Evde Nişan Töreni Yapacaklar İçin Yaratıcı Süsleme Fikirleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:05 dakika

29.04.2020

Aile arasında, küçük nişan organizasyonları için çiftlerin tercihi genellikle nişanı evde yapmaktan yana oluyor. Sen de söz ya da nişanını evde yapıyorsan, davetliler için şık ve orijinal bir ambians yaratmaya ne dersin? Birbirinden şık ve farklı nişan masası aksesuarlarına, süslü kadehlere, sandalye ve kapı süslerine kadar evde nişan hazırlıkları için tavsiyeler istersen senin için hazırladığımız önerilerden ilham alabilirsin.

evde nişan

Öncelikle evi nişana uygun hale getirmeli, süsleyeceğin alanlara karar vermelisin. Belirlediğin konsepte göre nişan pastasından servis takımlarına, nişan tepsisinden kapılara kadar süsleyebilirsin. Bu hazırlıkları kendin yapabileceğin gibi evde nişan organizasyonu yapan firmalarla anlaşabilirsin. Evde nişan organizasyonu fiyatları ne kadar diye merak edenler için de organizasyon firmalarının linkini buraya ekliyorum:

evde nişan organizasyonu yapan firmalar

Şimdi sırasıyla evde nişan süslemeleri için neler yapılabileceğine bir göz atalım:

Özel Tasarım Nişan Masa Örtüsü

Eşin ve senin için anlamı olan notların yer aldığı kağıtlardan nişan masa örtüsü modellerini kullanabilirsin. Ayrıca eşinle birlikte çekilen fotoğraflarınızdan oluşan şık ve orijinal nişan masası süslerinden fotoğraflı runnerları da masa örtüsü olarak tercih edebilirsin.

nişan masa örtüsü

Nişan konseptini henüz seçmediysen senin için önerilerimizin yer aldığı şu yazımızdan ilham alabilirsin: 13 Farklı Nişan Konsepti Fikri

Şık Nişan Masası Fonu

Nişan masası nasıl hazırlanır diye düşünüyorsan kesinlikle nişan masanın arkasında kullanacağın fonu da düşünmelisin. Çeşitli ikramlar, süslemeler ve nişan pastanın yer aldığı nişan masasında konseptine uygun süslemeler kullanabilirsin. Işıklarla birlikte kullandığın yeşil yapraklı dalları duvardan sarkıtabileceğin gibi evinin manzarasını da gösterebileceğin, süslenmiş bir pencere de nişan masası fonu olabilir.

nişan masası fonu

Evde nişan töreni için değişik fikirler bakıyorsan şu yazımızı da inceleyebilirsin: İlginç Nişan Organizasyonu Fikirleri

Hatıra Fotoğrafı Köşesi

Davetlilerinle bu özel günde fotoğraf çektirmek için ayrı bir köşen oluşturabilirsin.Hem nişan masasının arkasında çektirilen evde nişan fotoğrafları artık sence de sıradanlaşmadı mı? Üstelik çok zor değil. Arkasını süslediğin bir koltuk ya da masa, bu alternatif köşe için yeterli olacaktır.

Bu tavsiyelere de kulak kabartmanda fayda var: Evde Söz veya Nişan Organizasyonu Yapacaklara 15 Tavsiye

nişan fotoğraf köşesi

Nişan fotoğrafları ile ilgili farklı fikirleri de şu yazımızda bulabilirsin: Nişanınızı Fotoğraflayın

Nişan İçin Kapı Süsleri

Davetlilerin için şık bir karşılama hazırlamaya ne dersin? Evinin kapısına asabileceğin dev bir yüzük ya da konseptine uygun süslemelerden yapılmış nişan kapı süsü modellerini şık nişan süsleme malzemeleri olarak kullanabilirsin.

nişan kapı süsü

Peki nişan tepsini seçtin mi? Şu yazımız sana yardımcı olabilir: Gümüş, Aynalı, Modern: Nişan Tepsisi Seçiminizi Yaptınız mı?

Farklı Nişan Sandalyesi Süslemeleri

Sandalye süslemeleri yalnızca düğünlerde ya da bir mekanda yapılan nişan organizasyonlarında kullanılacak diye bir şey yok. Davetlilerini özel hissettirmek istersen nişanda kullanılacak sandalyeleri de temana göre süsleyebilirsin. Örneğin; deniz konseptinde bir nişan organizasyonu gerçekleştireceksen küçük deniz yıldızlarını, bahar temalı bir nişan organize edeceksen, bahar dallarını sandalyelere yerleştirebilirsin.

nişan kapı süsü

Bahar çiçeklerini nişan saçında da kullanmayı unutma! Sen de evde nişan için saç modelleri arıyorsan şu makalemizi inceleyebilirsin: Nişan Saçı Modelleri

Süslü Nişan Bardakları

Evde nişan konsepti, nişan süslemelerin için belirleyici oluyor. Örneğin; nişan masası süsleme malzemeleri olarak tercih ettiğin küçük çiçekleri nişan saçında hatta bardaklarda kullanabilirsin. Tüm bardakları aynı renkte süsleyebileceğin gibi farklı aksesuarlar da kullanabilirsin. Ayrıca taşlı kadehler de kullanabilirsin.

nişan bardakları

Nişan töreninde çalacağın şarkılara karar veremediysen: En Güncel Nişan Giriş Müzikleri

Dev Nişan Masası Süsleri

Gösterişli nişan masası süsleme modellerine ne dersin? Nişan masa süsü olarak kullanabileceğin dev balonlar hem iddialı hem de şık bir görünüm oluşturabilir. Balonları da nişan konseptine uygun renklerde seçebileceğin gibi, kontrast renklerde kullanabilirsin.

nişan masası süsleri

Nişan masa süslerini evde de yapabileceğini biliyor musun? Şu videomuzda çok şık bir örneğini bulabilirsin!

Vintage Nişan Masası

Nişan masası olarak illa üstünü tül ve saten kumaşla örttüğün, salondaki yemek masasını kullanmak zorunda değilsin. Değişik nişan konseptleri arasından vintage temasını seçip, retro tarzda, eski masaları kullanabilirsin. Evde yıllardır duran bir etajeri ya da dolabı da nişan masası haline getirebilirsin.

vintage nişan masası

Evde nişan masası hazırlama aşamasında değişik fikirlere ihtiyaç duyar, evde nişan masası nasıl hazırlanır, öğrenmek istersen şu yazımız sana ilham verebilir: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Nişan için ev süsleme konusunda sana önerilerimiz bu şekilde. Hem nişan hem düğün organizasyonunda en yeni düğün trendleri de sana ilham verebilir. Peki 2019 düğün trendlerine ne kadar hakim olduğunu biliyor musun? Testi çöz, söyleyelim:

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum