Gelin Saçı ve Makyajı

Alpu Gelin Saçı ve Makyajı

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alpu Kuaförleri ve Hizmetleri

Eskişehir Alpu kuaförleri cilt ve saç bakım uzmanlarıyla kusursuz görünmenizi sağlıyor. Cilt tipinize uygun nemlendirme, maske ve buhar maskeleriyle daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli kesim işlemlerinin yanında saçlarınıza ek olarak keratin ve onarıcı bakımlar yaptırabilirsiniz. Cildinizin ve saçınızın neye ihtiyacı olduğunu da uzmanlarla beraber belirleyebilirsiniz.

Alpu kuaförlerini sadece günlük olarak tercih edebileceğiniz gibi; düğün, nişan ve kına gecelerinizde kaliteli bir hizmet almak için de seçebilirsiniz. Tarzınıza ve konseptinize uygun saç ve makyaj tasarımlarıyla bu özel günlerinizde hayallerinizdeki gibi görünebilirsiniz. Bunun yanında; manikür, pedikür, kalıcı oje ve tırnak tasarımı gibi işlemlerle daha bakımlı ellere ve ayaklara sahip olabilirsiniz.

Alpu Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Alpu kuaför fiyatları genel olarak uygun ve ortalama olması sebebiyle herkese hitap edebiliyor. İlçenin merkezinde oldukça fazla seçenek olsa da en uygun fiyatlı kuaförleri Osmaniye ve Karakamış semtlerinde bulabilirsiniz. Bütçe dostu olmasının yanında oldukça kaliteli hizmetlere sahip kuaförler her daim tercih ediliyor. Merkez bölgesinde de yine uygun ve ortalama fiyatlı kuaförler bulabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerin fiyatı, Alpu kuaförlerinde değişiklik gösterebiliyor. Düğün, nişan ve kına geceleri için ödeyeceğiniz fiyat biraz daha yüksek olabiliyor. Makyajın ve saçın daha kalıcı olması için kullanılan malzemeler ve yapım aşamasının uzun sürmesi, fiyatı etkileyen faktörlerden bazıları. Ayrıca fön, kesim, manikür ve pedikür işlemleri için fiks bir fiyat sunuluyor.

Alpu‘da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Alpu Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Alpu Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Alpu gelin saçı fiyatları, yapılan modele göre değişebiliyor. Maşa ve at kuyruğu gibi modeller, topuz ve ince örgü kullanılan modellere kıyasla yapım aşaması daha az zaman aldığından uygun fiyatlı olabiliyor. Duvaklı ve kapalı gelin başı modelleri diğerlerine kıyasla daha çok uğraş gerektirdiği ve özel tekniklerle yapılması gerektiği için daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Saçınızda tercih edeceğiniz aksesuarlar da fiyatı değiştirebiliyor. Son zamanların trend modellerinden olan inci ve taş süslemeleri kullanılan saçlar için toplam rakam artıp azalabiliyor. Taşların tek tek işlenmesi ve yapıştırılması uzun sürdüğünden fiyat artabiliyor. Bunun yanında; çalışacağınız kuaförün popülerliği, tecrübesi ve konumuna göre de ödeyeceğiniz fiyatta değişiklik olabiliyor.

Alpu Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Alpu gelin makyajı fiyatları belirli bir skalada olsa da ekstra isteklerinize göre ödeyeceğiniz rakam değişebiliyor. Eğer makyajınızda takma kirpik ve taşlı aksesuarlar tercih edecekseniz, makyaja ek olarak bir ücret ödemeniz gerekebiliyor. Bunun yanında porselen ve suya dayanıklı makyajlarda da fiyat farkı olabiliyor. Makyajınızın düğün boyunca kalmasını istiyorsanız, kullanılan malzemelere göre fiyat değişebiliyor.

Makyaj malzemelerinin kalitesi de ödeyeceğiniz fiyatı etkileyen noktalar arasında yer alıyor. Fondötenin cildinizle bütünleşmesi ve göz makyajınızın akmaması için kullanılan malzemelerin kaliteli olması oldukça önemli. Bu yüzden profesyonel makyaj artistleri daha bilindik markaların makyaj malzemelerini kullanmayı tercih ediyor. Bu durumda ödeyeceğiniz fiyatta artış olsa da davet boyunca güzel görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Alpu Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Alpu’daki kuaförler mevsime ve konsepte uygun saç modeli fikirleriyle gelinlerin dikkatini çekiyor. Yaz ve bahar aylarında açık havada bir düğün gerçekleştirecek gelinlere daha rahat ve romantik modeller sunuluyor. Aynı zamanda havanın esintili olmasına önlem olarak saçın ön kısımlarının toplanması öneriliyor. Bu yüzden salaş örgü, yarım topuz ve önleri toplanmış dalgalı modeller tavsiye ediyorlar.

Alpu gelin başı kuaförlerinin en çok önerdiği modellerden biri olan topuz, her tarza ve gelinliğe uyum sağlayabiliyor. Eskimeyen ve klasikleşen bu model şık ve görkemli görünmek isteyen gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uzun ve kabarık duvak tercih edecek olan gelinlere daha büyük topuzlar yapılarak görünümlerinin tamamlanmasını öneriyorlar.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları