Hareketli, Doğal ve Şık: En Güzel Kıvırcık Gelin Saçı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:47 dakika

29.04.2024

Belirgin buklelerin enerjisini gelin görünümünde de değerlendirebilirsin! Senin için İstanbul'daki gelin saçı uzmanlarının maharetli ellerinden çıkan birbirinden güzel kıvırcık gelin saçı modellerini derledik! Hemen incele, beğendiğin modeller için ilgili firmalarla iletişime geçebileceğini de unutma!

kıvırcık gelin saçı modelleri

1- Dağınık Topuz Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Kıvırcık gelin saç modeller, gelin adaylarına hem enerjik hem de romantik bir hava katıyor. Salon Özer ekibi tarafından yapılan bu kıvırcık dağınık topuz, romantik görünümüyle dikkat çekiyor. Özellikle açık hava düğünü yapacak gelin adayları, modelde olduğu gibi çiçekli aksesuarlarla bu hoş görünümü tamamlayabilir.

kıvırcık gelin saçı modelleri

2- Kahküllü Kıvırcık Gelin Saç Modeli

Hem modern hem de eğlenceli bir görünüm için Emre Hergül Kuaför'ün imza attığı bu topuz gelin saçı modelini deneyebilirsin. Modeldeki gibi ince bir taçla tamamlayabileceğin bu saç modeliyle duvak kullanacaksan topuz altından taktırmanı öneriyoruz. Böylece saç modelin gölgede kalmayacaktır.

kıvırcık gelin saçı modelleri

3- Ortadan Ayrılmış Açık Kıvırcık Saç Gelin Başı Modeli

Özellikle yuvarlak yüz şekline sahip gelin adaylarına önerdiğimiz, Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi ekibinin hazırladığı bir model var sırada. Ortadan ayrılan ve yüzü olduğundan daha ince gösteren bu kıvırcık gelin saç modeli, yüz hatlarını vurgulayan hoş bir çerçeve de yaratmış oluyor.

kıvırcık gelin saçı modelleri

4- Yandan Toplanmış Açık Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Hair Makeup Kızıl Cadı ekibinin hazırladığı bu saç modelinin, eğlenceli buklelerini en doğal haliyle tercih etmek isteyen gelinlerin ilgisini çekeceğini söyleyebiliriz. Doğal görünümle yandan ayrılarak arkada tokayla tutturulan bu saç modelini hem kısa hem uzun kıvırcık saçlı gelinler tercih edebilir.

kıvırcık gelin saçı modelleri

5- Duvaklı Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Yarı toplu kıvırcık saçlarını hoş görünümlü bir duvakla süsleyebilirsin. Buklelerin vintage görünümlü duvaklarla bir arada kullanıldığı bu hoş model için kimle çalışabilirim diye düşünüyorsan adresi de verelim: Ossman Woman Coiffeur.

kıvırcık gelin saçı modelleri

6- Yarım Toplu Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Özellikle hareketli gelinlik modelleriyle kıvırcık saçları açık bırakmak, karmaşık bir görünüm yaratabilir. Bu durumda önerimiz; hem sakin hem de dikkat çekici yarım toplu gelin saçları olacak. Tara Academy tarafından yapılan bu modelde olduğu gibi, arkadan takılan küçük tokalarla da görünümünü tamamlayabilirsin.

kıvırcık gelin saçı modelleri

Tara Academy

Tara Academy

Firmayı İncele

7- Açık Kısa Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Hem modern hem spor bir görünüm için kısa saçlarını iri buklelerle hareketlendirebilirsin. Erkan Gürler Kuaför ve Güzellik Salonu ekibinin ellerinden çıkan bu saç modeliyle iri küpeler kullanabilirsin.

kıvırcık gelin saçı modelleri

8- Büyük Taçlı Açık Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Uzun ve kıvırcık saçlara büyük gelin taçlarını da çok yakıştırıyoruz. Büyük taçlarla buklelerinin zarafetini konuştururken vintage bir his de yakalayabilirsin! Bu hoş görünüm için Deniz Altuntaş Hair Stylist ekibiyle çalışabilirsin.

kıvırcık gelin saçı modelleri

9- Yana Taranmış Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Doğal ve bohem bir görünüm için saçlarında aksesuar ya da duvak kullanmana gerek yok, çünkü buklelerin yeter! Özellikle askılı, kayık ya da straplez yaka gibi açık yakalı gelinlik modelleriyle Mehmet Tatlı Mecidiyeköy'ün bu kıvırcık açık gelin saçı modelini tercih edebilirsin.

kıvırcık gelin saçı modelleri

10- Atkuyruğu Kıvırcık Gelin Saçı Modeli

Özellikle sırt dekolteli gelinlik giyecek gelin adaylarına önerimiz atkuyruğu yapılmış kıvırcık gelin saçları diyebiliriz. Paris Kuaför Feneryolu imzası taşıyan bu saç modeli ile sırt dekolteni en doğal şekilde süsleyebilirsin!

kıvırcık gelin saçı modelleri

Profesyonel ekiplerin birbirinden güzel kıvırcık gelin saçı modellerini inceledik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarını ayrıntılı bir şekilde incelemeyi, ilgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Şunlar da ilgini çekebilir:

En Yeni Gelin Saçı ve Makyajı Trendleri Arasında Neler Var?

Gelin Saçı ve Makyajını Seçmene Yardım Edecek İpuçları

Salaş Gelin Saçı Modelleri

Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Romantik Gelin Saçı Modelleri

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap