Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık Hakkında

2003 yılından beri hizmet veren Tolgahan Temiz Fotoğrafçılık, 13 kişilik ekibiyle en güzel anlarınızı sonsuzluğa taşımak için burada! Kaliteli hizmetlerimiz, her daim yardıma hazır olan ekibimiz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düğün paketlerimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Eğer düğün fotoğrafçınızı hâlâ seçmediyseniz diğer olanaklarımıza göz atmadan kararınızı vermeyin!

Öncelikle çiftlerimizin istekleriyle yakından ilgilendiğimizi söylemek istiyoruz. Her insanın ayrı bir hikayesi vardır ve bu güzel hikayeyi fotoğraf karelerine yansıtabilmek ayrı bir ustalık gerektirir. Merak etmeyin yetenekli ekibimiz ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile bunu başarabilecek yeterliliğe sahibiz! Ekip olarak Mersin başta olmak üzere; İstanbul, Nevşehir, Mardin, Isparta gibi şehirlerde çekimler yapıyoruz. Ayrıca düğün videosu hazırlama olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Şehrinizin göz alıcı mekanlarında, müthiş bir arka fon olacak doğal alanlarda veya deniz kenarında yapıyoruz fotoğraf çekimlerinizi. Mekan seçiminde kararsız olan çiftlerimize tavsiyeler sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Çekim aşamasında en önemli konulardan biri poz verme aşaması hiç kuşkusuz. Bu konuda endişesi olan çiftlerimizi rahatlatıyor, pozlar için yönlendirmeler yapıyoruz. Zaten kendinizi rahat hissedeceğiniz fazla kalabalık olmayan, doğanın ve denizin keyfini çıkarabileceğiniz mekanlarda gerçekleştirdiğimiz için çekimlerinizi isteseniz de stres yapamıyorsunuz. İşte Mersin düğün fotoğrafçılarından farkımız! Aradan yıllar geçse bile kalitesini hep koruyacak düğün fotoğrafları için teknolojiden en iyi şekilde yararlanıyor, dünyaca ünlü markaların ekipmanlarını kullanmaya özen gösteriyoruz. Özel açılardan çektiğimiz özgün pozlarla, aşkınızı yansıttığımız düğün fotoğraflarınızı gelecekte çocuklarınıza ve sevdiklerinize gösterirken o tatlı heyecanı tekrar yaşayacağınıza eminiz.

Eğer siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Daha fazla bilgi almak ve en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmak için öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.