En Renkli Oynamasız Düğün Konsepti Seçenekleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:49 dakika

04.11.2021

Elegant ve sade bir düğün organizasyonu planlıyorsan oynamasız konseptler tam senlik! Danslı düğünlere alternatif olarak senin için sıraladığımız önerilerimize göz atabilirsin!

Oynamasız Düğün

Kokteyl Düğün Konsepti

Kokteyl düğün konsepti, çiftlerin özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih ettiği organizasyon alternatiflerinden biri.

Kokteyl düğünlerinde; davetlilere en az 8-9 çeşit atıştırmalık ve içecek servisi yapılır. Bu atıştırmalıklar genelde masaların ortasına tek bir tabak olacak şekilde veya her davetliye birer düğün kokteyl tabağı şeklinde sunulabilir.

Kokteyl düğün fiyatları, yemeklilere göre daha uygun olduğundan da bütçesini sarsmadan keyifli bir organizasyon yapmak isteyen çiftler için ideal.

Oynamasız Düğün

Kokteyl düğünlere ilişkin tüm detayları şu yazımızda bulabilirsin: Kokteyl Düğünü Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Her Şey

Nikah ve Nikah Sonrası Yemeği

oynamasız düğün organizasyonu isteyenlerin bir alternatifi de nikah seremonisi ve nikah sonrası yemeği. Hayatının gününü nikahtan sonra sadece en yakınlarınla kutlamak ve paylaşmak istiyorsan bu konsept tam sana göre.

Nikah sonrası yemeği, en yakınlarınla birlikte olmakta imkan sağlayan organizasyonlardır. Eğer yemek nikahtan hemen sonra yapılacaksa, seçilecek mekan, nikah salonuna yakın olmalı. Böyle bir organizasyon planlıyorsan bahçede nikah ya da restoran düğünü seçeneklerini değerlendirebilirsin.

Nikah Sonrası Yemeği

Şu yazımız da ilgini çekebilir: Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek İçin Mekan Önerileri

Müzik Dinletili Oynamasız Düğün Konsepti

Oynamasız düğün konsepti isteyenler için ise hafif müziğin arkada çaldığı kokteyl bir düğünü önerebiliriz. Az kişiyle yapılan arka fon müzikli sade bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Öncelikle davetlilerin girişi ve sonraki ilk içecek ikramı sırasında kısık sesli bir müzik yayını yapılabilir. Çünkü bu süreçte davetliler birbiriyle sohbet etmek isteyecektir. Ayrıca kokteyl organizasyonu yapacaksanız; çello, keman, saksafon gibi enstrümanları kullanan ekiplerle anlaşabilirsiniz.

Müzik Dinletili Oynamasız Düğün

Yaratıcı ve eğlenceli organizasyon fikirleri arıyorsan şu yazımız sana ilham verebilir: Düğünde Farklı Ne Yapılabilir Diyenlere Yaratıcı Düğün Fikirleri

Görsel Şovlu Oynamasız Düğün Organizasyonu

Davetlilerinin keyifli vakit geçirmesi için dans etmeleri şart değil! Profesyonel dansçıların hazırladığı şovları izleyerek de eğlenceli vakit geçirebilirler! Profesyonel ekiplerinin hazırladığı tango, zeybek, cha-cha gibi farklı türlerdeki gösteriler, düğününe renk katabilir!

Bunun için şehrindeki düğün dansı kurslarıyla görüşebilirsin. Dilersen, müstakbelinle birlikte profesyonel dans ekiplerinin size eşlik ettiği bir gösteri de hazırlayabilirsin. Dans kursları bu konuda da sana yardımcı olacaktır!

Görsel Şovlu Oynamasız Düğün Organizasyonu

Oynamasız düğün konsepti için sana fikir verecek önerilerimizi sıraladık. Düğünün planlamanda A'dan Z'ye sana yardımcı olacak profesyonellere ihtiyaç duyuyorsan, şehrindeki düğün organizasyon firmalarını da incele deriz! İlgini çeken firmalarla iletişime geçebileceğini ve bu firmalardan fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap