Ankara’da Evde Nişan Organizasyonu Yapacaklar İçin Öneriler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:42 dakika

24.06.2019

Evde nişan organizasyonu Ankara’daki çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Ancak evde nişan yapmak da sanıldığından bir tık daha yorucu olabiliyor: Konseptler, masa süslemeleri, ikramlıklar… Sizin için derlediğimiz bu önerilere göz atarsanız işiniz kolaylaşacak!

Evde Nişan Organizasyonu Ankara

1- Şık Nişan Masası

Evde nişan yapacaksan, organizasyonun en dikkat çekici parçasının nişan masası olması gerektiğini bilmelisin. Nişan fotoğraflarını bu masanın arkasında çektireceksin. Fotoğrafların güzel çıkması için de masanın şıklığı çok önemli bir faktör.

Özüm Zeynep Organizasyon’un yaptığı bu nişan masasında; şamdanlardan çiçeklere, harf detaylarından ikramlıklara kadar her detaya yer verilmiş. Ayrıca masanın ayakları aynayla kaplı olduğu ve hemen önündeki çiçekleri yansıttığı için ortama derinlik de katmış.

Böyle bir nişan masası ve daha fazlası için Özüm Zeynep Organizasyon firmasıyla iletişime geçmeyi ihmal etme.

Özüm Zeynep Organizasyon

2- Geometrik Nişan Tepsisi

Geometrik detaylar son zamanların süsleme trendleri arasında yer alıyor. Altın sarısı rengindeki geometrik çizgileri; servis tabaklarında, davetiyelerde, suplalarda ve daha birçok detayda görebiliyoruz.

Sen de nişan organizasyonunda trendlere yer vermek istersen, buna nişan tepsinden başlayabilirsin. Nişan yüzüklerinin servis edileceği tepsi için geometrik modellere bakmaya ne dersin?

Bu nişan tepsisinin tasarımı Coşkun Balkan Organizasyon tarafından yapılmış. Firma sayfasına bakarsan, diğer başarılı çalışmalarını da inceleyebilirsin.

Coşkun Balkan Organizasyon

3- Çiçekli Nişan Masası

Süslemeler değişiyor, elbise trendleri farklılaşıyor… Ama çiçekler, nişan sektöründeki yerini asla kaybetmiyor! İnsanın içini cıvıl cıvıl yapan çiçek çeşitlerini, nişan masanda mutlaka kullanmanı öneriyoruz.

Melina Organizasyon’un bu çalışmasında yaptığı gibi sen de çiçeklerin şamdanlarla beraber kullanılmasını talep edebilirsin. Ortaya hoş bir görüntü çıkacaktır.

Firma, mekan süslemeleri konusunda çok başarılı. Sayfasından daha önceki çalışmalarına da göz atabilirsin.

Melina Organizasyon

Nişan pastası detayını da atlama: Ankara'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

4- Sandalye Süslemeleri

Müstakbel eşinle oturacağınız sandalyelere de hareket katmanı öneriyoruz. Sonuçta en özel günlerinden biri ve her detayı büyük bir özenle hazırlanmış olmalı.

Handem Organizasyon, tüller ve çiçekleri kullanarak şık bir sandalye süslemesi yapmış. Sen dilersen çiçekleri konsept rengine uygun seçebilirsin.

Ayrıca Handem Organizasyon’un masa üstünde kullandığı sallanan mumlarına da mutlaka bakmanı öneriyoruz. Firma sayfasında fotoğrafları mevcut.

Handem Organizasyon

5- Pampas Konsepti

Pampas bitkileri, söz ve nişan masa süslemelerinden buketlere kadar birçok yerde kullanılıyor. Özellikle bohem ve rustik konseptlerin vazgeçilmez öğelerinden biri olmuş durumda.

Nişan masanda fark yaratmak istersen sen de çalışacağın organizasyon firmasından pampaslar, kuru bitkiler ve koyu renkteki çiçekler kullanmalarını isteyebilirsin. Bu işin uzmanlarından birinin Evce Organizasyon olduğunu da bilmelisin.

Evce Organizasyon’un yaptığı birçok nişan masası örneği ve süsleme çeşidi var. Beğendiklerin olursa ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma.

Evce Organizasyon

6- Led Işıklı Fon

Evde nişan masanın önünde fotoğraf çektireceksin. Peki ya arka planda ne olacak? Fotoğraflarında duvar yerine daha hoş görüntüsü olan bir fonun çıkmasını istersin diye tahmin ediyorum.

Çiçeklerle, ahşap harflerle ve led ışıklarla süslenen bu tül perde fonun tasarımı, Cenova Organizasyon firmasına ait.

Ankara organizasyon firmalarından Cenova’nın evde nişan yapacaklar için hazırladığı birçok tasarım var. Sayfalarından bakabilirsin.

Cenova Organizasyon

7- Hasır İplerle Süsleme

Kraft kağıtlar, hasır ipler, jüt kumaşlar, kozalaklar… Son zamanlarda nişan törenlerinde bu detaylara sıklıkla rastlıyoruz. Bunların yanı sıra kütük aksesuarlara da bolca yer veriliyor.

Sen de evde yapacağın nişan organizasyonun için bu aksesuarların kullanıldığı süslemelere yer verebilirsin. Mesela Bellissima Organizasyon’un yaptığı aşağıdaki çalışma, bu süslemelerin en güzel örneklerinden biri.

Evde nişan organizasyonu Ankara fiyatları için de firmanın sayfasından ücretsiz teklif almanı öneriyoruz.

Bellissima Organizasyon

Ankara nişan organizasyon firmaları hakkında tüm detaylar da burada: Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

8- Çiçekli Fon

Süslemelerinde çiçekleri illa gerçek kullanacaksın diye bir şart yok. Kartonlar kullanılarak da ortaya çok güzel çiçekler, sukulentler çıkarılabilir.

Sana kartonlardan çiçek yapman gerektiğini söylemeyeceğiz elbette. Senin yerine bunu yapacak bir firmayla tanıştıracağız: Kutay Organizasyon, çiçeklerle kalmamış, bir de onları kullanarak ortaya müthiş bir fon çıkarmış. Bu fonun önünde sen ve sevdiklerin dilediğiniz gibi poz verebilirsiniz.

Kutay Organizasyon’un yaptığı birçok farklı süsleme çeşidi de bulunuyor. Hepsi firma sayfasında!

Kutay Organizasyon

9- Şık Şamdanlar

İhtişamlı bir nişan töreni yapmak isteyen çiftleri bu maddeye alalım! Dev şamdanlar, nişan masanızı ve davetlilerinizin alanlarını dilediğiniz gibi süslesin. Sen “O kadar şamdanı nereden bulacağım” demeden önce şunu söyleyelim: Ankara nişan organizasyon firmaları bunlar için var!

Evde nişan organizasyonu yapan firmalar Ankara’da çok sayıda bulunuyor. Bunlar içerisinden seçim yapmak elbette zor olacak.

Ancak biz senin şamdan kiralayabileceğin firmayı bulduk bile. Lamore Organizasyon, evde yapacağın nişan töreninle ilgili tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir.

Lamore Organizasyon

10- Jüt Kumaşla Süslemeler

Evdeki nişan organizasyonunda masaları, çatal kaşık kılıflarını ve hatta mumluklarını bile jüt kumaşla hareketlendirebilirsin. Jüt kumaşın üzerinde dantel gibi detaylar olursa, ortama vintage bir hava da kazandırmış olursun.

Boom Events’in yaptığı çalışmalar da sana bu konuda fikir verebilir. Sayfalarında birçok detay fotoğrafı da bulunuyor.

Boom Events

Ankara evde nişan organizasyonu fiyatları için firmalardan teklif almanı ve nişan tarihin yaklaştıkça stres yapmamanı öneriyoruz. Bu iki konuya dikkat edersen her şey planladığın kadar güzel olacak!

Organizasyon Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum