Zahmetsiz Şıklık: Düğün İçin Düz Saç Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:22 dakika

12.10.2023

İster ihtişamlı bir düğün ister sade bir nikah... Düz gelin saçı modelleri her organizasyona uyum sağlıyor! Gelin saçı ve makyajında uzman firmaların en güzel düz düğün saçı modellerini senin için derledik!

düz saç modelleri düğün için

Yarım Toplu Düz Gelin Saçı Modeli

Düz gelin saçı modellerini özelikle gelinliği hareketli gelin adaylarına öneriyoruz. Yarım toplu modeller de bu seçenekler arasında yer alıyor. Tokka ekibinin profesyonel ekibi tarafından hazırlanan bu gelinde olduğu gibi kare yüzleri olduğundan daha uzun göstermek için yarım toplu düz düğün saçı modellerinden yararlanılabilir.

tokka

Tokka

Tokka

Firmayı İncele

Kısa Düz Düğün Saçı Modeli

Kısa saçlı bir gelin adayıysan, gelin saçı modelleri arasında fazla seçeneğin olmadığını düşünebilirsin. Ancak zaten çok seçeneğe de ihtiyacın yok. The Change’in çalışmaları arasında aksesuarla süslenmiş gelin saçı modelleri de yer alıyor. Firmanın profilini incelemeden geçme!

The Change

The Change

The Change

Firmayı İncele

Düz Gelin Topuzu

Düz taranmış gelin saçı modelleri özellikle oval yüze sahip gelin adaylarının orantılı yüz hatlarını öne çıkarması için oldukça ideal. Hair Makeup Kızıl Cadı ekibi de düz topuz düğün saçı modellerinin oldukça zarif örneklerine imza atıyor. Firmayla çalışmak istersen vakit kaybetmeden iletişime geçmeyi unutma.

zahmetsiz şıklık: düğün i̇çin düz saç modelleri

Düğün İçin Açık Düz Saç Modeli

Yuvarlak ve kare yüzlü gelin adaylarının, yüz hatlarını ovale yaklaştırabilmek için tercih ettiği bir model var sırada. Tepesi, ön kısmından daha hacimli olacak şekilde düzleştirilmiş bu açık düz gelin saçını özellikle alın kısmı geniş gelin adaylarına öneriyoruz. Bu zarif saç modeli için hangi firmayla çalışabileceğini merak ediyorsan adresi de verelim: Çiğdem Yangın Hair Design.

Çiğdem Yangın Hair Design

Duvaklı Düz Gelin Saçı Modeli

Düz gelin saçı modelleri, ihtişamlı görünüme engel değil. Özellikle doğru aksesuar ve duvak seçimiyle! Ortadan ayırılarak, düz fön çekilmiş, gelinlikle uyumlu taç ve duvakla tamamlanmış bu saç modeli için Hatice Kaşık Kuaför ve Gelinbaşı Dizaynı firmasıyla çalışabilirsin!

hatice kaşık kuaför

Düz Fön Gelin Saçı Modeli

Düz saç modelleri düğün için olduğu gibi nikah ve nişan organizasyonları için de sıkça tercih ediliyor. Sade bir görünüm için düz fön çekilmiş gelin saçını aksesuarsız da kullanabilirsin. Selin Beauty Center Acıbadem ekibinin, makyaj ve elbiseyle uyumlu bu gelin saçı modeli ilgini çektiyse firmayla hemen iletişime geçmeni öneriyoruz.

 Selin Beauty Center

Arkaya Yapıştırılmış Düz Gelin Saç Modeli

Düğününde saçlarının önüne gelmesini istemeyen gelin adaylarından biri misin? O zaman bu model sana göre olabilir. Düz saçlar arkaya yapıştırılıp yarım toplanmış bu saç modeli Hair Gökhan Polat ekibinin elinden çıkmış. Bu gelin adayında olduğu gibi düz saçlar arkadan yapıştırılıp halka küpelerle kombinlenince ortaya zarif bir görünüm çıkıyor. Bu görünümü özellikle nikah için tercih edebilirsin.

zahmetsiz şıklık: düğün i̇çin düz saç modelleri

Minimal Aksesuarlı Düz Gelin Topuzu Modeli

Özellikle kır düğünü düşünüyorsan, bu saç modeline mutlaka bakmalısın! Önden düz saç tutamları bırakılarak enseden yapılan bir topuz, hem zahmetsiz hem de zarif duruyor. "Bu saçı nerede yaptırabilirim?" dersen The Art Hilton Kozyatağı bu model gibi zarif saçlara imza atıyor. Kullanılan minimal aksesuar bizce bu topuza çok yakışmış. Sen de beğendiysen firmayla mutlaka iletişime geç!

zahmetsiz şıklık: düğün i̇çin düz saç modelleri

Önden Tutam Bırakılmış Yarım Toplu Düz Gelin Saçı Modeli

Gösterişli bir gelinliğin varsa ve saçını abartmak istemiyorsan, sade saç modellerine yönelmelisin. Hem makyajının ön plana çıkması, hem de yüzünü iyi çerçevelemesi için de önden tutam bırakılmış yarım toplu düz gelin saçı modeline yönelebilirsin. İstanbul kuaförlerinden Dinçer Balıkçıoğlu, özellikle iddialı gelinlikleri ve makyajları ön plana çıkaracak sade bir saç tasarlamış. Sen de böyle bir model düşünürsen firmayla iletişime geçmeyi unutma!

zahmetsiz şıklık: düğün i̇çin düz saç modelleri

Büyük Aksesuarlı Düz Gelin Topuzu Modeli

Konumuz zahmetsiz saçlar, ama sen "benim saçım dikkat çekici olmalı" diyorsan, bu önerimiz sana göre. Düz saçlarına yaptıracağın gevşek veya sıkı bir topuza büyük aksesuarlar ekleterek saçına dikkat çekebilirsin! Gelinliğine ve düğün konseptine göre bu aksesuarları parlak taçlar veya büyük çiçekler olarak örneklendirebiliriz. Bu fotoğraftaki düz saça yapılmış iri çiçekler eklerle süslenen harika topuz Deniz Altuntaş Hair Stylist'e ait. Sen de böyle dikkat çekici saçlardan hoşlanıyorsan firmayla iletişime geçmelisin!

zahmetsiz şıklık: düğün i̇çin düz saç modelleri


Düz saça yapılabilecek farklı organizasyonlara uyum sağlayan gelin saçı modellerini senin için sıraladık. Seçenekler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Birbirinden farklı saç modelleri yaptırmak için şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarını bütçene ve tarzına uygun olarak filtreleyebilir, ilgini çekenlerle iletişime geçip ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Sade ve Zarif Nikah Saç Modelleri

Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Yaz Düğünü İçin Gelin Makyajı Önerileri

Salaş Gelin Saçı Modelleri

Açık Nişan Saç Modelleri

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum