Isparta Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Eğer kapalı duvarlar sana göre değilse Isparta kır düğünü mekanlarını tek tek kolayca listelerimizden inceleyip aradığın açık hava düğün mekanını bulabilirsin!

İsperlos Yaşam Parkı

Merkez

İsperlos Yaşam Parkı

Isparta’dayız. 2012 yılından beri en özel anlarınızda size ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendimizi teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli geliştiriyoruz ve evlilik hazırlığı yapan.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%25 indirim 15 3
İncele
Teras Park Kır Düğün Salonu

Merkez

Teras Park Kır Düğün Salonu

Hayallerinizi süsleyen düğün kutlamanızı yemyeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Teras Park Düğün Salonu’na davet ediyoruz. 15 yıldır Isparta’da hizmet veriyor ve mutluluğa adım.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Isparta Kır Düğünü Mekan Seçimi

Yaz düğünü yapacak çiftler, genellikle doğa ile iç içe olabilecekleri mekan arayışına girerler. Yeni evlenecek çiftlerin hayallerini süsleyen kır düğünleri, yeşillikler arasında, ağaçların altında hoş bir davet vermenin en güzel yollarından biridir. Eğer siz de Isparta’da kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, mekan seçerken bir takım şeyleri de göz önünde bulundurmanız gerektiğini bilmelisiniz. Öncelikle davetli sayınızı net bir şekilde belirlemeye çalışmalı, mekan seçiminizi ona göre yapmalısınız. Isparta’da farklı kapasitelere sahip kır bahçesi bulmanız mümkün. Ayrıca olası kötü hava koşullarına karşı mekanın size ne gibi imkanlar sunacağını da önceden öğrenmenizde fayda var. Mesela, birden yağmur bastırma ihtimaline karşı alternatif olarak kapalı bir mekan önerip önermeyeceklerini veya açılır kapanır tavan seçeneği sunup sunamayacaklarını görüşmelisiniz.

Beğendiğiniz kır düğünü mekanının, şehir merkezine olan uzaklığı da dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Genellikle şehir merkezinden uzakta konumlanan kır düğünü mekanları, konukların ve sizin ulaşımınızı zorlaştırabilir. Bu durumda, ulaşımın rahat yapılabilmesi için aracı olmayan davetlileriniz için servis kiralamanız iyi bir alternatif olabilir. Şehir merkezine yakın bir mekan seçmek de seçenekleriniz arasında.

Isparta yaz düğünü mekanı arayışında bulunan çiftler için zengin seçenekler sunar. Bulunduğunuz sayfada filtreleme yöntemi ile şehrinizdeki ihtiyaç duyduğunuz kriterlere uygun mekanları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizin sayfalarını ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.