Hayalinizdeki Düğünü Anlatın, Hülya Wedding Gerçekleştirsin!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:34 dakika

29.06.2020

25 yıla 12 bin organizasyon sığdıran, deneyimleri ile evlenecek çiftlerin işini kolaylaştıran bir firma Hülya Wedding. İnanır mısınız evlendirmedikleri bir robotlar kalmış; onu da Arçelik’in Çelik’ini evlendirerek gerçekleştirmişler! Düğün dekorasyonunun yanı sıra müzik, fotoğraf, catering, ses ve ışık sistemi organizasyonu dahil pek çok hizmet sunan firma, geniş ekipleri ile çiftlere tarzlarına uygun farklı konseptler de sunabiliyor. Meraklandıysanız, firmayı daha yakından tanıyalım:

Hülya Wedding

Hülya Wedding, Türkiye’nin her yerinde düzenlenen etkinliklerin organizasyonunu yapabiliyor. Hatta zamanında yurt dışında da çalışmalar yapmışlar.

”Çok para harcayarak değil, iyi planlama yaparak güzel düğün ortaya çıkıyor” mottosuyla hareket ediyor firma. Çiftlere de bu şekilde yaklaşıyorlar.

Hülya Wedding

Dile Kolay: 25 Yılda 12.000 Organizasyon

Hülya Wedding, 25 sene önce süsleme şirketi olarak sektöre giriş yapmış. Günümüzde ise düğünle ilgili her türlü hizmeti kapsayan bir firma durumundalar.

Bu 25 yıllık süre içerisinde yaklaşık 12.000 adet düğün, nişan, söz, kına, sünnet, açılış ve kurumsal etkinlik organize etmişler. Hatta “Evlendirmediğimiz bir robotlar kalmıştı, onları da evlendirdik” diyorlar. Arçelik markasının sembollerinden Çelik ve Çeliknaz’ın reklamlarındaki düğün organizasyonunu da Hülya Wedding gerçekleştirmiş. Gerçekten başarılı bir referans!

Sabit ofislerinde 10 kişilik bir ekipleri var. Depolarında ise 15 kişi. Part time çalışan ve yüzlerce kişiden oluşan geniş bir ekipleri de bulunuyor.

Hülya Wedding

Ünlülerin Yolu Hülya Wedding’den Geçiyor

Birçok ünlü çift Hülya Wedding ile çalışmış. Yaptıkları ünlü organizasyonlarından popüler olanları şu şekilde:

► Ebru Gündeş & Ömer Durak evlilik organizasyonu

► Ahmet Kural & Burcu Kıratlı nişan organizasyonu

► Nihat Kahveci & Fulya Sever düğün organizasyonu

Hülya Wedding

Organizasyon Namına Her Şey

Firmanın yetkilisi Osman Aktaş –çiftlerin tabiriyle Osman Abi- mekanın tutulma aşamasından itibaren çiftlere hizmet vermeye başlıyor. Dekor, ses, ışık, müzik, video, fotoğraf, catering, orkestra gibi tüm detaylarda yardımcı oluyorlar.

Düğünle ilgili en iyi ses, ışık düzeni kurulumunu yapıyorlar. Çiftin tarzına göre pop, alaturka ya da tasavvuf orkestra grupları öneriyorlar. Ayrıca after parti yapılacaksa, özel şov gruplarını sahneye çıkarıyorlar.

Çift, Hülya Wedding ile çalışırsa, düğün organizasyonu konusunda hiçbir şekilde yorulmuyor. Hatta çiftleri misafirmiş gibi hissettiriyorlar.

Çiftlere ekstra hizmet olarak otelde konaklama, ulaşım, makyaj, kuaför gibi birçok konuda destek olduklarını da belirtmeden geçmeyelim.

Hülya Wedding

Organizasyonlar Nasıl Planlanıyor?

İstediğiniz gibi bir düğün yapabilmeniz için, organizasyon firmasıyla çalışmanız çok önemli. Hülya Wedding’le çalışırsanız; düğün mekanlarından uygun fiyatlı rakamlar alabilir ve o mekanların karşılamadığı hizmetlerin tamamını firmadan alabilirsiniz.

  • Hülya Wedding’e görüşmeye gittiğinizde; davetli sayınıza göre otel mi, kır konsepti mi yoksa tekne organizasyonu mu yapılacağına karar veriliyor.

  • Belirlenen davet mekanının keşfi yapılıyor, uygunluk durumlarını belirliyorlar.

  • Alkollü mü yoksa alkolsüz bir düğün mü olacağı belirleniyor. Buna göre de orkestra ve yemek menüsü seçiliyor.

  • Sonrasında after parti gibi detaylar konuşuluyor.

  • Sizin ve müstakbel eşinizin hayalleri doğrultusunda bu planlamaları yapıyorlar.

Hülya Wedding

Bütün Organizasyonlarda Aynı Özen Gösteriliyor

Hülya Wedding ekibi, bugüne değin 5 kişinin de 11.300 kişinin de katıldığı organizasyonlar düzenlemişler. Bu da her kapasiteye uyacak bir tecrübeleri olduğunu gösteriyor. Her organizasyona da büyük bir titizlikle yaklaşıyorlar.

Düğün günü davet mekanına erkenden girip kalabalık bir ekiple hazırlıkları yapıyorlar. Sonrasında host ve hostesleri misafirleri karşılıyor, firma sahibi ve yardımcıları düğünü yönetiyor. Akışa göre düğünü organize ediyorlar.

Hülya Wedding

Süslemede Sınır Yok!

Hülya Wedding’in geniş, çift katlı deposunda 7.000 kişilik sandalye, masa ve diğer malzemeler yer alıyor. Yani bünyelerindeki malzemeleri, organizasyonlarda kullanıyorlar. Ayrıca çalışma ortakları da bulunuyor. Çiftlerin taleplerini tam anlamıyla yerine getirebilmek adına, bu firmalara başvurdukları da oluyor.

Hülya Wedding’in birbirinden farklı, sayısız konsepti var. Tamamen çiftlerin hayallerine ve düğün mekanına göre konsepti tasarlıyorlar.

Düğün mekanında gelin ve damadın istediği konsepte uygun çok farklı köşeler dizayn ediyorlar. Değişik süslemeleri ve talepleri de yapmış oluyorlar.

Hülya Wedding’in sahibi Osman Aktaş’ın “Gelin ve damadın canı ne isterse seve seve yaparız, bu ekip böyle bir ekip.” sözlerinden de sınırlamaları olmadıklarını anlıyoruz.

Hülya Wedding

Çiftler Hülya Wedding Hakkında Ne Diyor?

Hülya Wedding ile çalışan çiftler, firma sayfasına birçok yorum yazmışlar. Bunlardan birkaçını sizinle paylaşmak istiyoruz:

Ceyda & Doruk: "Hayallerimin ötesindeki bir düğün Osman Bey sayesinde gerçekleşti. Düğünümüze az bir süre kala Hülya Wedding'e gittim. Aklımdakileri söyledim. Çok kısa bir sürede harika bir iş çıkarttılar. Düğün günü her şey kusursuz işledi. Osman Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Fatmanur & Ali: "İstediklerimizin üstünde harika bir eğlence oldu bizim için. Osman Abi, hayallerimizi bizim için gerçekleştiren süper kahraman! Kesinlikle evlenecek çiftlere tavsiyemdir.

Hülya Wedding

Hülya Wedding Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Hülya Wedding’in fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında davet mekanının seçimi geliyor. Mekana göre seçeceğiniz süslemeler de fiyatları ciddi oranda değiştiriyor. Mesela firmadan 6.000 TL’ye de orkestra kiralayabilirsiniz 150.000 TL’ye de. Masa ortası çiçeklerinde fiyatlar 100 TL’den başlıyor, 5.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yani tamamen sizin isteklerinize göre bir fiyat çıkarılıyor.

Hülya Wedding, Düğün.com çiftlerine özel indirimler ve kampanyalar sunuyor. Firmayla görüşmeye giden her Düğün.com çifti Osman Aktaş ile tanışıyor ve bütçelerine en uygun şekilde kendilerine bir organizasyon planı çıkarılıyor.

Hülya Wedding ile anlaşmanız esnasında toplam rakamın bir kısmını ödüyorsunuz. Kalan ödemeyi ise düğünden 15 gün öncesine kadar kapatmanız gerekiyor. Taksitli bir şekilde ve kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz. Dilerseniz siz ödeme planı sunuyorsunuz ve firma buna uyuyor.

Hülya Wedding

Hülya Wedding’den Çiftlere Tavsiyeler

  • Organizasyon açık alanda olacaksa, mekanın mutlaka kapalı bir yerinin de olması gerekiyor. Havanın yağmurlu olabilme durumundan dolayı önlem alma açısından bu önemli bir detay.

  • Çiftler, davetli sayılarına uygun kapasitedeki mekanları seçmeliler. Mesela 300 kişilik bir salon tuttular 6 ay öncesinden. Ama düğüne yakın zamanda 500 kişi oldular. O zaman salona sığmaları zor olur ve sorunlar yaşanabilir.

  • Çiftlerimizin yurt dışından gelecek misafirleri olacaksa, mutlaka 1 sene öncesinden düğün yerimizi ve tarihimizi belirlememiz gerekiyor. Böylece misafirler de kendi planlarını düğün tarihine göre yapabiliyorlar. Hem de istediğimiz tarihi alabilme şansımız oluyor. Bizleri de rezerve edip, her şeyin zamanında sorunsuz olabilmesi için ne kadar önce başlanırsa o kadar iyi geçer bu süreç.

Hülya Wedding

Hülya Wedding ile iletişime geçmek isterseniz, 0850 532 9540 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firma sayfasından ücretsiz fiyat teklifi almanız da mümkün. Size kısa süre içerisinde döneceklerdir. Ayrıca İstanbul düğün organizasyon firmalarından Hülya Wedding; Şişli’deki Süzer Plaza içerisinde yer alan The Ritz-Carlton Hotel’de yer alıyor. Burada ofislerine gidip, aksesuarları yakından görme imkanı bulabilirsiniz.

Yorum yap