Isparta Düğün Salonları

Aradığın şık, uygun fiyatlı ve büyük düğün salonunu nasıl bulacağını düşünmene gerek kalmadı çünkü Isparta düğün salonlarını listeledik! Hepsini kolayca incele ve ücretsiz teklif al!

11 firma

Konakpark Düğün Salonu

Merkez

Konakpark Düğün Salonu

Isparta’ya yukarıdan bakarak en özel zamanlarınızdan biri olan düğününüzü yapmak ister misiniz? 15 yıldır isteklerinize göre, 50 ile 100 kişi arasında değişiklik gösteren ekibimiz ile düğün...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

1.000-2.000 kişi

Kapasite

12 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları

Düğün Salonu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Farklı mekan seçenekleri, tecrübeli organizasyon ekipleri sayesinde çiftler tarafından sıkça tercih edilen düğün salonlarının fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu faktörlerin en başında mekanın özellikleri geliyor. Örneğin büyük, yüksek tavanlı, balkonlu, kolonsuz düğün salonunun kiralama ücreti, küçük, balkonsuz bir salona göre biraz daha yüksek olabilir. Bahçeli, balkonlu ve teraslı açık düğün salonları özellikle yaz dönemlerinde kapalı salonlara göre daha yüksek fiyatlandırılabilir.

Düğün salonları çiftlere organizasyon için çeşitli düğün paketleri sunar. Bu paketlerin içeriği, düğün salonunun fiyatını etkileyen bir diğer unsurdur. Standart paketlerin içerisinde genellikle klasik bir mekan süslemesi, atıştırmalık ve içecek ikramı, müzik ve video çekimi olur. Standart paketlerin dışında içerisinde daha fazla hizmetin bulunduğu özel paketler de vardır. Bu paketlerin fiyatları standart olanlara göre daha yüksek olabilir. Aynı zamanda mevcut pakete drone çekimi, özel süsleme, menü ya da alkol gibi eklemeler yapabilirsiniz. Tabii bu eklemeler de düğün salonunun fiyatına yansıyacaktır.

Isparta Düğün Salonu Fiyatları

Siz de düğün salonlarının sağladığı fırsatlardan yararlanarak bir salon düğünü yapmak istiyorsanız o zaman şehrinizdeki firmaları incelemelisiniz. Aradığınız özelliklerde bir düğün salonunu bu sayfadan rahatlıkla bulabilirsiniz. Isparta’daki düğün salonu fiyatları hakkında bilgi edinmek için ücretsiz fiyat teklifi almanız yeterli.