Ankara’da Evde Nişan Organizasyonu Yapacaklar İçin Öneriler

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

3:07 dakika

28.05.2024

Evde nişan organizasyonu Ankara’daki çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Ancak evde nişan yapmak da sanıldığından bir tık daha yorucu olabiliyor: Konseptler, masa süslemeleri, ikramlıklar… Sizin için derlediğimiz bu önerilere göz atarsanız işiniz kolaylaşacak!

Evde Nişan Organizasyonu Ankara

1- Şık Nişan Masası

Evde nişan yapacaksan, organizasyonun en dikkat çekici parçasının nişan masası olması gerektiğini bilmelisin. Nişan fotoğraflarını bu masanın arkasında çektireceksin. Fotoğrafların güzel çıkması için de masanın şıklığı çok önemli bir faktör.

Era Organizasyon’un yaptığı bu nişan masasında; şamdanlardan beyaz çiçeklere, mumlara kadar birçok şık detaya yer verilmiş. Özellikle çiçekli nişan konseptinden hoşlanan çiftler evinde böyle bir masa oluşturabilir.

Böyle bir nişan masası ve daha fazlası için Era Organizasyon firmasıyla iletişime geçmeyi ihmal etme.

Kutay Organizasyon

2- Led Işıklı Fon

Evde nişan masanın önünde fotoğraf çektireceksin. Peki ya arka planda ne olacak? Fotoğraflarında duvar yerine daha hoş görüntüsü olan bir fonun çıkmasını istersin diye tahmin ediyorum.

Çiçeklerle ve led ışıklı yazılarla süslenen bu arka fonun tasarımı, Damla Akça Organizasyon firmasına ait.

Ankara organizasyon firmalarından Damla Akça Organizasyon'un evde nişan yapacaklar için hazırladığı birçok tasarım var. Sayfalarından bakabilirsin.

Damla Akça Organizasyon

3- Çiçekli Nişan Masası

Süslemeler değişiyor, elbise trendleri farklılaşıyor… Ama çiçekler, nişan sektöründeki yerini asla kaybetmiyor! İnsanın içini cıvıl cıvıl yapan çiçek çeşitlerini, nişan masanda mutlaka kullanmanı öneriyoruz.

Asem Dekorg’un bu çalışmasında yaptığı gibi sen de çiçeklerin saydam bir masa ile beraber kullanılmasını talep edebilirsin. Ortaya hoş bir görüntü çıkacaktır.

Firma, mekan süslemeleri konusunda çok başarılı. Sayfasından daha önceki çalışmalarına da göz atabilirsin.

ankara’da evde nişan organizasyonu yapacaklar i̇çin öneriler

4- Sandalye Süslemeleri

Müstakbel eşinle oturacağınız sandalyelere de hareket katmanı öneriyoruz. Sonuçta en özel günlerinden biri ve her detayı büyük bir özenle hazırlanmış olmalı.

Dreamland Organizasyon, tüller ve çiçekleri kullanarak şık bir sandalye süslemesi yapmış. Sen dilersen çiçekleri konsept rengine uygun seçebilirsin.

Ayrıca Dreamland Organizasyon’un masa üstünde ve fonlarda kullandığı çiçek süslemelerine de mutlaka bakmanı öneriyoruz. Firma sayfasında fotoğrafları mevcut.

Dreamland Organizasyon

5- Pampas Konsepti

Pampas bitkileri, söz ve nişan masa süslemelerinden buketlere kadar birçok yerde kullanılıyor. Özellikle bohem ve rustik konseptlerin vazgeçilmez öğelerinden biri olmuş durumda.

Nişan masanda fark yaratmak istersen sen de çalışacağın organizasyon firmasından pampaslar, kuru bitkiler ve koyu renkteki çiçekler kullanmalarını isteyebilirsin. Bu işin uzmanlarından birinin Serdar Özen Organizasyon olduğunu da bilmelisin.

Serdar Özen Organizasyon’un yaptığı birçok nişan masası örneği ve süsleme çeşidi var. Beğendiklerin olursa ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma.

Serdar Özen Organizasyon

6- Kozalaklarla Süsleme

Kraft kağıtlar, hasır ipler, jüt kumaşlar, ananaslar, kozalaklar… Son zamanlarda nişan törenlerinde bu detaylara sıklıkla rastlıyoruz. Bunların yanı sıra kütük aksesuarlara da bolca yer veriliyor.

Sen de evde yapacağın nişan organizasyonun için bu aksesuarların kullanıldığı süslemelere yer verebilirsin. Mesela Handem Organizasyon’un yaptığı aşağıdaki çalışma, bu süslemelerin en güzel örneklerinden biri.

Evde nişan organizasyonu Ankara fiyatları için de firmanın sayfasından ücretsiz teklif almanı öneriyoruz.

ankara’da evde nişan organizasyonu yapacaklar i̇çin öneriler

Ankara nişan organizasyon firmaları hakkında tüm detaylar da burada: Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

7- Çiçekli Fon

Evde nişan süslemelerinde çiçekler en çok tercih edilen öğeler arasında. Özellikle evinde bahçe varsa, bahçene kuracağın çiçekli fonda beyaz veya renkli çiçekler kullanabilir, kır konseptli nişan törenine zarafet katabilirsin.

Bu süslemeleri kendin de yapabilirsin ama bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersen alanında uzman olması çok önemli. Senin yerine bunu yapacak bir firmayla tanıştıracağız: End Garden, beyaz çiçekleri kullanarak ortaya müthiş bir fon çıkarmış. Bu fonun önünde sen ve sevdiklerin dilediğiniz gibi poz verebilirsiniz.

End Garden'ın yaptığı birçok farklı süsleme çeşidi de bulunuyor. Hepsi firma sayfasında!

ankara’da evde nişan organizasyonu yapacaklar i̇çin öneriler

End Garden

End Garden

Firmayı İncele

8- Şık Şamdanlar

Evde ihtişamlı süslemelerin hakim olduğu bir nişan töreni yapmak isteyen çiftleri buraya alalım! Dev şamdanlar, nişan masanızı ve davetlilerinizin alanlarını dilediğiniz gibi süslesin. Sen “O kadar şamdanı nereden bulacağım” demeden önce şunu söyleyelim: Ankara nişan organizasyon firmaları bunlar için var!

Evde nişan organizasyonu yapan firmalar Ankara’da çok sayıda bulunuyor. Bunlar içerisinden seçim yapmak elbette zor olacak.

Ancak biz senin şamdan kiralayabileceğin firmayı bulduk bile. Berrince Organizasyon, evde yapacağın nişan töreninle ilgili tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir.

ankara’da evde nişan organizasyonu yapacaklar i̇çin öneriler

9- Çeşit Çeşit Taglar

Özel mekanlardaki nişan organizasyonlarında kullanılan çeşitli tagları ev törenlerinde de kullanabilirsin. Farklı konseptlere uyum sağlayan taglar sayesinde modern ve şık bir görüntü elde edebilirsin. Eğer böyle bir dekorasyon istiyorsan evde yapacağın nişan için Trend Organizasyon'un şık aksesuar seçeneklerine göz atabilirsin! Sayfalarında birçok detay fotoğrafı da bulunuyor.

ankara’da evde nişan organizasyonu yapacaklar i̇çin öneriler

Ankara evde nişan organizasyonu fiyatları için firmalardan teklif almanı ve nişan tarihin yaklaştıkça stres yapmamanı öneriyoruz. Bu iki konuya dikkat edersen her şey planladığın kadar güzel olacak!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap