Söz ve Nişan Masa Örtüsü Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:19 dakika

02.01.2021

Söz-nişan organizasyonunu süsleyecek en temel dekorasyon malzemelerinden nişan masası örtüsü modellerini bir araya getirdik. Sen de incele, temana uygun modeller arasından seçimini yap!

nişan masa örtüsü

1- Kırmızı Payetli Nişan Masa Örtüsü

En gösterişli söz-nişan masasına sahip olmak istiyorsan, göz alıcı renklere sahip nişan masası örtüleri senin için ideal. Geniş bir nişan- söz masası için masa örtüsü isteyenlere kırmızı renkte, 160x200 cm ölçülere sahip bu örtüyü öneriyoruz.

söz nişan masa örtüsü

2- Füme Nişan Masa Örtüsü Uzun

Geniş bir söz-nişan organizasyonu düzenliyorsan uzun bir masa hazırlığına başlayabilirsin. Böyle uzun bir masada da füme ve beyaz tonlarda bu örtüyü kullanabilirsin. 2 metre genişlik ve 3 metre uzunluğa sahip bu örtünün leke tutmaz kumaştan yapıldığını da belirtelim.

söz nişan masa örtüsü

3- Nişan İçin Gold Simli Masa Örtüsü

Göz alıcı nişan masa örtüsü modelleri arasında gold tonlarda tasarımların da yer aldığını belirtelim. Masanı yine gold tonlarda suplalar ve nişan sunum setleriyle tamamlayabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

4- İşleme Keten Bordürlü Beyaz Nişan Masa Örtüsü

Zarif ve elegant bir nişan masası hazırlamak istiyorsan, beyaz nişan masası örtü modellerini düşünebilirsin. Runner formunda orta işlemesiyle öne çıkan bu beyaz nişan masa örtüsünün öne çıkan özellikleri de silinebilir, leke tutmaz ve kaymaz olması.

söz nişan masa örtüsü

5- Nişan Masa Örtüsü Pullu

Şık bir söz-nişan masan varsa ve örtüyle kamufle etmek istemiyorsan söz masası için runner tercih edebilirsin. Böylece dikkat çekici masanı hoş bir örtüyle süsleyebilirsin. Ürünün 100 cm en ve 140 cm uzunluğa sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

söz nişan masa örtüsü

6- Gümüş Nişan Söz İçin Masa Örtüsü

Aradığın nişan masa örtüsü gümüş tonlardaysa bu model tam senlik! 2 metre genişliğe ve 3 metre uzunluğa sahip, gümüş runner formunda ek parçası bulunan bu örtünün dertsiz leke tutmaz kumaştan üretildiğini de ekleyelim.

söz nişan masa örtüsü

7- Siyah Payetli Nişan İçin Masa Örtüsü

Siyahın asaletinin payetlerin ışıltısıyla birleştiği nişan söz masa örtüsü modelleri elegant davetler için ideal. Gümüş ya da gold, her tonda aksesuarların yakıştığı bu örtü 160x200 santim ölçülere sahip.

söz nişan masa örtüsü

8- Pudra Nişan Söz Masası Örtüsü

Romantik ambiyansa sahip bir söz nişan organizasyonu planlıyorsan tema rengini de buna uygun şekilde seçebilirsin. Pudra tonlarda nişan masa örtüsü modelleri arasından seçim yapabilirsin. Bu şık tasarımı nikah masası örtüsü olarak da kullanabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

9- Gri Püskül Nişan Masa Eteği

Sade bir nişan masası için masa örtüsü seçimini beyaz renkte modellerden yapabilirsin. Bu görünümü göz alıcı bir detayla hareketlendirmek istersen gri püsküllü nişan masa eteğini kullanabilirsin.

söz nişan masa örtüsü

10- Hasır Nişan Masası Runner Örtüsü

Nişan ve söz masası runnerlarla da süslenebiliyor. Özellikle rustik ya da bohem tarzda bir organizasyon planlıyorsan bu hasır nişan masa örtüsünü tercih edebilirsin.

söz nişan masa örtüsü

Peki masa süslemende başka neler yapabilirsin? Detaylar şu yazımızda: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Söz-nişan organizasyonlarının en temel dekor ögelerinden olan nişan masanı süsleyecek birbirinden şık örtülere yer verdik. Örtü, süslemeler gibi detaylarla kendin uğraşmak istemiyorsan profesyonel firmalardan da destek alabilirsin. bunun için şehrindeki organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum