25 Yıllık Düğün Tecrübesi

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:03 dakika

29.06.2020

Düğününü yalnız planlamak istemeyen çiftler için Armoni Davet ekibi, tecrübelerini paylaşıyor.

Armoni Davet, 1986 yılında Hilton’da planladığı ilk düğün organizasyonuyla sektörün aranan isimlerinden biri haline geldi. Düğün.com çiftleri için organizasyonlar ve düğün modası hakkında konuştular.

25 yıllık düğün tecrübesi

Düğün.com Çiftleri için firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Armoni Davet Organizasyon firması; 25 yılı aşkın süredir davet ve organizasyon sektörüne hizmet veren, davet planlama ve tasarım firmasıdır. Çağdaş ve yenilikçi tasarımları ile geçmişten günümüze uzanan, sayısız davet ve organizasyona kusursuz imzalar atabilmiş, davet sahiplerimizin güveninin v takdirini boşa çıkartmamak adına her geçen gün daha çok çalışan, araştıran, yaratan bir firma olmanın gururu ile ayakta duran ve davetlilerimizin en özel anlarını unutulmaz hatıralar ile süsleyen sektörün duayenlerinden biridir.

Çiftler niçin organizasyon firmalarıyla birlikte çalışmalıdırlar?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, süsleme yapan bir firma ile organizasyon firması farklı niteliklere sahip şirketlerdir. Organizasyon firmaları davet gününde tüm ekipmanları bir araya getirmek, koordine etmek ve A’dan Z’ye her ayrıntıyı planlamakla yükümlüdür. Özellikle düğün sahiplerinin, en özel günlerinin kusursuz bir koordinasyon ile gerçekleştirmeleri, düğün davetlerini sıfır hata ile geçirmeleri açısından çok önemlidir.

Düğün Organizasyon İndirimleri

İmge Organizasyon
%25 İNDİRİM
50 10
İmge Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim!

Succe Life Organizasyon
HEDİYE
49 13
Succe Life Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin El Buketi Hediyemizdir!

25 yıllık düğün tecrübesi

Size başvuran düğün çiftleri ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Uzun süre sektörde bulunmamızın verdiği tecrübeye güvenen gelin damat çiftelerimiz tüm ekiplerin bizim tarafımızdan temin edilmesinden çok memnun oluyorlar. Özel tasarım düğünlerde istekler biraz daha farklı ve eğlenceye yönelik olabiliyor. Ses, ışık, müzik, DJ, fotoğraf ve video bizim sektörün en önemli parçalarından, bu sebeple genel dekorasyon haricinde düğünde bulunacak her şey bizim için çok önemli.

Çiftler için ne gibi hizmetleriniz var?

Armoni Davet ve Organizasyon firması; hizmet açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Ses, ışık, müzik, orkestra, fotoğraf, video haricinde gelinlik, damatlık, after party ekipmanları, kına gecesi, bekârlığa veda organizasyonları, nişan davetleri, evlenme teklifi sürprizleri, balayı planlaması, davetiye, kişiye özel nikâh şekeri ve daha birçok hizmetimiz mevcut. Tüm hizmetlerimiz gelin ve damadımız için özel olarak planlanıyor ve üretiliyor.

Düğün.com çiftlerinin düğünlerini sizinle birlikte planlamak için düğünden ne kadar önce sizinle iletişim kurmalıdırlar?

Tam anlamıyla bir düğün planlaması, projelerinin hazırlanması, üretimi ve montaja hazır hale gelmesi minimum 3 ay önce olmalı. Tabi ki daha kısa sürede hazırlanabilir ancak ideal süre 3 aydır.

25 yıllık düğün tecrübesi

Bu sene düğün temalarında öne çıkan konular hangileri? Düğün dekorasyonunda trend öngörüleriniz neler?

Parti tarzı konseptler çok popüler, sıradanlıktan kurtulmak isteyen çiftlerimiz parti konseptlerine uygun dekorlar kullanmayı tercih ediyor. Bunun yanında Osmanlı dönemine ait parçaları günümüze uyarlamasıyla, dömiklasik bir tarz isteyen çiftlerimizde çok fazla. Biz düğünün, trend yada modayla ilgili olduğunu düşünmüyoruz. Düğün davetleri tamamen gelin ve damadın tarzını ve yaşam koşullarını yansıtmalı.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Düğün-davet sektöründe fiyat aralığı diye bir şey yoktur. Aslında, tasarım firmaları kişiye özel çalışır ve her bütçeye uygundur. Hiç inanamayacağınız küçük bütçeler ile doğru yerlere doğru planlama yapılarak muhteşem düğünler yapmak mümkündür.

Armoni Davet’in tanıtım sayfasına gitmek, indirinlerden yararlanmak ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

FB

Fatma Badır

14/10/2014

Organizasyon firmamış bizi çok rahatlatmışlardı çok önemli iyi bir ekiple çalışmak


İY

İsmail Yanrı

14/10/2014

teşekkürler çok güzel bir yazı olmuş