İstanbul Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:36 dakika

16.02.2024

İstanbul’da nişan yapacaksın. Ama organizasyon için ne kadar bütçe ayırman gerektiğini bilmiyor musun? Sana fikir vermesi için fiyatları araştırdık. Ayrıca birlikte çalışabileceğin firma önerilerinde de bulunduk. Buyursunlar!

İstanbul nişan organizasyon

Nişan Organizasyon Fiyatları İstanbul’da Nasıl?

Nişan organizasyon paketleri İstanbul firmaları tarafından net bir rakamla sunulmuyor. Çünkü süslemeden süslemeye, üründen ürüne fiyatlar değişiyor.

Sadece masa sandalye süslemesi istersen fiyatlar kişi başı 20 TL’den başlıyor. Bu paketler sandalye giydirme, masa örtüsü ve her masaya şamdan gibi bir süslemeyi kapsıyor.

Daha detaylı süslemelerde fiyatlar ortalama 70 TL’ye çıkıyor. Bu ortalama pakette de suplasından dantel kapağına kadar her detay bulunuyor.

Anlaştığın mekan masa ve sandalye süslemelerini kendisi yapıyor olabilir. Böyle bir durumda da nişan masası ihtiyacın olacak. Sadece nişan masası kiralamak ve süsletmek istersen minimum 1.000 TL’yi gözden çıkarman gerekiyor.

nişan organizasyon fiyatları

Mekanına hala karar veremeyenler için: İstanbul'daki Samimi ve Küçük Nişan Mekanları

Nişan Organizasyonu Fiyatları İstanbul'da Nasıl?

  • Organizasyon şirketleri İstanbul’daki çiftlere fiyat verirken, öncelikle nelere ihtiyaçları olduğunun listesini çıkarıyor. Bu listeye göre fiyatlandırma yapıyorlar.

  • Mekandaki sandalyelerin türü bile fiyatlandırmayı etkiliyor. Mesela plastik sandalyelerle tiffany sandalyeler farklı tarzlarda süslendiğinden, ona göre fiyat çıkarılıyor.

  • Masalarda nasıl aksesuarlar kullanılmasını istiyorsun? Mumlar mı olsun yoksa geometrik aksesuarlar mı? Firmanın showroomuna gidip kullanılmasını istediğin ürünleri seçiyorsun. Ona göre de bir planlama yapılıyor.

  • Mekandaki süslemelerde kullanılan çiçeklerin yapay olmasını istersen fiyatlar büyük oranda düşüyor. Ancak son zamanlarda süslemelerde çoğunlukla canlı çiçekler kullanılıyor. Tabii canlı çiçeklerin yerli veya ithal olması da rakamları etkileyen detaylardan biri.

  • Organizasyon firmasından istediğin dans ekibi, orkestra, animasyon grubu gibi her ekstra hizmet ayrı olarak hesaplanıyor. Sonrasında toplam rakama ekleniyor.

  • Evde nişan organizasyonu fiyatları İstanbul'da özel mekanlara göre daha uygun olabiliyor. Bunun için evde nişan düzenleme fırsatı tanıyan firmalarla iletişime geçmen gerektiğini de hatırlatalım.

nişan organizasyonu fiyatları

İstanbul Organizasyon Şirketleri

Organizasyon firmaları İstanbul’da söz, nişan, düğün, bekarlığa veda ve kına gecesi gibi birçok etkinlik düzenliyor. Bu organizasyonların baştan sona planlamasını yapıp, çiftlerin hayallerindeki gibi bir gün geçirebilmeleri için çalışıyorlar.

Düğün nişan organizasyonları aynı firmalar tarafından da düzenlenebiliyor. Nişan organizasyonları için trendleri takip eden, yenilikçi firmalardan bazılarını listeledik. İşte o İstanbul organizasyon firmaları:

1-Sevcan Organizasyon

Ataşehir'de yer alan Sevcan Organizasyon, İstanbul içine ve şehir dışına hizmet verebiliyor. Firma; salonun süslenmesi için çiftlerin tercih ettiği konsepti öğreniyor ve bunu hazır dekorlar, giydirmeler, tüller ve çiçekler ile tamamlıyor.

Masa ve sandalye temini, havai fişek gösterileri, fotoğraf ve video, ışık ve ses sistemleri gibi birçok konuda çiftlere yardımcı oluyorlar.

Sevcan Organizasyon'un fiyatları 10-20 TL'den başlıyor.

sevcan organizasyon

2- She Wedding Events

She Wedding & Events İstanbul’un merkezi ilçelerinden Şişli'de yer alıyor. Firma her organizasyonu ayrı ayrı ele alıp, kişiye özel konseptler ortaya çıkarıyor.

Çiftlere organizasyon planlama, mekan keşfi, sahne tasarımı, baskı işlemleri, catering, teknik destek gibi birçok hizmet sunuyorlar.

She Wedding & Events’le çalışmak istersen, kişi başı fiyatları minimum 75-100 TL aralığında değişiyor. Nişan tarihinden 4 hafta öncesinde firmayla iletişime geçmek yeterli oluyor.

She Wedding Events

3- Mis Organizasyon

Başakşehir’de yer alan bir organizasyon firmasıyla devam edelim şimdi. Mis Organizasyon; kişiye, mekana ve isteğe özel etkinlikler düzenliyor. Ayrıca davetlilere lezzetli ikramlar sunmayı da ihmal etmiyorlar.

Firma, şu zamana kadar birçok mekanda çalışmış. Havuz başından düğün salonuna, kulüplerden teknelere kadar her mekanı süslemişler. Bundan dolayı mekanların tarzına göre süsleme konusuna hakim olduklarını söyleyebiliriz.

Mis Organizasyon’un fiyatları da çok uygun. Kişi başı 40-50 TL’den başlayan rakamlar talep ediyorlar. Firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en az 4 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

 Mis Organizasyon

4- Miness Davet & Organizasyon

Miness Davet & Organizasyon, Şişli'de yer alıyor. Bu firmanın fotoğraflarına mutlaka bakmanı öneriyoruz. Özellikle de otel ve tarihi mekanlarda yaptıkları dekorlar görülmeye değer!

Demo masa hazırlama, konsept geliştirme, hostes temini ve daha birçok hizmeti Miness Davet'ten alabiliyorsunuz. Nişan masasından diğer süslemelere her detayı hazırlıyorlar.

Bu firmayla çalışmak istersen, fiyatları kişi başı 100 TL'nin üzerinde. Organizasyon tarihinden 3 hafta öncesinde de iletişime geçmen yeterli oluyor.

Miness Davet Organizasyon

5- Organizasyon Melekleri

İstanbul nişan organizasyon firmalarından Organizasyon Melekleri, Çekmeköy'de yer alıyor. Firma, 20 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet veriyor.

Firma; süslemelerde, masa ve sandalye giydirmelerinde, dekor hazırlıklarında, ışık ses ve sahne ekipmanlarında, catering hizmetinde, fotoğraf ve video hizmetinde, kısacası düğün için gerekli olan her alanda çiftlere destek oluyor.

Organizasyon Melekleri’nin fiyatları ise kişi başı minimum 30-40 TL civarında. Nişanını yapacağın tarihten en az 4 hafta öncesine kadar firmayla iletişime geçmeni öneriyoruz.

Organizasyon Melekleri

6- Weddingland

Weddingland, bir Şişli firması! Çiçekli sarkıtlardan masa üstündeki aksesuarlara kadar süsleme alanında her detayı çok başarılı bir şekilde hazırlıyorlar.

Firma ayrıca barkovizyon, catering, çiçek, DJ, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, pasta, servis elemanı gibi birçok ekstra hizmet de sunuyor.

Weddingland’de kişi başı minimum fiyatlar 100 TL'nin üzerinde. Nişan tarihinden 1 hafta öncesinden firmayla iletişime geçmen yeterli oluyor.

Weddingland

Weddingland

Weddingland

Firmayı İncele

7- Royal Event İstanbul

Bu organizasyon şirketi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Firma; dekorasyon, tasarım, müzik, sahne şovları, ses ve ışık sistemleri gibi konularında uzman bir ekibe sahip.

Çiftlerin masalarını gösterişli şamdanlardan sade çiçeklere kadar birçok aksesuarla süslüyorlar. Yaptıkları hazırlıklar sonucu ortaya çok iyi bir mekan görüntüsü çıkıyor.

Royal Event İstanbul'da fiyatlar 750 TL’nin üzerinde. Net bir rakam alabilmek için firmadan fiyat teklifi almanı öneriyoruz. Ayrıca nişan tarihinden en az 4 hafta önce iletişime geçmelisin ki rezervasyon yaptırabilesin.

i̇stanbul nişan organizasyon fiyatları ve firma önerileri

8- Mekselina Desing & Event

İstanbul organizasyon firmalarından Mekselina, Bakırköy’de konumlanmış. Firmanın çok geniş bir süsleme skalası mevcut. Bir bakıyorsun rengarenk çiçeklerle süslenmiş masalar karşılıyor seni, sonra bir bakmışsın pampaslarla donatılmış fonlar var karşında!

Nişan masası süsleme konusunda da sınır tanımıyorlar. İstediğin bir nişan masası varsa onlara anlatıyorsun, sana daha iyisini hazırlıyorlar.

Mekselina Design’da fiyatlar 75-100 TL’den başlıyor. Firma çiftlerden yoğun talep aldığından, nişan tarihinden 1,5-2 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Mekselina Desing Event

9- Hülya Davet Organizasyon

İstanbul organizasyon şirketi Hülya Davet Organizasyon, Beşiktaş’ta yer alıyor. 1996 yılında süsleme ile başlamışlar. Günümüzde ise çiftlerin organizasyonlarını A’dan Z’ye planlıyorlar.

Firma; her geçen gün yenilenen detay ve yenilikleri takip ediyor. Bunları da çiftlerin hayalindeki organizasyona en iyi şekilde uyarlıyorlar.

Hülya Davet Organizasyon'un kişi başı fiyatları 50-75 TL’den başlıyor. Nişan törenine 1 hafta kala firmayla iletişime geçsen bile istediğin hazırlıkları o güne yetiştirebiliyorlar.

Hülya Davet Organizasyon

10- Dolce Wedding

İstanbul söz nişan organizasyonu yaptıracak çiftlerin tercih ettiği firmalardan biri de Dolce Wedding! Bu firma Avcılar bölgesinde konumlanmış. 2004 senesinden beri organizasyon alanında hizmet veriyorlar.

Organizasyonların A’dan Z’ye her detayıyla kendileri ilgileniyor. Etkinlikte kullanılacak renklere ve aksesuarlara bile çiftlerin tarzını iyice anladıktan sonra karar veriyorlar.

Dolce Wedding’in fiyatları da minimum 100 TL civarında. Tabii taleplere göre rakamlar düşüp yükselebiliyor. Nişanından 3 hafta önce bile firmayla iletişime geçsen yardımcı olabiliyorlar.

Dolce Wedding

Senin için derlediğimiz firmalardan beğendiklerin olursa, sayfalarından diğer çalışmalarına da göz atabilirsin. Bazı firmalar Düğün.com çiftlerine özel organizasyon kampanyaları sunuyorlar. Onları da takip edebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul’da Otelde Nişan Yapmanın Maliyeti Nedir?

Sade Nişan Masası Örnekleri ve Fiyatları

İstanbul'da Nişan Yapılacak Cafeler

İstanbul’da Nişan Tagı Kiralayan Organizasyon Firmaları

İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Ayşe Söğütlü

Düğün Tarihi: 29.06.2021


Sade bir nişan masası sadece yardımcı olur musunuz bir restoranda

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, organizasyon firmalarının sade çalışmalarından derlediğimiz sade nişan masası örnekleri galerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz modeller için ilgili firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz...