Düğün Fotoğrafçıları Mersin

Mesut Çoban Dijital Art

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mesut Çoban Dijital Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Mesut Çoban Dijital Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mesut Çoban Dijital Art Sıkça Sorulan Sorular

Mesut Çoban Dijital Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mesut Çoban Dijital Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Mesut Çoban Dijital Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mesut Çoban Dijital Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mesut Çoban Dijital Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mesut Çoban Dijital Art şehir dışında hizmet veriyor.

Mesut Çoban Dijital Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mesut Çoban Dijital Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mesut Çoban Dijital Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mesut Çoban Dijital Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mesut Çoban Dijital Art Hakkında

Düğün fotoğraflarınız aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Gelin böylesine değerli anılarınızda işinizi şansa bırakmayın ve Mesut Çoban’ın profesyonel ellerinde aşkınızı bir sanat eserine dönüştürün. “Peki Mesut Çoban kimdir?” diye merak edecek olursanız size biraz kendimden bahsedeyim..

Ben 1991 yılında Mersin’de dünyaya geldim. Eğitimimin ardından küçük yaşlardan beri meraklısı olduğum fotoğrafçılık sektörüne adım attım. Fotoğrafçılığa başladığım günden beri fotoğrafçılığı bir meslek olarak değil hayatın ta kendisi olarak görüyorum. Size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için sektörümdeki son teknolojik gelişmelere başarılı bir adapte oluyor, fotoğrafçılık alanındaki son trendleri yakından takip ediyorum. Bir düğün fotoğrafçısı olarak değerli anlarınızı ekonomik, kaliteli ve profesyonel bir şekilde ölümsüz kılmak için özenle çalışıyorum.

Çekimleriniz için hazırlıklara başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyorum. Bu ön görüşmede sizinle tanışıyor, düğün fotoğraflarınızda kullanacağımız konsepti belirliyor, çekimlerinizi yapacağımız lokasyonu belirliyor ve sizin düğün anılarınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyorum. Ardından çekimlerimin her birinde edindiğim bu bilgilerle hareket ederek, her anlamda sizin içinize tam olarak sinecek çalışmalar yapıyorum.

Çekimlerinizde son teknoloji ekipmanlar kullanarak ve fotoğrafçılık tekniklerini ustalıkla kullanarak, en küçük ayrıntıdaki güzelliği bile kadraja ustalıkla yansıtıyorum. Drone ile yaptığım çekimler sayesinde, aşkınızı nefes kesici manzaralar eşliğinde en güzel açılardan kaydedebiliyorum.

Düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmak isterseniz; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyorum. Sinematik bir bakış açısıyla aşkınızı kaydederek, mutluluğunuzu yıllarca izlemeye doyamayacağınız bir filme dönüştürüyoruz.

Siz de Mesut Çoban Dijital Art ile aşkınızı muhteşem karelerle unutulmaz kılmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Mesut Çoban Mersin düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Erdemli /Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.