Kusursuz Gelin Makyajı

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:24 dakika

29.06.2020

Yeni nesil makyaj uzmanlarının kusursuz gelin makyajı sırlarını Düğün.com sizler için bir araya getirdi. Profesyonellerin gelin makyajı sırları ve ipuçları sayesinde ışıltılı bir gelin olmanız çok kolay. Kusursuz bir gelin olmak için yapmanız gereken her şey tabii ki burada!

Önce Sağlıklı Bir Cilt

Tüm makyaj uzmanlarının hemfikir olduğu nokta, makyaj malzemelerinin daha az miktarlarda kullanılmasıyla daha güzel bir görünüm elde edildiği. Uzmanlara göre cilt yüzeyindeki renk tonu ne kadar eşitse cilt o kadar genç görünür. Amacımız kusurları kapatmak ve makyajsız ama daha genç, daha taze ve daha güzel görünmek olduğuna göre bu görünümü elde etmenin tek yolu cildin gerçekten bakımlı olması. Bu bakımdan cilt bakım ürünleri makyaj ürünlerinden daha önemli. İyi makyajın ön koşulu kesinlikle sağlıklı bir cilttir. Kendi cilt bakımınızı yaparken yakışıklı damadınızı sakın unutmayın!

Kusurları Hafifçe Örtün

Makyaj yaparken kalın bir fondötenle bütün yüzü kaplamak yerine - çünkü ağır fondötenler lekeleri kapatmalarına rağmen cildi olduğundan daha kırışık gösterirler- hafif renkli bir nemlendirici ve kapatıcı kullanmak gerekiyor. Mutlaka kullanılacaksa eğer, hafif bir fondöten yüzün merkezinden yanlara doğru uygulanabilir. Göz çevresindeki koyu renkleri yok etmek için kapatıcı kullanacaksanız eğer, bunu mutlaka fondötenden sonra kullanmalısınız. Gelin makyajınıza ek olarak şık bir gelin saçı modeli güzelliğinizi tamamlayacaktır. Peki ya siz, gelin saçınızı yaptırmadan önce bilmeniz gerekenlerden haberiniz var mı?

kusurlari_hafifce_ortun

Doğal Bir Ten Rengi

Az pudra, ama mutlaka bir miktar pudra özellikle yüzün T bölgesine yani burun çevresi ve alında parlama ihtimali olan yerlere-iki kaş arası- uygulanmalı. Pudranızın rengine ne kadar yanık tenli olmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Allık yanak çukurlarından şakaklara doğru değil, elmacık kemiklerinin üzerine yuvarlak hareketlerle uygulanmalı. İdeal yanak rengi egzersiz sırasında yanaklarınızın aldığı doğal pembe renk.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Alp Güzellik Merkezi
%30 İNDİRİM
12
Alp Güzellik Merkezi

Gelin Saçı, Makyajı, Manikür, Pedikür, Ağda Ve Kaş Dizaynı %30 İndirimle 600 Tl!

Mehmet Tatlı Erenköy
%26 İNDİRİM
73 5 10
Mehmet Tatlı Erenköy

Kına + Düğün Paketi %26 İndirimle Sadece 1.990 Tl!

dogal_bir_ten_rengi

En Son Göz Ve Dudaklar

Geriye gözlerinizde ve dudaklarınızda kullanacağınız renkler kalıyor. Bu ikisi için önemli olan doğal renkleri tercih etmek. Göz farını toprak ve bej renklerinde seçip kirpik diplerinizi eye-linerla belirginleştirebilir; gündüzse tek geceyse çift kat maskarayla kirpiklerinizi vurgulayabilirsiniz. Dudak renginiz de aynı şekilde doğal tonlardan iddialı kırmızılara dek uzanan bir yelpazede olabilir.

en_son_goz_ve_dudaklar

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Y

Yıldız

24/10/2014

siz gene de işi uzmanına bırakın düğün için