Düğün Organizasyonunda 2013 Trendleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:05 dakika

29.06.2020

Düğününüzde nabızları hızlandıracak, eğlencenin sınırlarını zorlayacak bu yeni düğün organizasyon trendlerden birini mutlaka denemelisiniz. Düğünün de modası mı olur demeyin. Her sene yenilenen ve değişen trendlerle düğünler artık cıvıl cıvıl! Düğünden önce yapılan çılgın bekarlığa veda partilerinden düğün gecesi kostümlerine, düğünüz için tasarlanan bar show’lardan gece yarısı büfelerine kadar pek çok yeni trendle düğününüzde eğlencenin sınırlarını zorlayın! Bu trendlerden biri mutlaka aklınızı çelecek.

Bekarlığa Veda Şamatası

Amaç elbette sınırsız eğlence! Eğlence için düğün gecesini beklemek artık out! Isınma turları düğüne bir kala bekarlığa veda partileri ile başlıyor. Nasıl mı? Artık gelin adayları, düğün öncesinde gelin hamamı, spa ile rahatlarken en yakın arkadaşları da gelin adayının bekarlığa veda partisi için organizasyon düzenliyorlar. Önce bekarlığa veda partisinin konsepti belirleniyor; ardından katılımcılar, tarih, mekan ve kostümler belirleniyor. Bekarlığa veda partisinde; minyatür duvaklar, melek, şeytan, tavşan, kedi figürlü çeşitli parti aksesuarları, gelin ve nedimelerin bir örnek giydikleri t-shirtler ve aynı konseptte hazırlanmış olan bileklik-zil tasarımları tam anlamıyla fark yaratıyor. Konsept olarak yurt dışından gelen bekarlığa veda trendlerinden piknik yapmayı düşünebilirsiniz mesela. Kız arkadaşlarınızla düğünden bir kaç hafta önce gidip temiz hava ve yemyeşil kırların tadını çıkarabilir, doyasıya dedikodu yapıp eğlenceli vakitlerle hazırlık stresini üzerinizden atabilirsiniz.

düğün organizasyonunda 2013 trendleri

Gece Yarısı Büfesi

Artık düğünler eskisi gibi ağırbaşlı olmuyor. Gençler çılgınca eğleniyor, müzik gecenin geç saatlerine kadar susmuyor. Hal böyle olunca, ikramlar da farklılaşıyor. Düğünün ilk saatlerinde kokteyl ya da masa düzeninde yenilen yemeklere ek olarak; gece saat on ikiyi vurduğunda gece yarısı büfeleri hizmete giriyor. Böylece düğünün ilk yarısında eğlenceyi noktalayıp gidenlerin aksine, eğlenceye devam eden genç kesim ufak bir enerji molası vermiş oluyor. Gece yarısı büfelerinde en çok rağbet gören ikramlarsa köfte-ekmek, patates kızartması ve çorba oluyor...

düğün organizasyonunda 2013 trendleri

Düğün Organizasyon İndirimleri

İmge Organizasyon
%25 İNDİRİM
50 10
İmge Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim!

Succe Life Organizasyon
HEDİYE
49 13
Succe Life Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin El Buketi Hediyemizdir!

Bar catering & Bar show

Düğün mekanınızda düğününüze özel küçücük bir barda göz kamaştırıcı bayanların davetlilerinize içki servisi yapmasına ne dersiniz? Sunumu, lezzeti ve ürün çeşitliliğiyle misafirlerinizin hayranlığını toplayacak bu hizmeti almak son yılların yükselen trendi. Düğününüzü gerçek bir partiye dönüştürmenin bundan iyi bi yolu olamaz!

düğün organizasyonunda 2013 trendleri

İlginç Kostümler

Artık herkesin çok şık kıyafetlerle gelip, ilginç hatta komik kostümlerle çıktığı düğünler moda. Çünkü davetlilere ikram edilen tek şey leziz yemekler değil. Saatler ilerleyip eğlencenin dozu arttıkça davetlilere gözlük ya da palyaço burnu gibi ilginç aksesuarlar dağıtmak çok moda. Yaratıcı düğün fotoğrafları elde etmek için dağıtılan bu aksesuarlardan başka bir de davetlilere rahatlatıcı aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Örneğin dans pistinde rahat etmeleri için kızlara parmak arası terlik, erkeklere de mesaj kaygılı T-shirt!

düğün organizasyonunda 2013 trendleri

Nedimeler Ve En İyi Adamlar

Gelinin ve damadın yakın arkadaşları her zaman devredeydi...Ancak son yıllarda batılı düğün geleneklerinin etkisiyle nedime ve iyi adam kavramları iyice yerleşti. Nedimeler tek tip kıyafetleriyle geline hem gün içindeki hazırlıklarda hem de düğün gecesi boyunca destek oluyorlar. İyi adamlarsa, düğünde işlerin sorunsuz yürümesi ve damadın sorunlarla bunalmamasını sağlıyor. Nedimeler tek tip kıyafetleriyle, iyi adamlarsa yaka çiçekleriyle tanınıyorlar.

düğün organizasyonunda 2013 trendleri

Elbette bu çılgın fikirleri ustalıkla uygulayacak düğün organizasyon firmalarını Düğün.com sayfalarında bulabilir; fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Şehrinizdeki düğün organizasyon firmaları için tıklayın:

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

CI

Canan Işık

24/10/2014

gece yarısı büfesi en güzel kısmı :)


GB

Gözen Bağlı

24/10/2014

bizim kültürümüzde de var mı nedimeler ve en iyi adamlar?