• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kayı Film Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Kayı Film Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Kayı Film Sıkça Sorulan Sorular

Kayı Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kayı Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Kayı Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kayı Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Kayı Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kayı Film şehir dışında hizmet vermiyor.

Kayı Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kayı Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Kayı Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kayı Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Kayı Film Hakkında

Fotoğrafın etkileyici bir bakış açısı gerektirdiğine inanıyoruz. Eğer siz de bizim gibi düşünen bir çiftseniz Kayı Film Anamur’da sizinle tanışmak istiyoruz.

Uzun zamandır Mersin’de profesyonel anlamda hizmet veren bir fotoğrafçılık stüdyosuyuz. Kurucumuz Muhammed İbrahim Arıkan’ın yönetmenliğe ve yapımcılığa duyduğu ilgiyle doğru orantılı gelişen fotoğrafçılık sevgisi stüdyomuzun temellerinin atılmasında büyük rol oynadı. Açıldığımız günden bu yana çok sayıda çiftle çalışarak birbirinden güzel hatıraları kayıt altına alıyor ve bir ömür saklanacak hatıralar edinmenizi sağlıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve hayalini kurduğunuz çekimin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Yaptığımız birbirinden güzel çalışmaları sizinle paylaşarak kalitemizi gözler önüne seriyoruz. Dış çekimlerde en önemli şeylerin başında doğru mekan seçimi ve pozlar geliyor. Sahil kenarında uzanan bir gelin ya da ağaçların altında birbirine aşkla bakan bir çift olabilirsiniz. Bunların hepsini daha önceki çalışmalarımızda büyük bir keyifle yaptık. Sizin düğün çekiminizde de isteğinize bağlı olarak bu tarz bir konsept uygulayabiliriz.

İster tarihi mekanlarda isterseniz de doğanın güzelliğinin öne çıktığı alanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesi konusunda herhangi bir pürüzle karşılaşmak istemiyoruz. Çok sayıda fotoğraf çekerek içlerinden en güzel olanları seçiyoruz. Bilgisayar ortamında yaptığımız düzenlemelerle de efekt ve ışık bütünlüğüyle konseptinizi tamamlıyoruz. Elimizde size dair ne kadar görüntü varsa orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Mersin düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun şanslı çiftlerinden olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza objektifimizden çıkan karelerle şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Yeşilyurt, Akdeniz Cd. No:56/B, 33640 Anamur/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.