Yoğun Bakım Bayan Kuaförü

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Özellikler

 • Şehir Dışında Hizmet

Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20

Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Hakkında

Düğün gününüzün mükemmel olması için gerekli olan mekanı, gelinliğini bütün detaylarını hazırladın. Sırada düğünde kendini yansıtabileceğin saç modelini ve makyajını belirlemek var. Bu seçimi yaparken dikkate alman gereken konuları Yoğun Bakım Kuaför olarak söylüyoruz. Yoğun bakım kuaför Isparta’da hizmet veriyoruz.15 yıllık deneyimimiz ile söyleyebiliriz ki, yüz şekline, gelinlik modeline, saç tipine ve mekanına göre değişiyor. Düğün gününün unutulmaz olması için bu konuları eğitimli ekibimiz ile ele alıyoruz. Gelin adaylarına uygun saç modelline karar veriyoruz. Aynı zamanda makyajınız içinde aynı adımları uyguluyor, yüz stilinize uygun makyaj çalışmaları yapıyoruz.

Düğün gününde en fazla tercih edilen gelin topuzu ile her yüz tipine uygun seçenekler ortaya çıkarabiliriz. At kuyruğu saç modeli her yüz tipine yakışmaz. Oval yüz hattına sahip olan gelin adayları için tercih edilmelidir. Son yıllarda popüler olan doğal saç modellerinden örgünün her yüze yakışacak şekilde saç modellerine eklenebilir. Sadece bizim önerilerimizle değil, sizin düşüncelerinize de çok önem veriyoruz.

Düğün gününüzde tercih edeceğiniz makyajınız, hem düğün saçınıza, saç ve göz renginize, hem de gelinliğinizin tarzına göre değişiklik göstermekte. Bu yüzden düğün günü makyajınız en sona bırakmalı. Doğal, yok gibi bir makyaj mı tercih edeceksiniz? Yoksa porselen makyaj mı? Hem gelinlere hem de gelinlerin yakınlarına makyaj, saç, danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Dahası, ağda, manikür-pedikür hizmetimiz de bulunmakta. Birbirinden güzel renklendirme çalışmalarıyla da Isparta’da farkımızı ortaya koyuyoruz. 4 hafta önceden bizimle iletişime geçerek, düğünde peri kızı olmanızı sağlayabiliriz.

Hala formu doldurmadınız mı?

İletişim

 • Adres:

  Isparta/Çülür Mah.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yoğun Bakım Bayan Kuaförü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.