Ankara’da Evde Nişan Organizasyonu Yapacaklar İçin Öneriler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:15 dakika

28.07.2020

Evde nişan organizasyonu Ankara’daki çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Ancak evde nişan yapmak da sanıldığından bir tık daha yorucu olabiliyor: Konseptler, masa süslemeleri, ikramlıklar… Sizin için derlediğimiz bu önerilere göz atarsanız işiniz kolaylaşacak!

Evde Nişan Organizasyonu Ankara

1- Şık Nişan Masası

Evde nişan yapacaksan, organizasyonun en dikkat çekici parçasının nişan masası olması gerektiğini bilmelisin. Nişan fotoğraflarını bu masanın arkasında çektireceksin. Fotoğrafların güzel çıkması için de masanın şıklığı çok önemli bir faktör.

Kutay Organizasyon’un yaptığı bu nişan masasında; şamdanlardan çiçeklere, kütük detaylarından mumlara kadar her detaya yer verilmiş. Özellikle rustik konseptten hoşlanan çiftler evinde böyle bir masa oluşturabilir.

Böyle bir nişan masası ve daha fazlası için Kutay Organizasyon firmasıyla iletişime geçmeyi ihmal etme.

Kutay
Organizasyon

2- Geometrik Nişan Tepsisi

Geometrik detaylar son zamanların süsleme trendleri arasında yer alıyor. Altın sarısı rengindeki geometrik çizgileri; servis tabaklarında, davetiyelerde, suplalarda ve daha birçok detayda görebiliyoruz.

Sen de nişan organizasyonunda trendlere yer vermek istersen, buna nişan tepsinden başlayabilirsin. Nişan yüzüklerinin servis edileceği tepsi için geometrik modellere bakmaya ne dersin?

Bu nişan tepsisinin tasarımı Coşkun Balkan Organizasyon tarafından yapılmış. Firma sayfasına bakarsan, diğer başarılı çalışmalarını da inceleyebilirsin.

Coşkun
Balkan Organizasyon

3- Çiçekli Nişan Masası

Süslemeler değişiyor, elbise trendleri farklılaşıyor… Ama çiçekler, nişan sektöründeki yerini asla kaybetmiyor! İnsanın içini cıvıl cıvıl yapan çiçek çeşitlerini, nişan masanda mutlaka kullanmanı öneriyoruz.

Westgate Organizasyon’un bu çalışmasında yaptığı gibi sen de çiçeklerin gümüş aksesuarlarla beraber kullanılmasını talep edebilirsin. Ortaya hoş bir görüntü çıkacaktır.

Firma, mekan süslemeleri konusunda çok başarılı. Sayfasından daha önceki çalışmalarına da göz atabilirsin.

Westgate
Organizasyon

Nişan pastası detayını da atlama: Ankara'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

4- Sandalye Süslemeleri

Müstakbel eşinle oturacağınız sandalyelere de hareket katmanı öneriyoruz. Sonuçta en özel günlerinden biri ve her detayı büyük bir özenle hazırlanmış olmalı.

Handem Organizasyon, tüller ve çiçekleri kullanarak şık bir sandalye süslemesi yapmış. Sen dilersen çiçekleri konsept rengine uygun seçebilirsin.

Ayrıca Handem Organizasyon’un masa üstünde kullandığı sallanan mumlarına da mutlaka bakmanı öneriyoruz. Firma sayfasında fotoğrafları mevcut.

Handem
Organizasyon

5- Pampas Konsepti

Pampas bitkileri, söz ve nişan masa süslemelerinden buketlere kadar birçok yerde kullanılıyor. Özellikle bohem ve rustik konseptlerin vazgeçilmez öğelerinden biri olmuş durumda.

Nişan masanda fark yaratmak istersen sen de çalışacağın organizasyon firmasından pampaslar, kuru bitkiler ve koyu renkteki çiçekler kullanmalarını isteyebilirsin. Bu işin uzmanlarından birinin Evce Organizasyon olduğunu da bilmelisin.

Evce Organizasyon’un yaptığı birçok nişan masası örneği ve süsleme çeşidi var. Beğendiklerin olursa ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma.

Evce
Organizasyon

6- Led Işıklı Fon

Evde nişan masanın önünde fotoğraf çektireceksin. Peki ya arka planda ne olacak? Fotoğraflarında duvar yerine daha hoş görüntüsü olan bir fonun çıkmasını istersin diye tahmin ediyorum.

Çiçeklerle, ahşap harflerle ve led ışıklarla süslenen bu tül perde fonun tasarımı, Cenova Organizasyon firmasına ait.

Ankara organizasyon firmalarından Cenova’nın evde nişan yapacaklar için hazırladığı birçok tasarım var. Sayfalarından bakabilirsin.

Cenova
Organizasyon

7- Kozalaklarla Süsleme

Kraft kağıtlar, hasır ipler, jüt kumaşlar, kozalaklar… Son zamanlarda nişan törenlerinde bu detaylara sıklıkla rastlıyoruz. Bunların yanı sıra kütük aksesuarlara da bolca yer veriliyor.

Sen de evde yapacağın nişan organizasyonun için bu aksesuarların kullanıldığı süslemelere yer verebilirsin. Mesela Hazal Organizasyon’un yaptığı aşağıdaki çalışma, bu süslemelerin en güzel örneklerinden biri.

Evde nişan organizasyonu Ankara fiyatları için de firmanın sayfasından ücretsiz teklif almanı öneriyoruz.

Hazal
Organizasyon

Ankara nişan organizasyon firmaları hakkında tüm detaylar da burada: Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

8- Çiçekli Fon

Süslemelerinde çiçekleri illa gerçek kullanacaksın diye bir şart yok. Kartonlar kullanılarak da ortaya çok güzel çiçekler, sukulentler çıkarılabilir.

Sana kartonlardan çiçek yapman gerektiğini söylemeyeceğiz elbette. Senin yerine bunu yapacak bir firmayla tanıştıracağız: Kutay Organizasyon, çiçeklerle kalmamış, bir de onları kullanarak ortaya müthiş bir fon çıkarmış. Bu fonun önünde sen ve sevdiklerin dilediğiniz gibi poz verebilirsiniz.

Kutay Organizasyon’un yaptığı birçok farklı süsleme çeşidi de bulunuyor. Hepsi firma sayfasında!

Kutay
Organizasyon

9- Şık Şamdanlar

İhtişamlı bir nişan töreni yapmak isteyen çiftleri bu maddeye alalım! Dev şamdanlar, nişan masanızı ve davetlilerinizin alanlarını dilediğiniz gibi süslesin. Sen “O kadar şamdanı nereden bulacağım” demeden önce şunu söyleyelim: Ankara nişan organizasyon firmaları bunlar için var!

Evde nişan organizasyonu yapan firmalar Ankara’da çok sayıda bulunuyor. Bunlar içerisinden seçim yapmak elbette zor olacak.

Ancak biz senin şamdan kiralayabileceğin firmayı bulduk bile. Lamore Organizasyon, evde yapacağın nişan töreninle ilgili tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir.

Lamore
Organizasyon

10- Minimal Detaylar

Evdeki nişan organizasyonunda kullanılan aksesuarların minimal tasarımlı olması, ortamın daha modern ve ferah görünmesini sağlar. Eğer böyle bir süsleme istiyorsan evde yapacağın nişan için Damla Akça Organizasyon'un şık aksesuar seçeneklerine göz atabilirsin! Sayfalarında birçok detay fotoğrafı da bulunuyor.

Damla Akça Organizasyon

Ankara evde nişan organizasyonu fiyatları için firmalardan teklif almanı ve nişan tarihin yaklaştıkça stres yapmamanı öneriyoruz. Bu iki konuya dikkat edersen her şey planladığın kadar güzel olacak!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum