Bülent Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Yenişehir, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? çiftlerin istediği mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı
50 2

Yenişehir

Ulusoy Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Mehmet Kara Fotoğraf
50 10

Yenişehir

Mehmet Kara Fotoğraf

1.500-2.000 TL
Studio Passionis
29 6

Merkez

Studio Passionis

1.000 TL'den az

Hakkında

Mutluluk, sevinç, heyecan, aşk ve bağlılık! Bu duyguların hepsi Bülent Fotoğrafçılık’ın fotoğraflarında eksiksiz ve net bir şekilde görülüyor. Çiftlerin hislerine tercüman olan fotoğraflar çekmek ve kusursuz bir albüm imkânı sunmak için Mersin’de hizmetinizdeyiz!

Çiftlerimizin beklentilerini tümüyle karşılamak için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Düğün hikâyesi ya da klibi gibi özel videoları profesyonel ekipmanlarımız ile birlikte sorunsuz bir şekilde çekiyoruz. Aynı zamanda dış mekân çekimleri için de konseptler hazırlıyor, çiftlerimizin tarz ve stillerine uygun bir ortam yaratıyoruz. Konseptler için çeşitli aksesuarlar kullanıyor, bu aksesuarların gelinlik ve damatlıkla uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Profesyonel ekipmanlar demişken; insansız hava aracı olan Drone çekimlerini de gerçekleştirerek en özel günlerinize gereken önemi verdiğimizi de belirtmek istiyoruz. Kendinizi yukardan izlediğinizde ayrıcalıklı hissedecek, doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız!

Özellikle fiyatlar konusunda memnuniyetinizi sağlayacağımızdan eminiz. Çünkü çekimleriniz için farklı paket seçenekleri sunuyor, bu paketlerin fiyatlarını da imkânlar ile doğru orantılı olacak şekilde düzenliyoruz. Bu paketlerin içinde aile ya da cep albümü, fotoğrafların dijital olarak teslimi, düğün hikaye seçenekleri, drone çekimleri ve daha pek çok imkân bulunuyor. Hem size hem de cebinize hitap eden bir düğün fotoğrafçısı olan Bülent Fotoğrafçılık Mersin’de hayatınızı birleştirdiğiniz bu anlarda yanınızda olmak için sabırsızlanıyor.

Profesyonelliğimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde daha önce olduğu gibi bugün de düğünler dışındaki pek çok özel günde rol alabiliyoruz. Doğumlar, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, doğum günleri, nikâh seremonileri, söz ve nişan organizasyonları gibi önemli anlarınızı ölümsüzleştirmek için biz hazırız, ya siz?

Kusursuzu yakalamanızda yardımcı olacak Bülent Fotoğrafçılık hakkında daha çok şey öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Bulent Demir

 • Adres: Gmk Blv. Öğretmen Okulu Karşısı Turizm Meslek Okulu KarşısıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.