. Özellikle doğru aksesuar ve duvak seçimiyle! Ortadan ayırılarak, düz fön çekilmiş, gelinlikle uyumlu taç ve duvakla tamamlanmış bu saç modeli için Hatice Kaşık Kuaför ve Gelinbaşı Dizaynı firmasıyla çalışabilirsin!

hatice kaşık kuaför

Düz Fön Gelin Saçı Modeli

Düz saç modelleri düğün için olduğu gibi nikah ve nişan organizasyonları için de sıkça tercih ediliyor. Sade bir görünüm için düz fön çekilmiş gelin saçını aksesuarsız da kullanabilirsin. Selin Beauty Center Acıbadem ekibinin, makyaj ve elbiseyle uyumlu bu gelin saçı modeli ilgini çektiyse firmayla hemen iletişime geçmeni öneriyoruz.

 Selin Beauty Center

Vintage Düz Gelin Saç Modeli

Nostalji seven gelin adayları, vintage bir görünüme sahip olmak için de düz düğün saç modellerinden yararlanabiliyor. Ressam Plus Kuaför ekibinin, en özel gününe hazırladığı bu gelin adayında olduğu gibi düz saçlar vualet şapkalar ile de çok yakışıyor. Bu görünümü özellikle nikah için tercih edebilirsin.

Çiğdem Yangın Hair Design

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum