Düğün Süslemelerinde Tecrübeden Yararlanın!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:02 dakika

29.06.2020

Düğün organizasyonlarınız tecrübeyle renkleniyor.

İzmir'in profesyonel düğün organizasyon firması "DavetVar" kurucuları Recai Bey ve Nilgün Hanım ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Nilgün Hanım ve Recai Bey; yıllardır protokol ve davet organizasyonu üzerine edindikleri tecrübeleriyle davetli listesi hazırlanmasından davetiye tasarımına, düğün mekanınızın seçiminden süslemesine kadar pek çok konuda çiftleri destekleyerek sadece düğün mekanı süslemesi değil tam anlamıyla wedding planner'lık yapıyorlar.

Bir gelin damat size geldiğinde ilk nasıl bir yönlendirmede bulunuyorsunuz?

Herkesin bir hayali var. Bize de bu hayalle geliyorlar ve bu detaylar üzerinden gidiyoruz. İlk görüşmemiz sohbet havasında geçiyor. Onların hayallerini dinleyip kaç kişilik bir organizasyon olacağı gibi detayları alıyoruz. 2. görüşme ise, birinci görüşmenin ışığında hazırlanan demo masaların incelenmesiyle geçiyor. Çiftimizin istekleri doğrultusunda bir veya iki demo masası hazırlıyoruz. Kimi zaman 2 masanın birleşmesinden tek masa çıkıyor kimi zaman da 3. bir masa yaratılıyor.

Susleme 1

Düğün Organizasyon İndirimleri

Lavinya Organizasyon
%30 İNDİRİM
53 1 19
Lavinya Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Butik Organizasyonlarda %30 İndirim!

Atölye Levni
HEDİYE
48 2 4
Atölye Levni

Atölye Levni'den Düğün.com Çiftlerine Özel Davetiye Tasarımı Ve Lcv Hizmeti Hediye!

Düğün organizasyonlarında bu sene neler tercih ediliyor?

Bu sene gelinler daha sade süslemeler ve pastel tonları tercih ediyor. Elbette capcanlı renklerle konsept düğün istekleri de geliyor ama ağırlıklı olarak gelinler düğünlerinin kendileri gibi beyaz, uçuk pembe, pudra tonlarıyla süslenmesini, sade ama son derece şık olmasını tercih ediyorlar.

Susleme 2

Organizasyonun içine neler giriyor, hangi kalemlerde düğün hizmeti sunabiliyorsunuz?

En önemlisi mekan, genelde müşteriler mekanına karar vermiş olarak geliyorlar ama henüz karar vermeden, ben düğünümü şöyle bir mekanda yapmak istiyorum diye gelen müşterilere de pek çok seçenek önerebiliyoruz.

Daha sonra ise müşterilerimizin masa, dekor, ambiyans, nikah şekeri, davetiye gibi tercihlerini alıyoruz, yoksa yönlendiriyoruz. Üstelik bu detaylar genel konseptle uyumlu olduğu zaman çok daha vurucu ve etkili oluyor.

Susleme 3

Bu sene çok tercih edilen düğün konseptlerinizden bir örnek verebilir misiniz?

Bu sene deniz konsepti çok moda mesela. İstiridye, midye, deniz kaplumbağası şeklinde nikah şekerlerimiz var. Masanın ortasına fener koyuyoruz, inci beyazı suplalar kullanıyoruz. Canlı balıkların olduğu akvaryumlar, kadeh içinde kum ve çiçekler...

Kır düğünleri ve deniz kenarında yapılan düğünler en çok tercih edilenler. 2 senedir düğünlerimizde platform üzeri çiçekler çok rağbet görüyor. Kullandığımız tüm malzemelerin bize özel tasarımlar olmasına özen gösteriyoruz.

Susleme 4

Çiftlere nasıl bir hizmet sunuyorsunuz?

Biz her şeyden önce bir wedding planner olarak, düğün hazırlığındaki çiftlerin üzerindeki iş yükünü minimuma indiriyoruz. Düğünlerini başından sonuna organize edip tüm aşamalarda çiftlerimizin yanında oluyoruz. Pek çok deneyimli ekip üyemiz var ancak biz en üst sorumlular olarak düğünlerimizde bulunuyor ve tüm organizasyonun düzgün yürümesini sağlıyoruz. Zaten böylesine bir işin altından hakkıyla kalkabilmek için aynı gün birden fazla düğün kabul etmemek gibi bir prensibimiz var.

Susleme 5

Bu keyifli röportaj ve verdikleri değerli bilgiler için DavetVar Organizasyon'a çok teşekkür ediyoruz.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

RT

Reyhan Turunç

22/10/2014

Güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık :)


SM

Sevda Metin

22/10/2014

Yazıyı okurmaktan çok gözüm fotoğraflara takıldı hayalimdeki düğünü yaratmışsınız