Düğün Hikayenizin Oscar’lı Aktörleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:09 dakika

29.06.2020

Düğün planlama tek başına yapılacak iş değil. Düğün hazırlıkları sırasında halletmeniz gereken birçok şey olacak. Peki nasıl yardım alacaksınız? Düğün senaryonuzu yazarken hangi rolleri kimlere vermeniz gerektiğini öğrenin!

Etkileyici Bir Giriş

Kutlamaya etkili bir başlangıç yapmak istiyorsanız mutlaka şık bir düğün arabası kiralama işini halledin. Klasik, son model ya da sıradışı bir araç seçerek hem gün içindeki ulaşım problemini halleder; hem de en eğlenceli düğün alışkanlıklarından birini gerçekleştirmiş olursunuz. 2014'te çok fazla süslenmiş gelin arabaları yerine olabildiğince sade süslemeler tercih edileceğini de aklınızdan çıkartmayın.

düğün hikayenizin oscar’lı aktörleri

Başrolde Düğün Mekanı

Başrolde yer aldığına göre, düğün mekanınız göz alıcı olmalı. Peki, gelin makyajı olur da salon makyajı olmaz mı? Öyleyse düğününüzün temasını düğün mekanınızın her köşesine özenle serpiştirecek olan uzmanları, yani organizasyon firmanızı bulmanın tam zamanı! Düğün organizatörleri salon dekorasyonunuzla en ince ayrıntısına kadar sizin yerinize birebir ilgilenecekler.

düğün hikayenizin oscar’lı aktörleri

Yardımcı Oyuncu: Menü ve İkramlar

Gittiğiniz bir yemekli düğünde en çok ne ilginizi çekti? Gelinin güzelliğinden sonra en çok ne konuşuldu? Tabii ki çiftin düğün yemek menüleri! Konuklarınızı etkilemek istiyorsanız kesinlikle sağlam bir yemek menü listesi çıkartmalısınız. İster düğün mekanınızın aşçısı ister özel bir catering firması ile çalışıyor olun, mutlaka bu işe özen gösterin.

düğün hikayenizin oscar’lı aktörleri

Konuk Oyuncu: Düğün Pastası

Düğün pastanız, düğünün en güzel noktasında sahneye çıkan, izleyenlerin yüreğini hoplatan, ağızda hoş bir tat bırakıp çabucak kaybolan konuk oyuncusudur düğününüzün. Düğün pastası modelleri arasında tercihinizi yaparken ağır tatlardan kaçının. Pasta istemiyorsanız cupcake büfeleri ya da meyve kokteylleri ile ikram menünüzü güçlendirebilirsiniz.

düğün hikayenizin oscar’lı aktörleri

Sizin Müzikleriniz

İlk dansınız ile romantik bir açılış yapacağınız düğününüzde gece boyunca eğlencenin hiç bitmemesini istiyorsanız sizin taleplerinize karşılık verebilecek, tecrübeli ve profesyonel bir müzik firması/orkestra ile çalışmalısınız. Firmanızı seçerken mümkünse canlı performanslarını birebir dinleyin. Ya da videolarını inceleyin. Mümkün olduğunca nasıl müzikler istediğinizden, tarzınızdan bahsederek doğru bir düğün müzikleri listesi oluşturabilirsiniz.

düğün hikayenizin oscar’lı aktörleri

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

İK

İlknur Kader

22/10/2014

pastalar çok güzelmiş yalnız :D


İU

İpek Uçak

22/10/2014

nolursa olsun günün oscarlıları gein ve damattır zaten problem yok :)