Kayı Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kayı Film Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kayı Film Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kayı Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kayı Film Hakkında

Fotoğrafın etkileyici bir bakış açısı gerektirdiğine inanıyoruz. Eğer siz de bizim gibi düşünen bir çiftseniz Kayı Film Anamur’da sizinle tanışmak istiyoruz.

Uzun zamandır Mersin’de profesyonel anlamda hizmet veren bir fotoğrafçılık stüdyosuyuz. Kurucumuz Muhammed İbrahim Arıkan’ın yönetmenliğe ve yapımcılığa duyduğu ilgiyle doğru orantılı gelişen fotoğrafçılık sevgisi stüdyomuzun temellerinin atılmasında büyük rol oynadı. Açıldığımız günden bu yana çok sayıda çiftle çalışarak birbirinden güzel hatıraları kayıt altına alıyor ve bir ömür saklanacak hatıralar edinmenizi sağlıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve hayalini kurduğunuz çekimin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Yaptığımız birbirinden güzel çalışmaları sizinle paylaşarak kalitemizi gözler önüne seriyoruz. Dış çekimlerde en önemli şeylerin başında doğru mekan seçimi ve pozlar geliyor. Sahil kenarında uzanan bir gelin ya da ağaçların altında birbirine aşkla bakan bir çift olabilirsiniz. Bunların hepsini daha önceki çalışmalarımızda büyük bir keyifle yaptık. Sizin düğün çekiminizde de isteğinize bağlı olarak bu tarz bir konsept uygulayabiliriz.

İster tarihi mekanlarda isterseniz de doğanın güzelliğinin öne çıktığı alanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesi konusunda herhangi bir pürüzle karşılaşmak istemiyoruz. Çok sayıda fotoğraf çekerek içlerinden en güzel olanları seçiyoruz. Bilgisayar ortamında yaptığımız düzenlemelerle de efekt ve ışık bütünlüğüyle konseptinizi tamamlıyoruz. Elimizde size dair ne kadar görüntü varsa orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Mersin düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun şanslı çiftlerinden olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza objektifimizden çıkan karelerle şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilyurt, Akdeniz Cd. No:56/B, 33640 Anamur/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.