En Trend Düğün Sandalyesi Süsleme Fikirleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:42 dakika

28.05.2024

Düğün dekorasyonunu büyük ölçüde etkileyen ve görünümü güzelleştiren düğün sandalyesi süslemeleri konusunda sana ilham verecek bir yazı hazırladık! Profesyonel düğün organizasyon firmalarının en güzel sandalye süsleme fikirlerini derledik!

düğün sandalyesi

1- Bohem Tarzda Düğün Sandalye Süslemesi

Özellikle kır düğünü yapacak çiftler, bohem tarzda düğün dekorasyonunu sıklıkla tercih ediyor. Bu tarzın vazgeçilmez detayları olan cipso çiçekler ve jüt kumaşlar, sandalye süslemesinde de kullanılıyor. Mekanın ruhunu dekorasyonuna yansıtmak istiyorsan sen de böyle bir süsleme tercih edebilir, bunun için Organizasyon Melekleri ile çalışabilirsin.

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

2- Buketle Düğün Sandalyesi Süslemesi

Kalın dallar ve zarif çiçeklerden oluşan, hoş bir buketi de sandalye süslemesinde kullanabilirsin. Bu uygulamayı ister davetlilerin istersen de gelin-damat sandalye süslemesinde kullanabilirsin! Düğününde zarafetini yansıtacak aksesuarlara ihtiyacın varsa, bu süslemeye imza atan NLP Davet Organizasyon ile iletişime geçebilirsin.

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

3- Çiçek ve Tülle Sandalye Süsleme

Tüllerin elegant görünümüne çiçekler de ekleniyor ve ortaya çok hoş bir görüntü çıkıyor. Saflığın simgesi beyaz renkte tül ile mevsim çiçeklerinden oluşan bir kombinasyon yapabilirsin. Dilersen düğün konseptine uygun renklerde tül kumaş ile tül ile kontrast yaratacak tonlarda çiçekler de kullanabilirsin. Ya da bu isteğinin gerçek olması için DOA Wedding Events ekibiyle görüşebilirsin.

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

4- Limonlu Düğün Sandalyesi Süslemesi

Ülkemizin Akdeniz bölgesinde bolca yetişen limonları, mekan süslemesinde kullanmaya ne dersin? Doğayla iç içe yapacağın düğünlerde hoş kokulu limonlarla sandalyelerini süsleyebilir, tatlı bir görünüm yaratabilirsin! Bu süsleme için Dika Davet ile iletişime geçebileceğini de söyleyelim!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

Dika Davet

Dika Davet

Firmayı İncele

5- Deniz Konseptli Düğün Sandalye Süslemesi

Başta kumsal düğünü yapacak çiftlere önerdiğimiz deniz konseptli düğünlere çok yakışacak bir sandalye süslemesi var sırada! Erna Organizasyon tarafından yapılan bu sandalye süslemesinin şık detaylarını deniz yıldızları oluşturuyor. İnce jüt iplerle tamamlanan bu süsleme için firmayla hemen iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini unutma!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

6- Gelin Damat Sandalye Süslemesi

Düğününde tüm sandalyeleri aynı şekilde süslemek yerine müstakbel eşin ve sana ait olanda ufak bir fark yaratmaya ne dersin? Düğün mekanına, tarzına ve konseptine uygun renklerde tül ve çiçekleri "Mr." ve "Mrs." yazılı gelin-damat sandalye aksesuarıyla tamamlayabilirsin. Böylece hem farklı hem de şık bir dekor ögesi yaratabilirsin. Bu süsleme için Rose Events İstanbul ekibi ile çalışabilirsin!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

7- Balonlu Düğün Sandalye Süslemesi

Karnaval havasında bir düğün istiyorsan Succe Life Organizasyon'un mekan süslemelerine mutlaka göz atmalısın! Çünkü firma, sade balonları kullanarak uyguladığı hem minimalist hem de eğlenceli dekorasyon çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Sen de görenlere neşe katan bu çalışma için firmayla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsin!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

8- Sade Düğün Sandalye Süslemesi

Minimalist tarzını düğün dekorasyonuna da yansıtmak isteyen çiftlere çok şık bir önerimiz var! Nude tonlarda masa örtüleri ve aynı kumaştan sandalye süslemeleri ile her düğün mekanında elegant bir hava yaratabilirsin! Dilersen, Oluşum Organizasyon tarafından hazırlanan bu süsleme çalışmasında olduğu gibi bohem görünüm veren kumaşları da sandalyelere hareket katmak için kullanabilir, firmanın tüm çalışmalarını incelemek için firma profilini ziyaret edebilirsin!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

9- Sarmaşıklı Düğün Sandalye Süslemeleri

Rustik tarzda düğün dekorasyonunun aynı anda hem bohem, hem romantik hem de nostaljik olma özelliğine bayılıyoruz! Sen de bu görüşümüze katılıyorsan New Organizasyon'un uygulamalarını mutlaka incelemelisin! Firma tarafından uygulanan, modern dekorasyon malzemelerine doğal bir hava katan sarmaşıklı sandalye süslemesi için New Organizasyon'dan fiyat teklifi alabilirsin!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

10- Jüt Kumaştan Sandalye Süslemesi

Sarmaşıklarla süslenmiş cam mumluklar, masa ortası süsleri ve sade aksesuarların jüt kumaştan peçetelik ile sandalye süslemeleriyle bir araya gelmesini biz çok sevdik! Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında yapılacak düğünler için önerdiğimiz bu süslemeler için Exenwedding Decoration ile iletişime geçebilirsin!

en trend düğün sandalyesi süsleme fikirleri

Sandalye süslemeleri için ilham arayan çiftler için profesyonel düğün organizasyon firmalarının çalışmalarına yer verdik. Ancak sen seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Şehrindeki düğün organizasyon firmalarını, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, profillerindeki galerilerinden yaptıkları çalışmaları inceleyebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Şunlar da ilgini çekebilir:

En Yeni Gelinlik Modelleri Arasında Öne Çıkan Trendler

Düğüne Dair Her Şey İçin Organizasyon Melekleri

Düğün Masa Süslemesi Nasıl Yapılır?

Farklılık Arayan Çiftler İçin Yaratıcı Düğün Organizasyon Fikirleri

Yoksa Siz Hala Düğün Temanızı Seçmediniz mi?

Şehir Şehir Organizasyon Firması Fiyatları

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap