Açık Hava Düğünlerinin Kurtarıcısı Düğün Çadırı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:04 dakika

07.06.2022

Açık hava düğünlerinde hava koşullarına karşı şık ve pratik bir önlem almak isteyen çiftler düğün çadırlarına yöneliyor. Düğün çadırı kiralama hizmeti sunan düğün organizasyon firmalarının farklı çalışmalarını senin için bir araya getirdik!

düğün çadırı

1- Brandalı Düğün Çadırı

Olumsuz hava koşullarına karşı önlem almak isteyen çiftlerin imdadına düğün çadırı kiralama hizmeti veren organizasyon firmaları yetişiyor. Bu çadır modellerinin en popüler ve pratik seçenekleri arasında brandalı tasarımlar da yer alıyor. Özellikle kır düğünü yapacaksan Mis Organizasyon'un bu brandalı düğün çadırını kiralayabilirsin.

düğün çadırı

2- Güneşli Mekanlar İçin Düğün Çadırı

İlkbahar aylarında düğün yapacak çiftler perdeli düğün çadırı modellerine yöneliyor. Güzel havanın tadını çıkarırken güneşin konuklarını rahatsız etmesini istemiyorsan sen de böyle bir düğün çadırını kiralayabilirsin. Bunun için Exenwedding Decoration ile iletişime geçebilirsin.

düğün çadırı

3- Geniş Perdeli Düğün Çadırı Modeli

Açık hava düğünlerinde rüzgar ve güneşten korunmak için geniş perdeli düğün çadırlarından yararlanılabiliyor. İstanbul Düğün Organizasyon'un bu çalışmasında olduğu gibi geniş kumaşlar, dekorasyonda kullanılan avize, tavan süslemesi gibi detayları hem öne çıkarıyor hem de şık bir görünüm yaratıyor.

düğün çadırı

4- Küçük Düğün Çadırı

Kır ve kumsal düğünlerinde sıklıkla karşımıza çıkan hem şık hem de pratik bir düğün çadırı var sırada... Cocoon Luxury Design & Wedding'in bu parti çadırını her bir masanın etrafında kullanabilir hava koşullarına önlem alırken düğün dekorasyonuna şıklık katabilirsin.

düğün çadırı

5- Kumaş Kaplamalı Düğün Çadırı

Düğün çadırları, farklı hava koşullarına uyumlu şekilde üretiliyor; çok soğuk ve çok sıcak geçirmeyen yapıda oluyor. Hal böyleyken sana sadece modelini seçmek kalıyor. Düğün temana uygun görünüme sahip bir çadır istiyorsan renkli kumaşlardan perdelerle kaplanan düğün çadırları ile keyifli bir düğün yapabilirsin. Bu model hoşuna gittiyse By Burhan Flowers ile iletişime geçebilirsin.

düğün çadırı

6- Açılır Kapanır Tavanlı Düğün Çadırı

Düğün çadırları kiralamak, düğün boyunca kapalı bir alanda olmak anlamına gelmiyor. Birçok düğün çadırı yanları, üstü açılır-kapanır formda tasarlanıyor. Eğer düğün günü yağışlı ya da çok güneşli bir hava bekleniyorsa bu çadırlarla önlem alabilirsin. Ancak beklenen olumsuz koşullar olmazsa çadırın tavanını ve yanlarını açtırarak keyifli bir açık hava düğünü yapabilirsin. Detaylar için Weddingland ile görüşebilirsin.

düğün çadırı

Weddingland

Weddingland

Firmayı İncele

7- Portatif Düğün Çadırı

Etkinliğin başından büyük bir çadır kurdurmak istemiyor; düğün günü anlık karar vermek istiyorsan portatif çadırları hazırda bulundurabilirsin. Tüm düğün alanında değil, sadece istenen masalar için bu ürünlerden yararlanabilirsin. Böylece mekanın çok güneş alan bir kısmına da masalar yerleştirebilir, düğün mekanının tüm alanını organizasyona dahil edebilirsin. Bunun için İmge Organizasyon ile görüşebilirsin!

düğün çadırı

Düğün organizasyonunun kurtarıcı detayları olan düğün çadırlarının birbirinden şık ve pratik seçeneklerine yer verdik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı değil. Şehrindeki düğün organizasyon firmalarının profillerini inceleyebilir, düğün çadırı kiralama hizmeti sunan firmalarla iletişime geçebilirsin. Düğün çadırı fiyatları, modelleri konusunda bilgi alabileceğini de unutma!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap