Düğün Planlama ve İş Hayatını Paralel Götürmenin İncelikleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

29.06.2020

Düğün hazırlıkları çalışan genç kadınları çok zorluyor. Yeni ev, düğün mekanı, gelinlik, organizasyon, fotoğrafçı ve daha pek çok detayla ilgilenirken işte sorunlar yaşamaya başlamanız çok muhtemel. Peki, işinizden olmadan, günlük hayatınızı aksatmadan ve kimseye pek bir şey hissettirmeden düğün organizasyonunu nasıl tamamlayacaksınız? İşte cevabı.

ajanda_sart

Ajanda Şart!

İş görüşmeleri, toplantılar, yazışmalar ve aralara sıkıştırdığınız düğün hazırlıkları gittikçe kafa karıştırıcı olup, performansınızda düşüşlere sebep olabilir. Bütün bunlar ciddi bir organizasyon gerektiren işlerdir. Düğün hazırlıklarınızı, kariyerinize zarar vermeden tamamlamak istiyorsanız, planlı olmanız ve bir ajanda edinmeniz şart. Ama koca bir ajandayı elinizde bir oraya bir buraya taşımayın diye biz size online bir ajanda yaptık. Üstelik içine yapmanız gerekenleri de yazdık! Hadi, hemen Ajandam Aracı'na tıklayın.

Araştırma Zamanı

Biz size düzenli olarak yapmanız gerekenleri hatırlatırken sizin de o konuyla ilgili araştırma yapmanız gerekecek. Ama bu sorunu da; öğle aralarınızda, boş zamanlarınızda Düğün.com'da araştırma yaparak çözebilirsiniz. Merak ettiklerinizi, bilmediklerinizi, en yeni trendleri, işinizi kolaylaştıracak araçları ve daha fazlasını sizin için bir araya topladık bile. Rehber yazılarımız düğün organizasyon aşamasında en yakın arkadaşınız ve yol göstericiniz olacak. Titiz ve düzenli çalıştığınız sürece, patronunuz ofis içindeki internet kullanımınızın üzerinde durmayacaktır.

Arastirma_zamani

Düğün Organizasyon İndirimleri

Mekselina Desing & Event
HEDİYE
68 11
Mekselina Desing & Event

Gelin Ve Nedimelere Özel Sabahlık Hediye!

Mekselina Desing & Event
%30 İNDİRİM
68 11
Mekselina Desing & Event

Eylül Ayı Sonuna Kadar %30 İndirim!

Gizli Silahınız

Düğün mekanı, fotoğrafçı, organizatör derken, hem ihtiyacınız olan firmaları ararken hem de daha sonra detayları belirlerken pek çok telefon görüşmesi yapmanız gerekecek. Ama sürekli kuytu köşelere kaçıp telefonda fısıldaşmanız bir süre sonra patronunuzu rahatsız etmeye başlayabilir. Oysa sizin çok etkili bir gizli silahınız var; Düğün.com! Sessiz, hızlı ve ücretsiz! Harika değil mi?

Silahınızı Nasıl Kullanmalısınız?

Düğün.com'un düğün firmalarından ilgilendiklerinizle iletişime geçebilmek için teklif formu doldurarak size birebir geri dönüşleri ile vakit kaybı olmadan; ücretlerinden, menülere, hizmet detaylarından randevulara kadar birçok bilgiyi kolayca alabilirsiniz.Üstelik teklif formuna telefon ya da mail yollarından hangisi ile bilgi almak istediğinizi ve hangi saatlerde uygun olduğunuzu not düşebilir, böylece kaçamak telefon görüşmelerinden kurtulabilirsiniz.

Silahinizi_Nasil_Kullanmalisiniz

İşte Zaman Kontrolü

Sizden, nikah işlemleri için sağlık raporları ve bunun gibi pek çok belge götürmeniz istenecek ve bunların hepsini toplamak için işten izin almanız gerekecek. İş planınızı kontrol edip, müsait bir gün için önceden izin almayı ihmal etmeyin. Üstelik bazı prova ve alışverişleriniz için de işinizden izin almanız gerekecektir. İşi nasıl yürüttüğünüz ve izin aldığınız zamanları nasıl telafi edeceğinizle ilgili ufak bir plan hazırlayarak patronunuza sunmanız, işinize verdiğiniz önemi belli edecek ve patronunuzun da hoşuna gidecektir.

Hafta Sonları ve Tatiller

Düğün organizasyonu sırasında hafta sonları ve resmi tatiller sizin kurtarıcınız olacaklar. Bu zamanları çok iyi kullanmaya özen gösterin. Mesela hafta sonu alışverişinize erken saatlerde başlayın. İnsanların kalabalıklaştığı öğlen saatlerinde ise araştırma yapabilir, bilgi almak istediğiniz firmalar için fiyat teklif formu doldurabilir veya planlamasını yaptığınız konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Düğün.com'un rehber yazılarını inceleyebilirsiniz.

Şehrinizdeki düğün organizasyonu firmalarından bilgi ve fiyat almak için araştırmaya başlayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

MU

Miray Ulu

23/10/2014

bakalım nasıl halledicez.


D

Dicle

23/10/2014

organizasyon firması çalışanlar için şart diğer türlü telaş 2 katına çıkacaktır