Cadde Kuaför Silivri

E-posta Gönder

  • Silivri, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Cadde Kuaför Silivri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Cadde Kuaför Silivri Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cadde Kuaför Silivri Sık Sorulan Sorular

Cadde Kuaför Silivri gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cadde Kuaför Silivri gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Cadde Kuaför Silivri gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cadde Kuaför Silivri gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Cadde Kuaför Silivri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cadde Kuaför Silivri şehir dışında hizmet vermiyor.


Cadde Kuaför Silivri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cadde Kuaför Silivri ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cadde Kuaför Silivri Hakkında

Gelin saçınızı ve makyajınızı yaptıracağınız kuaförün sizi en iyi şekilde yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Tecrübemize, bilgi birikimlerimize ve yaratıcı dokunuşlarımıza güveniyor, bu özel günde Cadde Kuaför Silivri’yi tercih etmenizi istiyoruz. Güveninize layık olacak ve sizi buradan kusursuz bir gelin olarak uğurlayacağız.

Düğününüzün konseptine, mekana ve gelinliğinize uygun bir gelin başı yapmak için titizlikle çalışıyoruz. Memnuniyetinizi de esas alarak çalışıyor, tüm işlemlerimiz öncesi detaylı bilgilendirme yaparak içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. Bu yüzden de beklemediğiniz hiçbir aksilikle karşılaşmıyorsunuz. Her ayrıntıyı konuşuyor, aklınızdaki saç ve makyaj modelini yüz hatlarınız, saç uzunluğunuz ve saç renginiz gibi çeşitli kriterleri de ön planda tutarak uyguluyoruz.

Eğer bir değişime imza atmak ya da tarzınızı yansıtmak istiyorsanız Cadde Kuaför bunun için en doğru adres! Saçınız için talep edeceğiniz kesim, fön, maşa, ombre, sombre, boyama, perma, botox bakım ve keratin bakım gibi tüm işlemlerde uzmanlığımız bulunuyor. Silivri kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli nokta ise gelin saçı ve makyajınız için salonumuz dışında da hizmet veriyor olmamız! İsterseniz evde, otelde ya da düğün mekanında sizi düğününüze hazırlayabiliyoruz.

Gelin adaylarımızı salonumuzda sadece saç ve makyaj konusunda hazırlamakla kalmıyor, manikür, pedikür, kalıcı oje, epilasyon, cilt bakımı, protez tırnak, ipek kirpik ve lifting uygulaması konusunda da profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bazı işlemlerde çok daha fazla verim alabilmeniz için bizi düğününüzden en az 1 ay önce tercih etmenizi öneriyoruz. Tepeden tırnağa kusursuz görünmeniz ve Cadde Kuaför Silivri farkını düğününüzde herkese göstermeniz için biz hazırız, ya siz?

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek için doğru yerdesiniz!

İletişim

  • Adres:

    Alibey Mh. Alibey Çeşme Sk. No:30 Silivri/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.