Özlem Kuaför Şile

E-posta Gönder

 • Şile, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Özlem Kuaför Şile Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Özlem Kuaför Şile Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özlem Kuaför Şile Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özlem Kuaför Şile Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Özlem Kuaför Şile Hakkında

2005 yılından beri İstanbul’da güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz Şile Özlem Kuaför’de istediğiniz saç ve makyaj tasarımlarını yaparak sizi düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel etkinliklerinize hazırlıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle yol gösteriyor, en doğru stili bulmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de kusursuz görünen bir gelin olmak istiyorsanız en yakın zamanda tanışmayı bekliyoruz.

Profesyonel, alanında uzman ve güler yüzlü 4 kişiden oluşan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Yüz hatlarınızı, gelinlik ya da abiye modelinizi, eğlence mekanınızı ve en önemlisi de sizin isteklerinizi önemseyerek hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Tüm bunları yaparken sizin rahatınızı da düşünüyor ve telaşlı düğün gününüzde yakınlarınızla birlikte hazırlanmanın sizi mutlu edeceğine inandığımız için sizi sevdiklerinizle birlikte misafir ediyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlayarak eş zamanlı olarak çalışmalarımızı tamamlıyoruz. 10 kişiye kadar yakınınızı rahatlıkla ağırlayabildiğimiz yerimizde bize mutlaka önceden gelecek kişilerin sayısını belirtmenizi istiyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl görünmeyi istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmaları göstererek yeteneklerimizi ve hizmet kalitemizi gözler önüne seriyoruz. İstediğiniz ne kadar saç modeli ve makyajı varsa hepsini rahatlıkla yaptığımız salonumuzda sizi göz kamaştırıcı bir hale getirecek olan hangisiyse onu tercih ediyoruz. Makyaj aşamasında kaliteli malzemeler kullanarak kalıcılığı uzun saatler boyunca devam eden uygulamalar yapıyoruz. Hazırlıklarınız bittiğinde aynaya baktığınız görüntünün tamamen içinize sinmesini istiyor ve sizi yakınlarınızla birlikte hayatınızın en mutlu anlarına yolcu ediyoruz.

Siz de Şile’de kuaför arayan bir gelin adayıysanız tarzınızı en iyi yansıtacak yerin Özlem Kuaför olacağına emin olabilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak kuaför salonumuzla görüşmeye gelebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.