Düğüne Dair Her Şey İçin Organizasyon Melekleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

5:20 dakika

24.08.2020

İstanbul düğün organizasyon firmalarını araştıran çiftlere müthiş bir önerimiz var: Organizasyon Melekleri! 10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren firma, yaratıcı bir organizasyona imza atmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor! A’dan Z’ye tüm hizmetleri sağlayan firmanın paket seçeneklerini, fiyatlarını ve daha fazlasını sizin için anlattık!

organizasyon melekleri

Çalıştığı kurumsal bir firmanın etkinlik departmanında görev alırken, yaratıcılığını fark ederek kendi işini kurmaya karar veren Demet Zara’nın sahibi olduğu Organizasyon Melekleri firması, yaklaşık 10 yıldır sektördeki yerini almış durumda. 16 kişilik genç ekibinin heyecanını, tecrübesiyle birleştirmesi nedeniyle İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında öne çıkan firma, bugüne kadar 1012 çiftin hayal ettiği düğünü organize etmiş.

Demet Hanım, firmanın tarzını anlatırken, çok farklı mekanlarda, çok farklı konseptlerde organizasyonlar gerçekleştirdiklerini ve her seferinde standart kalıplardan ziyade yaratıcılıklarını kullanarak farklı görseller yaratabildiklerini ifade ediyor.

Organizasyon Melekleri’nin Öne Çıkan Özellikleri

Düğün organizasyonu İstanbul’da birçok firmanın hizmet verdiği bir alan. Ancak Demet Zara’ya göre, Organizasyon Melekleri’nin en önemli özelliği düğün organizasyonları kapsamında; çiftler için bütün hizmetleri bir arada sunabilecek bir güce sahip olmaları. Bu özelliğiyle firma, birlikte çalıştığı çiftlere zaman ve ekonomi bakımından tasarruf sağlayabiliyor.

Biz de senin için firmanın öne çıkan özelliklerini sıraladık:

  • Çifte özel konsept geliştirmeleri

  • Geniş ürün ve hizmet seçenekleri sunması

  • Modern ve farklı dekorasyon seçeneklerine imza atması

  • Bünyesinde bulunan firmalarla çalışması

  • Alanında tecrübeli olması

  • Dinamik ve geniş bir ekibe sahip olması

organizasyon melekleri

Geniş Hizmet Seçenekleriyle Öne Çıkıyor

Organizasyon Melekleri’nin hizmet seçenekleri öyle geniş ki… Firma, catering, dekor, fotoğraf ve video gibi birçok hizmeti kendi bünyesinde bulunan firma ve ekiplerle sunabiliyor.

Genellikle masa-sandalye gibi depolamada büyük yer tutan kalemler gibi malzemelerde kiralama yapıyor. Bunun haricindeki tüm kalemleri satın alarak tedarik ediyor.

Firma, müzik sistemleri konusunda çözüm ortakları ile işbirliği yapıyor. Etkinlik içeriğine ve taleplere göre çiftlere, farklı yöresel ya da yabancı gruplar ile show ekipleri sağlayabiliyor.

Çifte Özel Konsept Hizmeti Sunuyor

Organizasyon Melekleri’nin geliştirdiği sayısız konsept seçeneği bulunuyor. Her organizasyon için, mekanlara uygun farklı konseptler çalışıyorlar. Ekip olarak standart hizmetler yerine her çifte özel çalışmalar yaptıklarını da söyleyelim. Şık dekor ögelerinin yanı sıra, son zamanlarda çok trend olan şeker büfesi, fotoğraf köşesi, dilek ağacı gibi farklı köşeleri de hazırlayabiliyorlar.

organizasyon melekleri

Firma, nişan ve kına gibi düğün öncesi etkinlikler için de organizasyon desteği sunuyor. Bu etkinlikler için de standartlaşmış paketler yerine çiftlere özel konseptler hazırlıyor.

Firma Ekibi Düğün Boyunca Çiftlerle İlgileniyor

Organizasyon Melekleri’nin organizasyonunda görev yaptığı her organizasyonda mutlaka alanda bir koordinatör bulunuyor. Her düğünde kişi sayısına ve içeriğe göre değişen sayıda hostes, uygulama ve toplama ekibi gibi çalışanlar görev alıyor. Ayrıca her etkinlik öncesi birlikte çalıştıkları çiftler ile koordinasyon toplantısı için bir araya geliyorlar ve birlikte bir akış hazırlıyorlar. Düğün boyunca mekanda bulunan görevliler de bu akış planıyla ve çiftlerle yakından ilgileniyor.

Düğün Planlamasının Her Aşamasında Danışmanlık Hizmeti Veriyor

Firma ekibini, rakiplerinden ayıran özellikleri arasında, wedding planner hizmeti de yer alıyor. Firma, anlaştığı çiftlerin, mekan arayışından gelinlik seçimlerine kadar düğün planlama sürecinde ihtiyaç duyacakları tüm hizmetlerde danışmanlık hizmeti sunuyor ve onlara destek oluyor.

organizasyon melekleri

Organizasyon Melekleri Düğün Paketi

Organizasyon Melekleri firmasının standart düğün paketi bulunuyor. Bu paketin içeriği; standart örtü, peçete, supla, numaratör, gelin yolu, masa ortası obje ve yapay çiçek gibi bir organizasyonda olması gereken en temel kalemlerden oluşuyor. Firmanın paket fiyatları, minimum 30 TL’den başlıyor.

organizasyon melekleri

Firmada fiyatlar, kişi sayısı, lokasyon ve talep edilen canlı çiçek gibi tercihlere göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca firma tarafından sıklıkla sezona göre kampanya ve özel indirimler de uyguluyor.

Organizasyon Melekleri tarafından çiftlere farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Anlaşmanın ilk aşamasında bir ön ödeme talep ediliyor. Ödemenin kalan kısmı ise etkinlikten önce tahsil edilecek şekilde planlanabiliyor. Firmada taksitlendirme seçeneği bulunmuyor, bunun yerine kredi kartı ile ödeme gibi kolaylıklar sunulabiliyor.

Mekan Ayrımı Yok

Organizasyon Melekleri, mekan ayrımı yapmadan, hizmet talep edilen her alanda hizmet seçenekleri de sağlıyor. Firmanın deneyimli ekibi, her mekanda konsepte uygun dekorlar yaratabiliyor.

organizasyon melekleri

Özellikle ev davetleri için çok sık hizmet veren firmanın favorisi ise kumsal düğünleri. Firma sahibi Demet Hanım, bu alanların en çok keyif alarak çalıştıkları ve yaratıcılıklarını en çok ön plana çıkardıkları mekanlar arasında yer aldığını ifade ediyor.

Bu zamana kadar 20-2.000 kişilik davetler için çalışan firma, özel davet şeklinde çok küçük gruplara ya da özellikle kalabalık düğünlere de hizmet verebiliyor.

Firmayla çalışabilmeniz için yapacağınız düğün organizasyonu İstanbul’da olmak zorunda değil. Organizasyon Melekleri ekibi şehir ve yurt dışı organizasyonlara da hizmet seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda Doğu ve Ege bölgesi başta olmak üzere firmanın şehir dışı anlaşmalı otel ve mekanlarının bulunduğunu da ekleyelim.

Uzmanından Düğün Organizasyonu İçin Tavsiyeler

Düğün organizasyonunuz konusunda Organizasyon Melekleri ekibi, merak ettiğiniz her konuda size yardımcı olacaktır. Ancak biz yine de işin uzmanını bulmuşken kendisine düğün organizasyonu konusunda çiftlere tavsiyelerini sorduk. İşte Demet Zara’dan düğün organizasyonuna dair ipuçları:

  • Son yıllarda düğün organizasyonları pek çok farklı tema ile karşımıza çıkıyor. Düğün temaları, düğünün tüm detaylarıyla dikkat çekici ve uyumlu bir organizasyon içermeli. Bu nedenle de bir motif ve renk seçerek mekan düzenlemesinden davetiyeye, menüden aydınlatmaya kadar bu tema çevresinde kalarak çok dikkatli olmalı veya riske girmeden hazır düğün temaları arasından seçim yapmaları gerekmektedir.

  • Bohem bir hava taşıyan kır düğünleri 2020 yılında sıklıkla tercih edilen bir düğün teması haline gelecek. Özellikle son zamanlarda yaşadığımız süreç sebebiyle açık alanlar tercih edildikçe bu konseptler daha da çok ön plana çıkacaktır.

organizasyon melekleri

  • Eğer tarihimiz müsaitse ve yoğun ön bir hazırlık gerektirmiyorsa bir gün öncesinde bile etkinliği çıkarabilecek ekip ve ekipmana sahibiz. Hatta çok fazla son dakika etkinlikleri gerçekleştirdik. Ancak yine de önerimiz çiftlerin, düğün tarihlerinden yaklaşık 1-2 ay öncesinde organizasyona ilişkin ne istediklerine karar vermiş olmalarıdır.

organizasyon melekleri

Çiftler Organizasyon Melekleri Hakkında Ne Diyor?

Firma sayfasındaki çift yorumlarından birkaç tanesini size fikir vermesi açısından buraya bırakıyoruz:

Kübra & Emre: “Özellikle mesleğine aşık Demet Hanım'a ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Sayenizde hiçbir detayla uğraşmadan harika bir gün geçirdik. Emeğinize saygı duyuyor ve sizleri tebrik ediyoruz.”

Elif & Hakan: “Melekler iyi ki varsınız! İyi ki tanımışız sizi... Muhteşem bir insan Demet Hanım. Aynı enerjiyi yaydığı harika ekibi sayesinde hiç yorulmadan kendileri ile şahane bir organizasyon gerçekleştirdik. Emeğinize sağlık, başarılarınızın sonsuz olacağına hiç şüphemiz yok. Gelecek mutlu günlerimizde yine sizlerle olacağız inşallah.”

Eda & Mertcan: “Bu işin çok zorlu olmasına rağmen asla sabrını ve anlayışını tüketmemiş insanlara sahip bu firma, başta Demet Hanım ve Mehmet inanılmaz yardımcı oldu bize. Kendi vazifelerinin dışındaki konularda bile bizim için oldukça zahmette bulundular. Kalabalık bir düğün olacağı için çok korktum. Ama Organizasyon Melekleri gerçekten kurtarıcı melekler gibi olduğu için kolaylıkla ve çok güzel bir düğün atlattık. Her şey için binlerce kere teşekkür ederim hepsine!”

organizasyon melekleri

Firmaya ilişkin detaylara yer verdik. Son olarak Demet Hanım’ın çiftlere mesajını da iletmeden geçmeyelim: “Genç, dinamik ve heyecanlı bir ekip ile tecrübeyi birleştirdik ve tüm enerjimizi çiftlerimizin hizmetine sunuyoruz. Bizimle tanışmak için bize ulaşmaları yeterli!”

Eğer detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz Organizasyon Melekleri ile vakit kaybetmeden iletişime geçmeyi unutmayın!

Yorum yap