Yarım Toplu Gelin Saçı Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:59 dakika

04.12.2020

Düğün günü zarif ve göz alıcı bir görünüm için yarım toplu gelin saç modellerinden yaptırabilirsin. Bu yazımızda sana ilham vermesi için profesyonel gelin saçı uzmanlarının ellerinden çıkan en güzel yarım toplu saç modellerini derledik!

yarım toplu gelin saçı

Tepeden Duvaklı Yarım Toplu Gelin Saçı

Düğün günü saçlarını toplamak istemiyor ama açık saçla da rahat edemeyeceğini düşünüyorsan yarım toplu gelin saç modellerini tercih edebilirsin. Sade bir görünüm istiyorsan saçlarına bukleler attırabilir, duvağını tepeden, kabartmadan taktırabilirsin. Bu görünüm için Mehmet Tatlı Erenköy ile çalışabilirsin.

Mehmet Tatlı Erenköy

Dalgalı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Yarım toplu gelin saçı modelleri, görünümüne aksesuarlarla hareket katmak için de ideal bir seçenek. Dalgalı saçlarını tarzınla uyumlu tokalarla hafifçe toplatıp hoş bir görünüm yakalayabilirsin. Ali Gür Şerifali ve ekibi, bu görünüm için tercih edebileceğin gelin saçı firmalarından.

Ali Gür Şerifali

Saç modelini seçerken ihtiyacın olacak ipuçları da şu yazımızda: Gelin Saçı ve Makyajını Seçmene Yardım Edecek İpuçları

Dış Çekim İçin Yarım Toplu Gelin Saçı

Yarım toplanmış saç modelleri, dış çekim için de gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Açık saç modellerinin rüzgar, sıcaklık, nem gibi faktörlerden etkilenip kolayca bozulabildiğini düşünürsek, yarım toplu modeller, açık saçların şık bir alternatifi diyebiliriz. Modeldeki bu yarım toplu saç modelini beğendiysen Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek ile iletişime geçebilirsin.

Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek

Şu galerimiz de sana ilham kaynağı olabilir: Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Sade Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Orantılı yüz hatlarını öne çıkarmak için saçlarını toplatmak zorunda değilsin. Yarım toplu saç modelleriyle hem doğal naturel hem de zarif bir görünüm yakalayabilirsin. Modeldeki gelin saçının sana da yakışacağını düşünüyorsan Make Up By Zeynep Cinislioğlu ekibi ile görüşebilirsin.

Make Up By Zeynep Cinislioğlu

Tarzına uygun modeli şurada da bulabilirsin: Sade Gelin Saçı Modelleri

Aksesuarlı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

Gelin saçı aksesuarları, yarım toplu saç modellerine çok yakışıyor! Duru Güzellik Merkezi ekibi tarafından en özel gününe hazırlanan bu gelin adayının doğal dalgalarla hareketlendirilen ve ince bir taçla tamamlanan yarım toplu saç modeli sence de çok hoş görünmüyor mu?

Duru Güzellik Merkezi

Görünümünü tamamlayacak aksesuarlarla ilgili tüm detaylar da şu yazımızda: Bir Gelinin En Önemli 8 Aksesuarı

Taçlı Yarım Toplu Gelin Saçı Modeli

"Hem makyajım hem saçım dikkat çeksin istiyorum" diyorsan Ala Make Up Studio'nun çalışmalarına mutlaka göz atmalısın! Saçlarını açık bırakmanın makyajını gölgeleyeceğini düşünüyorsan yarım toplu bir saç modeli yaptırıp, göz alıcı aksesuarlarla hem makyajını hem de saçlarını öne çıkarabilirsin.

Ala Make Up Studio

Sana uygun tacı bulmana yardımcı olacak şu yazımıza da bakabilirsin: Gelin Tacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dalgalı Yarım Toplu Gelin Saçı

Yarım toplu saç modellerini yüzünde orantılı bir görünüm yaratmak için de tercih edebilirsin. Eğer çene yapın sivri, elmacık kemiklerin belirgin, kalp yüz şekline sahipsen Yakup Özsoy ekibi tarafından yapılan bu saç modeliyle yüz hatlarını ideal yüz tipi olan ovale yaklaştırabilirsin.

Yakup Özsoy

Tepeden Kabarık Yarım Toplu Gelin Saçı

Yuvarlak yüz şekline sahipsen ve yüzünün daha uzun görünmesini istiyorsan tepesi hacimli yarım toplu saç modelleriyle istediğin illüzyonu yaratabilirsin. Bu hoş saç modeli için Atakan Gelişli ile çalışabilirsin.

Atakan Gelişli

Yandan Duvaklı Yarım Toplu Gelin Saçı

Son dönemlerin trend duvak modellerinden olan, başın iki yanından takılan duvaklar için de yarım toplu saç modelleri ideal. Böylece saçlarını gölgede bırakmadan duvağını ön plana çıkarabilirsin. İstanbul Saç Makyaj ile görüşerek sen de böyle bir gelin saçı yaptırabilirsin.

İstanbul Saç Makyaj

Kıvırcık Yarım Toplu Gelin Saçı

Kıvırcık saçlar için en ideal gelin saçı modelleri arasında yarım toplu saçlar da var. Bu model ile hem saçların fazla hacimli görünmeyecek hem de doğal dalgalarını öne çıkararak hoş bir görünüme sahip olacaksın! GoGo Team Bride bu görünüm için tercih edebileceğin adreslerden!

GoGo Team Bride

Profesyonel gelin saçı uzmanlarının ellerinden çıkan yarım toplu gelin saçı modellerini sana ilham vermesi için sıraladık! Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarının çalışmalarına da göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum