Söz ve Nişan Masa Örtüsü Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:14 dakika

28.10.2022

Söz-nişan organizasyonunu süsleyecek en temel dekorasyon malzemelerinden nişan masası örtüsü modellerini bir araya getirdik. Sen de incele, temana uygun modeller arasından seçimini yap!

nişan masa örtüsü

1- Pudra Nişan Masa Örtüsü

Romantik söz-nişan masasına sahip olmak istiyorsan, sade ve zarif renklere sahip nişan masası örtüleri senin için ideal. Geniş bir nişan - söz masası için masa örtüsü isteyenlere bu pudra rengi, fırfır detaylı örtüyü öneriyoruz.

söz nişan masa örtüsü

2- Beyaz Füme Nişan Masa Örtüsü Uzun

Geniş bir söz-nişan organizasyonu düzenliyorsan uzun bir masa hazırlığına başlayabilirsin. Böyle uzun bir masada da füme ve beyaz tonlarda bu örtüyü kullanabilirsin. Renkli örtüyü farklı formda kullanarak şık bir görünüm yaratabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

3- Nişan İçin Yeşil Simli Masa Örtüsü

Göz alıcı ve ihtişamlı nişan masa örtüsü modelleri arasında koyu yeşil tonlarında tasarımların da yer aldığını belirtelim. Masanı gold, beyaz ve siyah tonlarda suplalar ve nişan sunum setleriyle tamamlayabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

4- Mavi Beyaz Nişan Masa Örtüsü

Zarif ve elegant bir nişan masası hazırlamak istiyorsan, mavi ve beyaz nişan masası örtü modellerini düşünebilirsin. Yandan beyaz tülün yere kadar uzanarak hareket kattığı bu mavi masa örtüsünü yeşil-beyaz çiçeklerle tamamlayabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

5- İşlemeli Tül Nişan Masa Örtüsü

Rustik tarzda bir söz-nişan organizasyonu planın varsa ve tül ve dantelleri işin içine katmamak olmaz. İşlemeli tülden runner formunda, hoş bir örtüyle masanı süsleyebilirsin. Aksesuarlarını da gold tonlarda seçebilirsin.

söz nişan masa örtüsü

6- Bohem Nişan Söz İçin Masa Örtüsü

Aradığın nişan masa örtüsü bohem tarzdaysa bu model tam senlik! 90'ların ev dekorasyonundan ilham alarak bu tığ işi masa örtüsünü kullanabilir, makrome, düş kapanı gibi aksesuarları da masa fonunda kullanarak uyumlu bir görüntü yaratabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

7- Sade Nişan İçin Masa Örtüsü

Özellikle bahçe organizasyonlarına çok yakışacak bir masa süslemesi var sırada. Beyaz nişan söz masa örtüsünü yapraklı runnerlarla süsleyebilir hem zarif hem şık bir görüntü yaratabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

8- Pudra Tül Söz Masası Örtüsü

Romantik ambiyansa sahip bir söz nişan organizasyonu planlıyorsan tema rengini de buna uygun şekilde seçebilirsin. Pudra tonlarda nişan masa örtüsü modelleri arasından seçim yapabilirsin. Tül kumaştan bu örtüyü masanın yalnızca iki yanından sarkacak şekilde kullanmanı öneriyoruz.

söz nişan masa örtüsü

9- Bej Nişan Masa Örtüsü

Sade bir nişan masası için masa örtüsü seçimini bej renkte modellerden yapabilirsin. Bu görünümü göz alıcı bir detayla hareketlendirmek istersen çiçeklerden destek alabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

10- Kadife Nişan Masası Örtüsü

Nişan ve söz masalarına kadife örtüler de çok yakışıyor. Özellikle ihtişamlı bir organizasyon planlıyorsan bu gösterişli masa örtüsünü tercih edebilirsin.

söz nişan masa örtüsü

Peki masa süslemende başka neler yapabilirsin? Detaylar şu yazımızda: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Söz-nişan organizasyonlarının en temel dekor ögelerinden olan nişan masanı süsleyecek birbirinden şık örtülere yer verdik. Örtü, süslemeler gibi detaylarla kendin uğraşmak istemiyorsan profesyonel firmalardan da destek alabilirsin. bunun için şehrindeki organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap