1.500 - 2.000 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta Kır Düğünü Mekan Seçimi

Yaz düğünü yapacak çiftler, genellikle doğa ile iç içe olabilecekleri mekan arayışına girerler. Yeni evlenecek çiftlerin hayallerini süsleyen kır düğünleri, yeşillikler arasında, ağaçların altında hoş bir davet vermenin en güzel yollarından biridir. Eğer siz de Isparta’da kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, mekan seçerken bir takım şeyleri de göz önünde bulundurmanız gerektiğini bilmelisiniz. Öncelikle davetli sayınızı net bir şekilde belirlemeye çalışmalı, mekan seçiminizi ona göre yapmalısınız. Isparta’da farklı kapasitelere sahip kır bahçesi bulmanız mümkün. Ayrıca olası kötü hava koşullarına karşı mekanın size ne gibi imkanlar sunacağını da önceden öğrenmenizde fayda var. Mesela, birden yağmur bastırma ihtimaline karşı alternatif olarak kapalı bir mekan önerip önermeyeceklerini veya açılır kapanır tavan seçeneği sunup sunamayacaklarını görüşmelisiniz.

Beğendiğiniz kır düğünü mekanının, şehir merkezine olan uzaklığı da dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Genellikle şehir merkezinden uzakta konumlanan kır düğünü mekanları, konukların ve sizin ulaşımınızı zorlaştırabilir. Bu durumda, ulaşımın rahat yapılabilmesi için aracı olmayan davetlileriniz için servis kiralamanız iyi bir alternatif olabilir. Şehir merkezine yakın bir mekan seçmek de seçenekleriniz arasında.

Isparta yaz düğünü mekanı arayışında bulunan çiftler için zengin seçenekler sunar. Bulunduğunuz sayfada filtreleme yöntemi ile şehrinizdeki ihtiyaç duyduğunuz kriterlere uygun mekanları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizin sayfalarını ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları