Yarım Toplu Gelin Saçı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:52 dakika

07.02.2024

Düğün günü zarif ve göz alıcı bir görünüm için yarım toplu gelin saç modellerinden yaptırabilirsin. Bu yazımızda sana ilham vermesi için profesyonel gelin saçı uzmanlarının ellerinden çıkan en güzel yarım toplu saç modellerini derledik!

yarım toplu gelin saçı

1- Tepeden Duvaklı Yarım Toplu Gelin Saçı

Düğün günü saçlarını toplamak istemiyor ama açık saçla da rahat edemeyeceğini düşünüyorsan yarım toplu gelin saç modellerini tercih edebilirsin.

Sade bir görünüm istiyorsan saçlarına bukleler attırabilir, duvağını tepeden, kabartmadan taktırabilirsin. Bu görünüm için Vas Nişantaşı ile çalışabilirsin.

Vas Nişantaşı

2- Dalgalı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Yarım toplu gelin saçı modelleri, görünümüne aksesuarlarla hareket katmak için de ideal bir seçenek. Dalgalı saçlarını tarzınla uyumlu tokalarla hafifçe toplatıp hoş bir görünüm yakalayabilirsin. Deluxe Hair Studio ve ekibi, bu görünüm için tercih edebileceğin gelin saçı firmalarından.

Deluxe Hair Studio

3- Dış Çekim İçin Yarım Toplu Gelin Saçı

Yarım toplanmış saç modelleri, dış çekim için de gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Açık saç modellerinin rüzgar, sıcaklık, nem gibi faktörlerden etkilenip kolayca bozulabildiğini düşünürsek, yarım toplu modeller, açık saçların şık bir alternatifi diyebiliriz. Modeldeki bu aksesuarlı yarım toplu saç modelini beğendiysen Erdem Kıramer Çekmeköy ile iletişime geçebilirsin.

Seyfi Sağlam Çekmeköy

4- Sade Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Orantılı yüz hatlarını öne çıkarmak için saçlarını toplatmak zorunda değilsin. Yarım toplu saç modelleriyle hem doğal naturel hem de zarif bir görünüm yakalayabilirsin. Modeldeki gelin saçının sana da yakışacağını düşünüyorsan The Art Hilton Kozyatağı ekibi ile görüşebilirsin.

The Art Hilton Kozyatağı

5- Aksesuarlı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Gelin saçı aksesuarları, yarım toplu saç modellerine çok yakışıyor! Bliss Wedding ekibi tarafından en özel gününe hazırlanan bu gelin adayının doğal dalgalarla hareketlendirilen ve ışıltılı bir taçla tamamlanan yarım toplu saç modeli sence de çok hoş görünmüyor mu?

Uğurkan Unisex Coiffeur Solarium

Bliss Wedding

Bliss Wedding

Firmayı İncele

6- Taçlı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

"Hem saçım hem tacım dikkat çeksin istiyorum" diyorsan Formmed'ın çalışmalarına mutlaka göz atmalısın!

Saçlarını açık bırakmanın makyajını gölgeleyeceğini düşünüyorsan yarım toplu bir saç modeli yaptırıp, göz alıcı aksesuarlarla hem makyajını hem de saçlarını öne çıkarabilirsin.

Formmed

Formmed

Formmed

Firmayı İncele

7- Dalgalı Yarım Toplu Gelin Saçı

Yarım toplu saç modellerini yüzünde orantılı bir görünüm yaratmak için de tercih edebilirsin. Eğer ince bir yüzün varsa, M.R.S London Kartal ekibi tarafından yapılan bu hacimli, dalgalı saç modeliyle yüz hatlarını ideal yüz tipi olan ovale yaklaştırabilirsin.

M.R.S London Kartal

8- Tepeden Kabarık Yarım Toplu Gelin Saçı

Yuvarlak yüz şekline sahipsen ve yüzünün daha uzun görünmesini istiyorsan tepesi hacimli yarım toplu saç modelleriyle istediğin illüzyonu yaratabilirsin. Bu hoş saç modeli için Ali Gür Profilo Wedding ile çalışabilirsin.

Ali Gür Profilo Wedding

9- Duvaklı Yarım Toplu Gelin Saçı

Başın tam arka kısmından yakılan duvaklar için de yarım toplu saç modelleri ideal. Böylece saçlarını gölgede bırakmadan duvağını ön plana çıkarabilirsin. Lux Hair Bahçeşehir ile görüşerek sen de böyle bir gelin saçı yaptırabilirsin.

Lux Hair Bahçeşehir

10- Kıvırcık Yarım Toplu Gelin Saçı

Kıvırcık saçlar için en ideal gelin saçı modelleri arasında yarım toplu saçlar da var. Bu model ile hem saçların fazla hacimli görünmeyecek hem de doğal dalgalarını öne çıkararak hoş bir görünüme sahip olacaksın! Eren Yılmaz Kuaför Ve Güzellik Merkezi bu görünüm için tercih edebileceğin adreslerden!

Eren Yılmaz Kuaför Ve Güzellik Merkezi

Profesyonel gelin saçı uzmanlarının ellerinden çıkan yarım toplu gelin saçı modellerini sana ilham vermesi için sıraladık! Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarının çalışmalarına da göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Gelin Tacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir Gelinin En Önemli 8 Aksesuarı

Sade Gelin Saçı Modelleri

Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Gelin Saçı ve Makyajını Seçmene Yardım Edecek İpuçları

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap